Announcement

Collapse
No announcement yet.

Resident Evil 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Θυμήθικα πως στο εν λόγο περιοδικό είχα διαβάσει και οτι η μυστιριώδης κοπέλα στο τέλος του Trailer, είναι η μάνα της Lisa Trevor (από RE 1 Remake, GameCube)
    [/b]
    Ούψ, λάθος, είναι η Sofia Birkin, γυναίκα του Birkin που έφτιαξε τον G-Virus.

    Comment


    • #17
      Ούψ, λάθος, είναι η Sofia Birgin, γυναίκα του Birgin που έφτιαξε τον G-Virus.
      [/b]

      Annette Birkin παρακαλώ...

      Comment


      • #18
        Ε αυτή, τα έχω μπερδέψει.
        Σίγουρο είναι πως είναι η γυναίκα του Birkin.

        Comment


        • #19
          Kαι ναι λοιπόν, για να πουλήσει ενα παιχνίδι στην Αμερική ο ήρωας πρέπει να είναι γιός του Marcus Fenix και του Kratos!

          Θεε μου τι κάναν στον Chris; :blink:
          Ειναι και υπερμεγέθη τα μπράτσα είναι και δυσανάλογα. Mήπως είναι παρενέργεια απο T-Virus;

          Comment


          • #20
            Sorry for ruining the party αλλα...................... τοσες φορες το εχω πει και το λενε ποτε ποτε και αλλοι αλλα μαλλον θα γινω ο κακος της υποθεσης παλι:

            ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ, ΔΕ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΟΣΤ ΚΑΠΟΙΩΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ 5-5 ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΥΨΗΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ.

            HYPERLINKS ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΑΣ;

            Comment


            • #21
              Δίκιο έχει. Κ ΒΒ μείωσε το μέγεθος της υπογραφής σου, έλεος.

              Comment


              • #22
                i gineka sto video tou re 5 sto telos nomizo pos ine i alexia tou code veronica kai kati allo elpizo auti tin fora o wesker na sinantithi me ton chris ke ohi na vazi allous na kanoun tis doulies tou opos tin ada episis kalo tha itan an valoun epilogi deuterou pekti opos to re1 ke to remake sto cube to gameplay tou re4 den itan survival horror itan shooter ehete di to prototipo re4 pou to ekanan cancel?makari na to evgalan ekino.

                Comment


                • #23
                  υπερβολικα ρεαλιστικα γραφικα εχει, κριμα που δεν κυκλοφορει για wii, αλλο ενα παιχνιδι που δυστηχως οι οπαδοι της Νιντεντο θα χασουν.

                  Comment


                  • #24
                    όχι αν οι οπαδοί Nintendo είναι και 360 φανς, ΛΟΛ !!!

                    Τα γραφικά είναι όντως άψογα, περιμένω demo (δεν το κόβω όμως), έστω και ένα νέο trailer.

                    @Albert Wesker: το RE5 θα ακολουθήσει τα χνάρια του 4, αν και δεν ξέρω πόσο πιστά, αλλά κλασσικό horror survival δεν περιμένω, πάλι στην ένταση και το άγχος θα ποντάρει.

                    Comment


                    • #25
                      Sorry for ruining the party αλλα...................... τοσες φορες το εχω πει και το λενε ποτε ποτε και αλλοι αλλα μαλλον θα γινω ο κακος της υποθεσης παλι:

                      ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ, ΔΕ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΟΣΤ ΚΑΠΟΙΩΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ 5-5 ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΥΨΗΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ.

                      HYPERLINKS ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΑΣ;

                      [/b]
                      Εμένα μου αρέσουν όπως είναι οι εικόνες αν και έχω Dual ISDN (Δεν έχουμε DSLAM στο χωριό μου)
                      Αλήθεια σε χωριό μένω. B)

                      Comment


                      • #26
                        Τα γραφικά είναι όντως άψογα, περιμένω demo (δεν το κόβω όμως), έστω και ένα νέο trailer.[/b]

                        Σιγουρα κατι θα βγει στο Live αργα ή γρηγορα...
                        <div align="center">

                        "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                        Comment


                        • #27
                          Θεε μου τι κάναν στον Chris; :blink:
                          Ειναι και υπερμεγέθη τα μπράτσα είναι και δυσανάλογα. Mήπως είναι παρενέργεια απο T-Virus;
                          [/b]
                          Nαι πολύ φουσκωμένος είναι και δεν μου αρέσει και πολύ η νέα του εμφάνιση. Βέβαια τα RE ήταν ανέκαθεν αμερικανιά...

                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • #28
                            O Chris ήταν φλώρος σκέτος στα προηγούμενα RE, αν και τώρα το παρατραβήξανε, είναι έτη φωτός καλύτερα.

                            Comment


                            • #29
                              +1
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #30
                                Και μονο το οτι βελτιωσαν τα αυτια σε σχεση με το Code Veronica ειναι μεγαλο +.
                                <div align="center">

                                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                                Comment

                                Working...
                                X