Announcement

Collapse
No announcement yet.

zero coordination - the n00b effect

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zero coordination - the n00b effect

    Zero Coordination from Pure Pwnage Season 2 Episode 5http://www.purepwnage.com/episodes/s2/5/http://www.purepwnage.com


    Discuss

  • #2
    Τα λέμε χρόνια τώρα, αλλά ποιός μας ακούει;

    Φανταστικό video, καιρός είναι να πιέσει η gaming κοινότητα για κάτι καλύτερο. Πιστεύω ότι υπάρχει ένα Movement προς τα πραγματικά χαρακτηριστικά του gaming και με χαροποιεί ιδιαίτερα. Αυτοί που δεν χαίρονται είναι όσοι παράγουν σαβούρα...
    Insert Coin

    Comment


    • #3
      Το καλύτερο video που έχω δεί για videogames τον τελευταίο χρόνο ...

      Ιστορία & Χαρακτήρες = Λογοτεχνία
      Videos = Κινηματογράφος

      VIDEOGAMES = GAMEPLAY !!!

      Το μόνο κακό είναι το ότι δεν του άρεσε το Portal .. Από πλευράς ιστορίας δεν είναι κάτι το πολύ ιδιαίτερο, αλλά το gameplay του είναι απο τα πιο καινοτομικά που έχουμε δεί τα τελευταία χρόνια ..



      Comment


      • #4
        Κυριως RTS παιζει o jeremy ( σε pr0 level και καλα ) εδω περα παλιοτερα τον εβλεπα στα video του pure pwnage να χρησιμοποιει trackball αντι για mouse :S Δεν νομιζω να τον χαλασε το gameplay του portal απλα κατακρινει το γεγονος οτι το campaign κραταει λιγοτερο απο 4 ωρες ακομα και οταν το παιζεις πρωτη φορα.

        Comment


        • #5
          Originally posted by crpl_shepherd View Post
          Δεν νομιζω να τον χαλασε το gameplay του portal απλα κατακρινει το γεγονος οτι το campaign κραταει λιγοτερο απο 4 ωρες ακομα και οταν το παιζεις πρωτη φορα.
          Μα το ίδιο μπορείς να πείς και για το Donkey Kong ;) Είδα αρκετά videos του, και συμφωνώ σε πολλά πράγματα που λέει, απλά μου μερικές φορές δίνει την ιδέα ότι πάει αντίθετα στο ρεύμα, απλά για να δημιουργήσει αντιδράσεις ..

          Έτσι νομίζω ότι έγινε και αυτή την φορά .. Φυσικά γούστα είναι αυτά, αλλά νομίζω ότι στην περίπτωση αυτή έρχεται σε αντίθεση με τα όσα λέει στο video ..



          Comment

          Working...
          X