Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πώς καταλαβαίνουμε...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Raphael
    Εγώ μάλλον ή Νοέμβρη ή Φλεβάρη θα μπω στρατό.
    Με το καλό, καλό κουράγιο.

    Originally posted by Azrael View Post
    na ypothesw lathos epilogh sxolhs???An nai,sta idia eimaste.pikra...
    Δεν ξέρω αν ήταν λάθος η επιλογή του, πάντως είναι σε σχολή εγγυημένα πανδύσκολη, ακόμα και γι' αυτούς οι οποίοι την επέλεξαν σωστά.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • #17




      Αγαπημενο....
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #18
        Σε τι εξυπηρετεί αυτο το τοπικ?

        Comment


        • #19
          Εγω λεει το γραμμα απο την αναβολη παω στρατο στις 31 Δεκεμβριου 2017. Ουτε ρεβεγιον δεν θα με αφησουν να κανω
          My blog:Doppel's Den

          Comment


          • #20
            Σε τι εξυπηρετεί αυτο το τοπικ?
            Afierwma einai, h erwthsh sou se ti ekshphretei?
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #21
              στο τι εξυπηρετεί το αφιερωμα...

              Comment


              • #22
                Originally posted by Doppelganger View Post
                Εγω λεει το γραμμα απο την αναβολη παω στρατο στις 31 Δεκεμβριου 2017. Ουτε ρεβεγιον δεν θα με αφησουν να κανω


                Eμενα λεει 31 Δεκεμβριου 2014.Σε ολους τους γνωστους επισης 31 Δεκεμβριου ειναι.Παιζει να το καθυστερησω να παμε μαζι


                Ασε πριν κανα χρονο ειχα προβλημα με κατι(δε θυμαμαι τι,κατι στα χαρτια)και ετρεχα στρατονομιες,αστυνομιες αστα.



                Δεν εχεις κλαση!!!




                A δεν εχεις χεσει!!!
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • #23
                  οι σειρες μπαινουνε φεβρουαριο μαιο αυγουστο και νοεμβριο, το οτι η αναβολη σας ληγει τον δεκεμβριο δεν σημαινει οτι θα πατε να παρουσιαστειτε κατευθειαν την πρωτοχρονια, jesus ενημερωθειτε λιγο

                  Comment


                  • #24
                    Δεν υπαρχει λογος να ενημερωθουμε και να αγχωθουμε απο τωρα.Εχουμε καιρο ακομα μεχρι να φαμε το αγγουρι και μεχρι τοτε μπορει να γινει εξαμηνο ή αν γινει η Αποκαλυψη που πολλοι ψηνονται,τοτε το γλυτωσαμε μια και καλη.
                    Ground_Zero:

                    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Azrael
                      Δεν υπαρχει λογος να ενημερωθουμε και να αγχωθουμε απο τωρα.Εχουμε καιρο ακομα μεχρι να φαμε το αγγουρι και μεχρι τοτε μπορει να γινει εξαμηνο ή αν γινει η Αποκαλυψη που πολλοι ψηνονται,τοτε το γλυτωσαμε μια και καλη.

                      του φευγατου (και διαβασμενου) η μανα δεν εκλαψε ποτε, ευκαιρια να κουρευτεις κιολας, εγω ειχα να τα κοψω απτον δεκεμβριο και τωρα νιωθω παναλαφρος

                      Comment


                      • #26
                        Koυρεμα is not an option!!

                        Καλα θα με τσουξει αλλα τι να κανουμε αλοι τα περναμε αυτα,απλα δε με απασχολει αμεσα το θεμα,εχω να τελειωσω τη σχολη πρωτα.
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • #27
                          θα κουρευτεις

                          μετα το στρατο μεχρι να ξαναμακρυνουν μπορεις να βαλεις κι extension.

                          Thats an option!

                          EDIT :

                          Αν και σκοπος του Thread ηταν νομιζω αλλος, θα συνεχισω στον ιδιο ρυθμο :




                          EDIT 2 : Ουτε εγω εχω παει στρατο.... :/



                          EDIT 3 (final) :

                          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                          Authenticity sir, authenticity. "

                          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                          Comment


                          • #28
                            To thema einai oti kaneis mas den exei paiksei afta ta games, h toulaxiston den ta paizame prin pame strato, h kanw lathos?
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • #29
                              To topic αρχικα απευθυνοταν στα χρονια που εχουν περασει και η κοινοτητα παραμενει. Σα gaming φορο τιμης των αλλαγων στη ζωη μας με αποκορυφωμα το στρατο, ο Τιτους ποσταρε το Κανον Φοντερ. Δεν ελεγε πουθενα βαλτε παιχνιδια που παιξατε κι εχουν σχεση με το στρατο. Ετσι εξελιχθηκε το τοπικ (πιο μετα εκανε εντιτ και παροτρυνε να βαζουμε war gaming επιλογες). Με τα παραπανω παιχνιδια εχω ασχοληθει εγω. Με ενα τουλαχιστον απτα παραπανω (Dainseryakou) θα εχουν ασχοληθει και αλλοι (ΧΒΟΧ). Eπιπλεον εχουν ωραια εξωφυλλα
                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment

                              Working...
                              X