Announcement

Collapse
No announcement yet.

Romancing Saga 3 (Super Famicom) παρουσίαση

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Romancing Saga 3 (Super Famicom) παρουσίαση



    To δεύτερο μέρος του αφιερώματος σε διαμάντια JRPGs φυσικά απο τον Scatman.
    Τίτλος είναι το 24mbit 16bit cartridge για το Super Famicom που ποτέ δεν κυκλοφόρησε στα Αγγλικά. Η Squaresoft στα καλά της!
    Απολαύστε!




  • #2
    Έχω να προτείνω κάποια πράγματα ώστε να μην ανοίγεις ένα θέμα για κάθε νέο στο site σου. Θα μπορούσες να δημιουργήσεις ένα topic στο οποίο θα μας ενημερώνεις για τα νέα που υπάρχουν και περαιτέρω σχολιασμός να γίνεται στο site σου. Από εκεί και πέρα, κάτι έλεγες για ένα section εδώ στο φόρουμ. Καλό θα ήταν να το κοιτάξουμε λίγο και να γίνει μία κίνηση, μια που έτσι κι αλλιώς έχεις το link για εδώ. Με τον τρόπο αυτό θα είναι και πιο οργανωμένα τα πράγματα και δε θα γεμίζουμε topics σχετικά (ή και) άδεια. Μικρό το κακό βέβαια με τα topics, όλα τα posts μπορούν να μεταφερθούν σε ένα topic αν είσαι σύμφωνος με τα όσα λέω παραπάνω.

    Φιλικά όλα αυτά. Τα αφιερώματα σου δεν τα διάβαζα ακόμα, αλλά θα το κάνω σύντομα.

    Comment


    • #3
      Πραγματι, δε βλεπω το λογο να υπαρχει ξεχωριστο topic.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        Γιατι ρε σεις, δεν αξιζει η αφεντια μου 1 τοπικ τη φορα?
        Αστειευομαι, ευχαριστω κ παλι τον bullethell.

        απτην αλλη ομως κι ενα ξεχωριστο τοπικ , θα μπορουσε να εξυπηρετει τη συζητηση πανω στο συγκεκριμενο game. Δλδ ο καθενας μπορει να πει την αποψη του για το Game, το αρθρο απλα ειναι η αφορμη.

        ΥΣ - Μου χεις φαει κανα - δυο λεξουλες . Φταιω εγω ομως που δε σου τονισα τα κειμενα κι επρεπε να τα edit-αρεις απτην αρχη.
        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

        Authenticity sir, authenticity. "

        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



        Comment


        • #5
          Σαφώς, εγώ το είπα κυρίως γιατί με αυτόν τον τρόπο θα ήταν κάπως πιο συγκεντρωμένα τα νέα σχετικά με το site του bullethell. Αν δεν μπουν όλα σε ένα topic, τότε ας φτιαχτεί ένα section. Και πιο οργανωμένα θα είναι τα πράγματα και θα έχει το χώρο του ο bullethell.

          Comment


          • #6
            To πόσταρα εδώ γιατί είναι παρουσίαση ενός παλιού παιχνιδιού. Eφόσον δεν θέλετε θέματα με εξωτερικά links θα σταματήσω.

            Ποίες λέξεις ξέχασα Scatman; H αλήθεια οτί ο χρόνος να το κάνω edit (να τονίσω δηλαδή το κείμενο σου) ήταν περιορισμένος σήμερα γι αυτό ίσως να έφαγα 1-2 λέξεις στη βιασύνη μου να το ανεβάσω online.



            Comment

            Working...
            X