Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSN IDs & Meetings

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Κανας αλλος για uncharted το βραδυ;;

    Comment


    • #32
      Τι λέτε αύριο να μαζευτούμε για Uncharted 2 παιδιά; Με τον Laharl τις τελευταίες μέρες παίζουμε και γουστάρουμε άπειρα. Σήμερα ειδικά μπήκαμε για ranked και παίξαμε ΤΕΛΕΙΑ παιχνίδια!

      Comment


      • #33
        Έλα να βλέπω συμμετοχές!!!!


        Comment


        • #34
          Ε ντάξει τι συμμετοχές, σε PS3 section είμαστε. Δεν είναι δα και Halo.
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • #35
            Σε αυτο εχεις δικιο.Οι περισσοτεροι εχουν 360.Γι αυτο εχει ανεβει η θερμοκρασια του περιβαλλοντος τα τελευταια χρονια.
            Ground_Zero:

            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

            Comment


            • #36
              azrael! Upgrades!

              Comment


              • #37
                Originally posted by Azrael View Post
                Σε αυτο εχεις δικιο.Οι περισσοτεροι εχουν 360.Γι αυτο εχει ανεβει η θερμοκρασια του περιβαλλοντος τα τελευταια χρονια.
                Πάτε τότε στο ps3forums.gr που έχει πάνω από 2000 μέλη.

                Δεν έχω δικό μου Uncharted 2 (ακόμη). Όταν βγήκε υπηρετούσα οπότε δεν το αγόρασα. Το τερμάτησα επειδή μου το είχε δανείσει ένα φίλος για κανά μήνα και παραπάνω. Άμα του το ζητήσω θα μου το δώσει ξανά αλλά επειδή δεν είμαι σίγουρας αν θα συμμετάσχω (για άλλους λόγους) δεν υπόσχομαι ακόμη τίποτα.

                Πέρα από το Uncharted ας παίξουμε και κάτι άλλο, MGO ή Killzone 2;
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #38
                  Originally posted by BigBOSS View Post

                  Πέρα από το Uncharted ας παίξουμε και κάτι άλλο, MGO ή Killzone 2;

                  Οταν ελιωνα killzone 2 που ησουν?????
                  Ας παμε σε τπτ καινουριο.Ψηνομαι για U2.Nα δω τι λεει και το online.Aντε νοικιασε το.

                  Comment


                  • #39
                    Έλα πάμε για Demon's Souls!
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • #40
                      Nikolaras5 και τα μυαλά στα μίξερ .Αυτό είναι το Psn μου όποιος θέλει με κάνει add.Από ότι βλέπω λίγοι είμαστε αλλά δεν πειράζει...

                      Comment


                      • #41
                        Είναι κανείς για Uncharted 2 competitive σήμερα στις επτά το απόγευμα;
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • #42
                          Μάλλον εγώ. Αν μαζευτει κόσμος θα μπω σίγουρα.

                          Comment


                          • #43
                            Eίναι κανείς για Little Big Planet (έτσι ρε); Όποιοι είναι μέσα, ας πουν τις ώρες μπορούν.
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • #44
                              Για LBP είμαι μέσα, αρκεί να μαζευτούμε 4άδα. Άλλη αίσθηση . Εγώ γενικά είμαι άνετος, ας πουν άλλοι ώρες και βλέπουμε. Επίσης ψήνω και Uncharted και μπορούμε εύκολα να κάνουμε δυνατή 5άδα. Άντε οργανωθείτε.

                              Comment


                              • #45
                                Oπότε Evans κι εγώ μέχρι στιγμής.

                                edit:


                                επίσης όσοι παίξουν ας προτείνουν και maps. Nα μην ψάχνουμε τελευταία στιγμή τι να παίξουμε.:phil:
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X