Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφέροντα Blogs & Sites

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Βρωμιάρη, μπίχλη, πυρότουβλο αχαχα όλο το λεξιλόγιο του Μπαμπινιώτη σε ammunition.

    Comment


    • Δε θα σχολιάσω το συμβάν το ίδιο, αλλά πρόσεχε τι δημοσιεύεις στο internet γιατί ποτέ δεν ξέρεις πώς κάτι που λες μπορεί να σου γυρίσει boomerang.

      Comment


      • Πιο κλασομπανιέρας πεθαίνεις. Κοτζαμ ενήλικας homo σάπιος και δεν μπορεί να κάνει καλά ένα έντομο; Τι κατσαρίδα είναι αυτή που σκιάζεται; Παρμένη από το Starship Troopers; Απόγονος του boss από το Men in Black ή μήπως ξεπετάχτηκε από το Earth Defense Force?
        Έχω φίλο που φοβάται (φοβάται όχι σιχαίνεται) απίστευτα τις κατσαρίδες και σύμφωνα με την περιγραφή του για καλό λόγο... Ευτυχως η κοπέλα του δεν έχει θέμα.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • Originally posted by Evans View Post
          Δε θα σχολιάσω το συμβάν το ίδιο, αλλά πρόσεχε τι δημοσιεύεις στο internet γιατί ποτέ δεν ξέρεις πώς κάτι που λες μπορεί να σου γυρίσει boomerang.
          Πως το εννοείς αυτό;
          Κι εννοείται ότι ήταν χιουμοριστικό το όλο κείμενο εξού και οι χαρακτηρισμοί που παρέθεσε ο Ρεν.
          Carpe diem

          Comment




          • Αν δεν έχετε βαρεθεί να κόβεται κρεμμύδια.

            Comment


            • Νέα κοινότητα για το Dragon Ball στο https://dragonball.gr
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • ενα απο τα αγαπημενα ρομαντικα site ! https://www.x-art.com/

                Comment


                • Τι φαση; Χωρις παρεξήγηση μήπως εισαι τρανς;
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Originally posted by Ramparter View Post
                    Τι φαση; Χωρις παρεξήγηση μήπως εισαι τρανς;

                    Carpe diem

                    Comment


                    • Originally posted by Ramparter View Post
                      Τι φαση; Χωρις παρεξήγηση μήπως εισαι τρανς;
                      Δεν ειμαι. Βλέπεις κάτι σε τρανς εσύ ;;;

                      Comment


                      • Οχι αλλα γυναικα που να λεει ρομαντικο ενα τσοντο site δεν εχω ξαναδει

                        (στο GAF θα χα φαει ban γι αυτο, εδω ομως ειμαι admin και γραφω οτι θελω)
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Originally posted by majorfox View Post
                          ενα απο τα αγαπημενα ρομαντικα site ! https://www.x-art.com/
                          Για τρυφερά ξεσκίσματα...

                          Last edited by thunderjohn; 18-10-2017, 12:50 PM.

                          Comment


                          • Originally posted by Ramparter View Post
                            Οχι αλλα γυναικα που να λεει ρομαντικο ενα τσοντο site δεν εχω ξαναδει

                            (στο GAF θα χα φαει ban γι αυτο, εδω ομως ειμαι admin και γραφω οτι θελω)
                            Δεν βλέπω αυτο που νομίζεις . Αυτο ειναι ρομαντικό και όχι τα σκληρά που βλέπουν τα αγόρια.

                            Comment


                            • Originally posted by majorfox View Post
                              Δεν βλέπω αυτο που νομίζεις . Αυτο ειναι ρομαντικό και όχι τα σκληρά που βλέπουν τα αγόρια.

                              Comment


                              • Εγώ σκάλωσα στο ότι είναι γυναίκα. Είδες, κάτι μαθαίνεις μετά από 7 χρόνια. *απεγκαθιστά τον internet explorer*
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X