Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφέροντα Blogs & Sites

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Απίστευτος τύπος από την Κρήτη που χαραμίζεται. Άνεργος (αλλά όχι άεργος), έχει ξεκόψει με τη ΔΕΗ και πετρέλαια εδώ και 2 δεκαετίες. Αυτόνομα ενεργειακά σπίτια και δεν συμμαζεύεται, καύσιμα από βιομηχανικά λάδια, αιολική ενέργεια, και τα ρέστα.


    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • Sto 11.38 φαίνεται και μια homemade arcade machine που χει κανει!
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Όταν ακόμη και το κοινό των Tool είναι πολύ "λίγο"...
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • Interactive CV

          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • Δεν ηξερα που να το βαλω και το ποσταρω εδω

            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Δεν πρόκειται για ολόκληρη σελίδα, αλλά για ένα συγκεκριμένο άρθρο-σφαλιάρα στους φανατικούς των σύγχρονων μεθόδων "επιστημονικής" προσέγγισης κάθε ζητήματος.

              I. Allan Crossman calls parapsychology the control group for science. That is, in let’s say a drug testing experiment, you give some people the drug and they recover. That doesn’t tell …


              Αξίζει με τα χίλια για όσους μπορούν να καταλάβουν έστω και το ένα δέκατο όσων γράφονται.
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • Η ειρωνία είναι οτι αυτό το συμπέρασμα βγαίνει απο κάποιον που είναι φανατικός επιστήμονας και μάλιστα καταλήγει σε αυτό το συμπέρασμα ύστερα απο επιστημονική απόρριψη μελέτης επιστημόνων και παραεπιστημόνων.

                Γενικά ωραίο άρθρο, αλλά αν είσαι υπερμαχος της προσωπικής άποψης και προτιμάς να πιστεύεις αυτό που βλέπουν τα μάτια σου, αυτό που ακούνε τα αυτιά σου, αυτό που αγγίζουν τα μάτια σου και αυτό που αντιλαμβάνεται το μυαλό σου θα περίμενα να βρεις έναν πιο ρομαντικό τρόπο για να το περάσεις στον κόσμο και όχι την ψυχρή λογική, όσο τέρας λογικής και αν είσαι.

                ΥΓ: ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ?!!?!?!!!!!

                Comment


                • Επιστροφή μετά από μήνες,όποιος θέλει ας το διαβάσει.
                  Έχω καιρό να γράψω το ξέρω,ας το κάνω λοιπόν με μικρά αργά,σταθερά βήματα.Από δω και πέρα,θα γίνω πολυγραφότατος.Ο λόγος;Θα τον αναλύσω σε ...
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Βασισμένο σε αληθινή ιστορία.
                    Ηλιθιότητα,βλακεία,βλαμμάρα,μαλάκυνση,μαλακία,κάλος στον εγκέφαλο. Όπως και να το πεις,είναι το ίδιο. Βάζω εδώ το πρώτο από τα πολλά μέρ...
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Σορρυ κιόλας αλλά δε βλέπω πού φταίνε... Υποθέτω πως είσαι κάτι σα receptionist και οι τύποι βρήκαν μια κατσαρίδα στο δωμάτιό τους η οποία δε θα έπρεπε να υπάρχει εκεί και ήταν δική σας ευθύνη να μην υπάρχει. Εσύ βαριόσουν να κουνηθείς και να κάνεις τη δουλειά σου και φταίνε αυτοί;
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • Είσαι στην εξοχή,είναι λογικό να υπάρχουν έντομα λογιών λογιών.Όπως έγραψα ήταν παγιδευμένη ανάμεσα στη σήτα και το τζάμι.Ήταν από την έξω πλευρά λοιπόν,όχι από τη μέσα.Επίσης,ήταν απλά μια κατσαρίδα,δεν ήταν κάτι σημαντικό.Δεν ήταν σκορπιός ή φίδι.Ξέρεις υπάρχουν κι αυτά στην εξοχή,έχω δει και τα δύο,μάλιστα πέρισυ χρειάστηκε να σκοτώσω το φίδι που ήταν στο χώρο της πισίνας,όχι μέσα.Εκεί ναι ρε φίλε να με φωνάξεις.Ή όταν έχεις τριζόνι μέσα στο κλιματιστικό και κάνει φασαρία και δε μπορείς να κοιμηθείς,να με φωνάξεις.Τώρα αυτό,το θεωρώ ξεφτίλα.Είσαι βουτρομπεμπές και φλώρος,τόσο απλά.
                        Και όχι δεν είμαι κάτι σαν ρεσεψιονίστ,είμαι ρεσεψιονίστ.
                        Ευχαριστώ που το διάβασες.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Αρνητικη κρητικουλα σε booking.com, tripadvisor κλπ. Εισαι τυχερος που το αφεντικο ειναι ασχετο απο τετοια...
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • ^^ Ακριβως, και πλεον νομιζω τα καλα ξενοδοχεια(η εστω αυτα που τους ενδιαφερει η πελατεια.. ) τα κοιτανε παρα πολυ αυτα. Τουλαχιστον απο καποια πραγματα που εχω δει εχω την αισθηση οτι φοβουνται αρκετα την αρνητικη κριτικη.

                            Comment


                            • Κι όμως φίλε Ράμπαρτερ τα κοιτάνε πάρα πολύ όλα αυτά.Την προηγούμενη βδομάδα φωνάξανε τα κορίτσια μέσα και τους κάνανε παρατήρηση για ένα αρνητικό σχόλιο.Εγώ ως τώρα,όχι μόνο δεν έχω κανένα αρνητικό σχόλιο,αλλά και σχεδόν όλες τις φορές εκτός από μία,έχω την υψηλότερη βαθμολογία σε όλη τη ρεσεψιόν.Κάποιες φορές και την υψηλότερη στο ξενοδοχείο.Στα ερωτηματολόγια που δίνουμε,αυτή τη βδομάδα είχα 2 θετικά σχόλια.Οπότε όπως καταλαβαίνεις,δεν ανησυχώ για τέτοια θέματα.
                              Όσον αφορά το θέμα με τις κατσαρίδες,εδώ και 2 μέρες έχω πετύχει δύο και όλο το καλοκαίρι δεν είχα δει ούτε μία.Μόνο ακρίδες,αράχνες και γρύλους έβλεπα.Τη μία την έπνιξα με το νερό στο μπάνιο και τηνάλλη την κατέβαζα συνεχώς με το παπούτσι,μεχρι που βαρέθηκα και της έλιωσα το κεφάλι.Όχι ολόκληρη,σιχαίνομαι.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Εγώ πάντως γέλασα, τρικαράγκιοζα, οπλισμένο σκυρόδεμα, σκατόφλωρε Γερμανέ αχαχαχα μα πόσο πιο κόσμια;
                                Πάντως, ανεξάρτητα αν έχει δίκιο ή άδικο ο Altair, έτσι όπως τα περιγράφει ο τυπάς πρέπει να είναι και πολύ μαμάκιας. Πιο κλασομπανιέρας πεθαίνεις. Κοτζαμ ενήλικας homo σάπιος και δεν μπορεί να κάνει καλά ένα έντομο; Τι κατσαρίδα είναι αυτή που σκιάζεται; Παρμένη από το Starship Troopers; Απόγονος του boss από το Men in Black ή μήπως ξεπετάχτηκε από το Earth Defense Force?

                                Comment

                                Working...
                                X