Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενδιαφέροντα Blogs & Sites

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kαθώς άκουγα το ''Soldier of Fortune" και έψαχνα στο google βρήκα αυτό το site:

    God Loves Soldiers

    του αμερικανικού στρατού .
    [/b]

    Και μετά λένε για τους Αφγανούς.
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #47
      http://farkonas.wordpress.com/

      Ειναι το blog του Κωστα Φαρκονα, αρχισυντακτη του GameSpin. Εχει μεσα καποια ιδιαιτερως ενδιαφεροντα posts, οπως το post για την διαχείριση μνημης των windows Vista και το πρωτελευταιο περι gaming marketing. Αξιζει να το ριξει καποιος που ενδιαφερεται μια ματια.
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #48
        Εχω φτιάξει κι εγώ ένα blog και δημοσιευω σε αυτο διαφορα κειμενα που γραφω ποικιλης υλης.
        Το πιο προσφατο ειναι το Δικαστηριο που το εγραψα πριν απο λιγο.
        Οποιος θελει μπορει να παει να το ελεγξει

        http://doppelsden.blogspot.com/
        [/b]
        Doppel το blog σου είναι απο τα καλύτερα που έχω διαβάσει, εννοείται το καλύτερο εδώ αλλά και απο τα καλύτερα γενικά.
        Και δεν έχω διαβάσει και πολλά posts. Συγχαρητήρια!

        ΥΓ: Το "Δικαστήριο" είναι ένα κομμάτι κειμένου που ήδη αξίζει για εμένα πολλά.

        Comment


        • #49
          Ευχαριστω, να'σαι καλα
          My blog:Doppel's Den

          Comment


          • #50
            Doppel πολύ ενδιαφέροντα θέμα, χρόνο να έχει κανείς, αλλά βάζε και καμιά εικόνα ρε αδερφέ ;) .

            Κοπέλες
            δείτε το κειμενάκι που έγραψα B) .
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • #51
              Does this even ... ergh .... work?

              Οντως ενδιαφερον το θεμα του Doppel.
              Good job.

              Comment


              • #52
                Doppel πολύ ενδιαφέροντα θέμα, χρόνο να έχει κανείς, αλλά βάζε και καμιά εικόνα ρε αδερφέ ;) .

                Κοπέλες
                δείτε το κειμενάκι που έγραψα B) .
                [/b]
                Θα τις αρέσετε για τον καλό σας χαρακτήρα, την οξυδερκεία σας, την ευγένεια, την καλή σας ψυχή, την γοητεία και μυστικισμό που μπορεί να αποπνέεται ως άτομα, λόγω του διαφορετικού του χαρακτήρα σας από τον δικό της και αργότερα για τις σεξουαλικές σας επιδόσεις.[/b]
                Δεν χρειαζονται ολες αυτες οι βλακειες απλα τους λεω οτι εχω 57Κ gamerscore και τις ριχνω ολες...

                Αν είστε ερωτευμένος με μια κοπέλα και είσται σίγουρος για αυτό προτείνω να της το πείτε και ότι γίνει.[/b]
                Νατος desperado ο bigboss... Μονο αν γινει κανα τετοιο θελω να ειμαι στη γωνια και να βλεπω.. 99% θα αποτυχεις, αν σε γουσταρει αυτη θα ερθει σε εσενα δε θα χρειαστει να προσπαθησεις και πολυ αν φτασεις στο σημειο να πρεπει να της πεις "manual" ας πουμε οτι εισαι ερωτευμενος μαζι της το πιθανοτερο ειναι να εχεις το worst case scenario...

                Που ειναι ο expert ο Dj να μας διαφωτισει...

                Comment


                • #53
                  Εκβίασε και εσύ τον Χιώτη
                  http://ekbiasmos.blogspot.com/
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #54
                    τρομερο και τρελο γελιο

                    ξανα τσεκαρετε μια το βελτιωμενο cp64

                    Comment


                    • #55
                      Ρίξτε μια ματιά:

                      Το πρόβλημα του ονόματος
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • #56
                        http://gr.ziphone.org/

                        Εδώ μπορείτε να βρείτε το ZiPhone, το κορυφαίο πρόγραμμα για να κάνετε Activate/Unlock/Jailbreak το iPhone σας με ΕΝΑ μόνο κουμπί, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ποιας έκδοσης έχετε ή της κατάστασης στην οποία βρίσκεται το κινητό σας (unlocked, activated, jailbroken etc.).

                        Σύντομα βγαίνει και η έκδοση για το iPod Touch!


                        Comment


                        • #57
                          Ριχτε μια ματια στη gallery με τις Εμο γκομενες, για πολλες βεντουζες λεμε,

                          Εmo girls Gallery

                          Comment


                          • #58
                            Mαλακία, κακάσχημες όλες! Θα κάνω εγώ ανάλογο θέμα στο blog μου αλλά με ωραίες γυναίκες .

                            Alexandros πως έβαλες την επιλογή να αλλάζουν τα ελληνικά σε μια από τις παραπάνω γλώσσες;
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • #59
                              Mαλακία, κακάσχημες όλες! Θα κάνω εγώ ανάλογο θέμα στο blog μου αλλά με ωραίες γυναίκες .

                              Alexandros πως έβαλες την επιλογή να αλλάζουν τα ελληνικά σε μια από τις παραπάνω γλώσσες;
                              [/b]
                              Δεν έβαλα καμία επιλογή Κάθε τοπικό site ανανεώνεται από διαφορετικό άτομο.


                              Comment


                              • #60
                                Απίστευτο και όμως αληθινό: Όλα τα μαθηματικά συγγράμματα που δίνονται σε ελληνικά πανεπιστήμια σε pdf Ελληνικών αλλά και ξένων εκδόσεων, και το καλύτερο, είναι δωρεάν.
                                "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                                Comment

                                Working...
                                X