Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Official Sonic Thread of Epicness & Failness

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Φαντάζομαι ο Straier εννοεί "υπάρχει κανείς που χρησιμοποιεί φρυγανιέρα αντί για τοστιέρα" (αυτη η συσκευή Ράιγιου ψήνει μόνο τις φέτες ψωμί).
    Και όμως αν είσαι σε φάση έχω φτιάξει να φάω αλλά δεν έχω αγοράσει ψωμί, πετάς μέσα 2 φετούλες ψωμί του τοστ και είσαι άρχοντας
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Φαντάζομαι ο Straier εννοεί "υπάρχει κανείς που χρησιμοποιεί φρυγανιέρα αντί για τοστιέρα" (αυτη η συσκευή Ράιγιου ψήνει μόνο τις φέτες ψωμί).
      Ε ναι αυτό εννοώ φυσικά. Τυρί-γαλοπούλα/ζαμπόν προφανώς έχω φάει. Χωρίς κέτσαπ/μουστάρδες όμως
      Και όμως αν είσαι σε φάση έχω φτιάξει να φάω αλλά δεν έχω αγοράσει ψωμί, πετάς μέσα 2 φετούλες ψωμί του τοστ και είσαι άρχοντας
      It doesn't compute!!!
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • Εννοώ ρε κουκουβάγια, αν δεν έχεις αγοράσει κανονικό, χωριάτικο ψωμί για παπάρα στη σαλάτα, πετάς εκεί μέσα του τοστ και γίνεται ψημένο / παπάρα-enabled
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Κοψτε ολα τα ψωμια μονο κακο κανουν. Οτι εχει γλουτενη πεταχτε το απ το σπιτι.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Λουτσιανο χωρις γλουτενη υπαρχει;
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Εχω να φαω μπεργκερ απο το πασχα στη βουδαπεστη
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Originally posted by Somari View Post
                Εννοώ ρε κουκουβάγια[...]

                Τα μισά να μου έλεγε.

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • Νομίζω δεδομένου του θέματος του νήματος ενδείκνυται να συνεχίσουμε λίγο ακόμα τη συζήτηση.
                  Κοψτε ολα τα ψωμια μονο κακο κανουν. Οτι εχει γλουτενη πεταχτε το απ το σπιτι.
                  Για ποιο λόγο αν δεν έχεις κοιλιοκάκη;
                  Λουτσιανο χωρις γλουτενη υπαρχει;
                  ??? https://www.google.com/search?q=%CE%...CE%BF&ie=UTF-8



                  Τα μισά να μου έλεγε.
                  Τι εννοείς;
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Originally posted by straier View Post
                    Τι εννοείς;

                    Ότι από όλους τους προσβλητικούς χαρακτηρισμούς του ζωικού βασιλείου, επέλεξε τον πιο κομψό, που δεν είναι καν προσβολή .

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Μιας και γιορτάζει 30 χρόνια ο Σονικαράς ας τον τιμήσουμε.

                        Στα σκαριά υπάρχουν ένα remake και ένα νέο game!





                        Όλες οι ανακοινώσεις εδώ:



                        Επίσης επιστρέφει και ένας παλιός αγαπημένος στα Sonic Dash και Forces:

                        Sonic the Werehog.jpg

                         
                        Συγγνώμη αλλά το topic λέει και Failness
                        Last edited by Ryu_gr; 01-06-2021, 09:55 PM.
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Θα κυκλοφορησει και συλλογη με τα Sonic I, II, III&K, CD ολα σε HD και Widescreen (μαλλον με την retro enigine). Στην παρουσιαση btw το 3&K φαινεται σαν απλο port, αλλα εχουν επιβεβαιωσει οτι θα εχει και αυτο κανονικο treatment. Οποτε θελω να πω οτι επιτελους θα εχουμε τα πρωτα πραγματικα HD rereleases, με widescreen, 60fps κλπ σε κανονικα συστηματα (και οχι σε κινητα ).
                          Last edited by nooto; 02-06-2021, 09:59 PM.

                          Comment


                          • Πολύ καλά όλα τα νέα.

                            Όντας ένα άτομο που αναπαράγει το Sonic Cycle θα περιμένω να δω και εγώ το καινούριο Sonic που αναπτύσσεται... για να απογοητευτώ και τελικά να μην το αγοράσω. Πέρα από την πλάκα, ελπίζω να είναι καλό. Θα προτιμούσα βέβαια να πάρουμε ένα μοντέρνο 3d με adventure στοιχεία, εξερεύνηση και hub world και όχι σαν τα τελευταία που έχουν εντελώς arcade λογική.

                            Την retro συλλογή θα την αγοράσω day1. Ως φανατικός των παλιών δεν θα μπορούσα να την αγνοήσω. Πάντως μου κάνει μεγάλη εντύπωση που επιστρέφουν τα Sonic 3, Knuckles, για κάποιον λόγο στις τελευταίες genesis collections τα συγκεκριμένα έλαμπαν δια της απουσίας τους.

                            Τέλος, τι τον ήθελαν το werehog; Μαζί με το Sonic 06 είναι άνετα ότι πιο fail έχει δείξει η σειρά, προσπαθώ ανεπιτυχώς όλα αυτά τα χρόνια να το ξεχάσω.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • Sonic Smackdown. Είναι fighting και έχει αρκετά υψηλά standards για fan game. Ρίξτε του μια ματιά όσοι ενδιαφέρεστε.



                              Δωρεάν download για PC:
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Ο Ugly Sonic επέστρεψε και δίνει ρεσιτάλ. Αυτή τη φορά failness = greatness.

                                Από την ταινία Chip 'n Dale: Rescue Rangers

                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X