Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Official Sonic Thread of Epicness & Failness

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πάρε κι αυτά να μην μπορείς να κοιμηθείς το βράδυ





    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • Φοβερο το σονικ μανια, φαίνετο φοβερό και το ότι η σεγκα συνεργάζεται με fans που έχουν εμπερία από δημιουργία fan sonic παιχνιδιών είναι πολύ ενθαρρυντικό. Μου άρεσε το ότι η green hill δεν είναι αντιγραφή της κλασσικής πίστας από το πρώτο sonic. Το boss στο τέλος φάνηκε πολύ έξυπνο. Φοβερή και η καινούρια πιστούλα. Day one αγορά. Απλά. Έχουμε πληροφορίες αν θα βγει retail/digitan;


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • Please Sonic Mania, don't spin the Sonic Cycle again...
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Το Sonic mania φαίνεται πολλά υποσχόμενο και έχει κάνει ήδη αίσθηση. Μακάρι να βγαινε και σε 360/ps3.

          Comment




          • Ωραία εικόνα, κρίμα που δεν είδα να χρησιμοποιούν το drop dash.

            Μιας και είναι ο Christian Whitehead στο project να αναφέρω στα mobile ports που ήταν επικεφαλής είναι λες και έπαιζες τα original τόσο σε γραφικά όσο και στα controls (ειδικά στα controls μου έκανε πολύ εντύπωση μιας και σε συσκευές αφής δεν είναι ότι πιο εύκολο να διατηρήσεις το χειρισμό).

            Προσωπικά μου έχει δώσει την εντύπωση hardcore developer που δεν αφήνει και πολλά στην τύχη.
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • Ρε να πω την αμαρτια μου εβαλα το Sonic Colors και μου έδωσε την εντύπωση του ΜΟΝΟΥ σύγχρονου Sonic που θα έπρεπε να υπάρχει (με λίγα λόγια μου άρεσε πολύ) - το Sonic Generations το εξαιρώ γιατί δεν είναι αμιγώς σύγχρονος... Αν βάλουμε πως το Sonic 2017 είναι από το ίδιο επιτελείο των 2 παραπάνω τίτλων μου ανεβάζει πολύ τις ελπίδες
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Είναι το μόνο Sonic που μένει να παίξω. Περίμενα καιρό μήπως και το βγάλουν σε PC, όμως μου φαίνεται πως θα δουλέψει ο Dolphin τελικά.

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • Carpe diem

                  Comment


                  • Αυτές οι collector's editions που έχουν τα πάντα μέσα εκτός από το παιχνίδι σε δισκάκι, είναι πολύ σουρεάλ

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • Θα'ταν τέλειο πάνω στο cartridge να μην είχε το δαχτυλίδι,και αν το έβαζες σε ένα megadrive να έπαιζε κανονικά.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Οι fans ξαναχτύπησαν μ'ενα πολύ εντυπωσιακό early demo.

                        Comment


                        • Ό,τι βγάζουν οι φαν γενικά είναι καλό, και από το πολύ μεράκι, συνήθως κρατάνε ένα πολύ καλό επίπεδο, ακόμα κι όταν δεν κάνουν «επαγγελματική» δουλειά. Βέβαια Sonic σε full 3D κόσμο δεν νομίζω πως θα μου άρεσε ποτέ. Θέλω να υπάρχει μία γραμμικότητα. Τώρα βέβαια early demo είναι, θα δούμε πώς θα εξελιχθεί.

                          Κατά τ' άλλα, έχουμε gameplay για το Sonic 4 ()

                          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                          Comment


                          • Έχει βγει Sonic 4 βρε,και μάλιστα σε 2 επεισόδια.Δε σου άρεσε;Το Episode 1 που το έχω τελειώσει,μου άρεσε πάρα πολύ.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Το ξέρω το Sonic 4, εξ ου και το εμότικον από δίπλα Το είχα τερματίσει σε Wii emulator κιόλας επειδή δεν είχα PS3, και στον υπολογιστή δεν είχε βγει ακόμα. Αξιοπρεπές παιχνιδάκι, ήταν το πρώτο δείγμα μίας Sega που πήγαινε σιγά σιγά ν' αλλάξει, μιας και την ίδια περίοδο περίπου κυκλοφόρησε και το Sonic Generations. Στο πρώτο επεισόδιο είχαν διάφορα θεματάκια που έπρεπε να βελτιώσουν στο 2ο. Ο κόσμος τους έδωσε μία δεύτερη ευκαιρία, η Sega έβγαλε το επεισόδιο 2 στο ίδιο ακριβώς στυλ χωρίς να βελτιώσει τίποτα, και το όλο πρότζεκτ φαίνεται να έχει ψιλοπεθάνει.

                              Ανεξαρτήτως όμως αν μου άρεσε το 4 ή όχι, το Sonic Mania είναι ακριβώς στο ίδιο στυλ των 16bit Sonic, εξ ου και η χιουμοριστική προσφώνηση

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment

                              Working...
                              X