Announcement

Collapse
No announcement yet.

GAMING SOUNDSCAPES: ΕΝΑ EVENT GAMING ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Εγώ σαν κλασσικός ninty fan ζητάω mario,zelda και donkeykong themes.Από εκεί και πέρα πιστεύω ότι metalgear είναι must για ένα τέτοιο event αλλά και castlevania θα μου άρεσαν πολύ.Συμφωνώ για tetris.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • #32
      Μπυρες να'χει κι ολα τα αλλα βρισκονται
      My blog:Doppel's Den

      Comment


      • #33
        Βρε μέχρι και Pac-Man remix από Aphex Twin θα παίξω! Και μην αγχώνεστε, το ξαναλέω, από ΟΛΑ έχει ο μπαξές!!! χαχαχαχα
        www.extrahype.com
        Escapism: The Art of Arts!

        Comment


        • #34
          Ραντεβού όλοι Θεσσαλονίκη κάτω από την καμάρα με καρτελάκια gamers-odyssey!!
          sigpic

          Comment


          • #35
            Den yparxei logos giafto, ektos an yparxoun atoma pou den kseroun pou einai to coffix, opote thlefwnaki kai erxomaste na sas paroume...
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #36
              Δεν ειναι δύσκολο ! απλά ρωτάτε τους περαστικούς και θα σας πουν που είναι ! Ολόκληρη Θεσσαλονίκη ξέρει το μαγαζί !
              sigpic

              Comment


              • #37
                Εμενα θα με αναγνωρισετε,θα κραταω ενα τριανταφυλλο και ενα πιτογυρο με απ'ολα.Γρηγορα να με βρειτε ομως γιατι μετα θα κραταω μονο το τριανταφυλλο.Εκει στις καμαρες.
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • #38
                  Παιδιά, το Cofix, είναι απέναντι από το Residents (όχι, δεν έχει zombies... Χμμμ.. από την άλλη, τώρα που το ξανασκέφτομαι...). Και να μην ξέρουν το Cofix, το Residents, θα το ξέρουν οι περαστικοί!

                  Λώρη Μαργαρίτη 11 είναι η διεύθυνση του Cofix, και τηλ: 2310 250 011!
                  www.extrahype.com
                  Escapism: The Art of Arts!

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Azrael View Post
                    Εμενα θα με αναγνωρισετε,θα κραταω ενα τριανταφυλλο και ενα πιτογυρο με απ'ολα.Γρηγορα να με βρειτε ομως γιατι μετα θα κραταω μονο το τριανταφυλλο.Εκει στις καμαρες.
                    Εμένα θα με αναγνωρίσεις να παίζω μπάλα όπως ο Λαμπρέου !
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Azrael View Post
                      Εμενα θα με αναγνωρισετε,θα κραταω ενα τριανταφυλλο και ενα πιτογυρο με απ'ολα.Γρηγορα να με βρειτε ομως γιατι μετα θα κραταω μονο το τριανταφυλλο.Εκει στις καμαρες.
                      Eμένα δεν θα με αναγνωρίσετε γιατί θα κρατάω μία πίττα ΚΑΛΑΜΑΚΙ...

                      Comment


                      • #41
                        Ούτε που το είχα προσέξει το thread αυτό. Thanks για την πληροφορία Evans! Θα περάσω για το κυρίως μέρος του event.

                        Comment


                        • #42
                          Εμένα θα με αναγνωρίσετε εύκολα, θα κρατάω μία φωτογραφική μηχανή . Με τον dj solid τα είπαμε όλα, μου πρότεινε κάποια πράγματα, του πρότεινα και εγώ και τον βρήκα σύμφωνη σε όλα.

                          Θα είμαστε όλοι εκεί .

                          Φροντίστε να 'ρθειτε σχετικά νωρίς παιδιά γιατί ο χώρος είναι μία τρύπα. Εγώ θα είμαι με dj και paixtis από τις 6-7 λογικά.

                          Comment


                          • #43
                            Τα παντα ολα...
                            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Evans View Post
                              Με τον dj solid τα είπαμε όλα, μου πρότεινε κάποια πράγματα, του πρότεινα και εγώ και τον βρήκα σύμφωνη σε όλα.



                              Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Evans View Post
                                Φροντίστε να 'ρθειτε σχετικά νωρίς παιδιά γιατί ο χώρος είναι μία τρύπα. Εγώ θα είμαι με dj και paixtis από τις 6-7 λογικά.
                                Κρατήστε τραπέζι γιατί μάλλον θα έρθω με FiOth και Vuzzi(αν μπορέσει κι εκείνος !).

                                Για τραπέζι κρατήστε το πάνω, αλλιώς αν θέλετε θα κανονίσω να κλείσουν τραπέζι για μας...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X