Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το Shoutbox σταμάτησε να δουλεύει

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    gia thn periptwsh tou nikolara den exw apopsh ka8ws de gnwrizw ti paixthke , alla h periptwsh tou akira htan deigma tou oti , otan mas thn spaei kapoios kai mas th leei sto forum me tis apopseis tou kai den einai arestos apo kapoion kleidokratota tou forum h ''palioseira'', xwris oi proklhseis tou na ypervainoun ta eskammena kai exontas hdh dextei proklhseis o idios , arkei gia na ginei ban (enw p.x. o luffy pio palia me perissoteres ''provlhmatikes symperifores'' den eixe ginei ban...) me dhmokratikes diadikasies tou styl apofasizomen kai diatassomen (an kai ban eprepe na eixe ginei tote kai ston etero ths antimaxias me ton akira...no offence intended to anyone-just remembered days of glory...)..tespa perasmena nai , 3exasmena oxi ( den einai ths paroushs ).
    Έλεος πια με αυτή την υπόθεση. Στα είχα πει και τότε αλλά μάλλον δεν ήθελες να καταλάβεις. O Akira έγινε ban γιατί έφτασε στο σημείο να απειλεί τους mods για μηνύσεις. Μιλάμε για το ίδιο άτομο που μερικούς μήνες πριν μου έκανε επίθεση γιατί είχα πει ότι εγώ (τώρα πλέον ο Titus) έχω όλη την νομική ευθύνη για ότι γίνεται εδώ μέσα. Σύμφωνα με τα λεγόμενα του η ευθύνη ήταν συλλογική... Εγώ προσωπικά τον έκανα ban, όχι επειδή είχε τσακωθεί μία φορά με το JEdah, όχι γιατί είμαι κλειδοκράτορας ή παλιοσειρά ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΕΣ' ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΜΟΥ.

    Και επιτέλους ξεκολλήστε λίγο τα μυαλά σας. Δεν είμαστε χωροφύλακες εδώ μέσα. Αν κάποιος από αυτούς που θεωρείτε "παλιοσειρά" πιστεύετε ότι είναι επιθετικός απέναντι σας λύστε το μεταξύ σας. Δεν είμαστε δημοτικό να φωνάζετε την δασκάλα όταν σας πειράζουν. Και στο κάτω κάτω δεν υποχρεώσαμε κανέναν με το ζόρι να γράφει εδώ μέσα, ούτε πήγαμε σε άλλα sites να τους τα κάνουμε τσουρέκια με διαφήμιση για το g-o, ούτε προσπαθήσαμε να "κλέψουμε" μέλη από μία κοινότητα στην οποία συμμετείχαμε και ήμασταν "φίλοι" με τα παιδιά . Αν κάποιος θεωρεί ότι είμαστε για γέλια ή ότι δεν ταιριάζει εδώ μέσα ή δεν ξέρω κι εγώ τι ας μην συμμετέχει εδώ.

    Comment


    • #32
      Πάντως να πω ότι ο nikolaras είναι γνωστός μου από άλλο forum και σε καμμία περίπτωση δεν θέλει το κακό κανενός.Απλώς ήθελε να διαφημίσει το site του.Με τον καιρό θα αλλάξει και θα δείξει τον πραγματικό του εαυτό και ούτε γάτα ούτε ζημιά.Μην τον αποπαίρνετε και εσείς όμως έτσι από την αρχή... όπως και σε κάθε νέο μέλος που μπαίνει.Όλοι θέλουν το χρόνο τους για να ωριμάσουν.
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • #33
        Originally posted by paixtis View Post
        Πάντως να πω ότι ο nikolaras είναι γνωστός μου από άλλο forum και σε καμμία περίπτωση δεν θέλει το κακό κανενός.Απλώς ήθελε να διαφημίσει το site του.
        Για τη γενικότερη συμπεριφορά του Νικολάρα και τη στάση που κρατήθηκε από τους moderators με κάλυψαν τόσο ο Ramparter όσο και ο Sub Zero. Δεν έχουμε κανένα πρόβλημα να διαφημίσει κάποιος το site/ forum του στο Gamers Odyssey. Έχουμε σχετικό θέμα pinned και σε δύο περιπτώσεις (του Reset και του Authority) ανοίχτηκε ξεχωριστό thread. Πρόβλημα υπάρχει στη διαρκή επανάληψη και εμμονή - καλό είναι να μη δίνεται η εντύπωση, έστω και εσφαλμένη, ότι κάποιος είναι εδώ μόνο για να ψαρέψει κόσμο. Μια τέτοα στάση κουράζει και εκνευρίζει, και καλό είναι να αποφεύγεται.

        Τώρα, για τα μπινελίκια. Παιδιά, έλεος, δεν είμαστε στο IRC ή το MSN. Αφ'ενός δεν υπάρχουν τα περιθώρια για operating στο shoutbox και αφ'ετέρου κάποια πράγματα πρέπει να τα καταλαβαίνουμε από μόνοι μας πως δεν πρέπει να γίνονται. Το να ακουστούν 2 -3 μπινελίκια στο shoutbox δε σημαίνει τίποτα, το να μπαίνει κάποιος και αυτά που γράφει να είναι ανάλογα του !@#!@% #@$^$%^$% 3$^ 345#%#$ 4534#$ @#$@#$#$ 234@#$#@$ ε, εκεί υπάρχει πρόβλημα. Δε γνωρίζω το περιστατικό οπότε δε μπορώ να έχω γνώμη - εμπιστεύομαι την κρίση του Sub στο θέμα - αλλά κάποια αυτονόητα ευπρέπειας πρέπει να τηρούνται από όλους. Δεν είμαστε κατηχητικό ή παρθεναγωγείο, αλλά ας μην το ξεφτιλίζουμε.

        Επίσης η κατανάλωση, προώθηση και διακίνηση πουρέ από εδώ και πέρα απαγορεύεται δια ροπάλου σε όλα τα μέρη του forum. Ευχαριστώ
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • #34
          Originally posted by Titus View Post
          Επίσης η κατανάλωση, προώθηση και διακίνηση πουρέ από εδώ και πέρα απαγορεύεται δια ροπάλου σε όλα τα μέρη του forum. Ευχαριστώ
          Δεν ξέρετε τι χάνετε...
          Insert Coin

          Comment

          Working...
          X