Announcement

Collapse
No announcement yet.

Οδηγίες χρήσης του τμήματος

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Οδηγίες χρήσης του τμήματος

    Εδώ είναι, όπως καταλαβαίνετε, ένας χώρος όπου μπορείτε να βάζετε δικά σας reviews παιχνιδιών και κείμενα γενικού προβληματισμού για το χόμπι μας. ΔΕΝ μπαίνουν news, υπάρχουν αντίστοιχα θέματα στις υπόλοιπες ενότητες.

    1) Κάθε καινούριο κείμενο σημαίνει καινούριο thread, το οποίο ανοίγεται από το συγγραφέα και μένει ανοιχτό για σχόλια και συζήτηση.

    2) Η τοποθέτηση (ή διαγραφή, μετά από παράκληση), μορφή, περιεχόμενο και επεξεργασία των θεμάτων βαρύνει αποκλειστικά τον αναρτητή και όχι τους moderators. Είστε πλήρως υπεύθυνοι για τα κείμενά σας.

    3) Προφανώς, τα εργαλεία που σας παρέχονται είναι αυτά οποιουδήποτε άλλου post σε οποιοδήποτε σημείο του forum. Χρησιμοποιείστε τα κατάλληλα και, κυρίως, δημιουργικά.

    4) Μιλώ μόνο για τον εαυτό μου - όποιος επιθυμεί τη γνώμη και τη βοήθειά μου σε κάτι σχετικό με το κείμενό του, μπορεί να μου τη ζητήσει ελεύθερα μέσω ΠΜ. Σε καμία περίπτωση ούτε εγώ ούτε άλλος moderator θα παρέμβουμε ή θα ελέγξουμε κάποιο κείμενο, είτε πριν είτε μετά την ανάρτησή του.

    5) Στόχος του παρόντος τμήματος δεν είναι να υποκαταστήσει την κεντρική σελίδα αλλά να ελέγξει το κατά πόσο μπορεί να υπάρξει επαρκές ΣΕ ΟΓΚΟ ΚΑΙ ΠΛΗΘΟΣ μόνιμο υλικό (όχι περιστασιακά νέα ή κάτι ανάλογο) ώστε να δικαιολογήσει την ύπαρξή της. Με άλλα λόγια ελέγχει τη διάθεση συμμετοχής. Αν μείνουμε όλοι μας ικανοποιημένοι, τα κείμενα που μπήκαν εδώ θα μεταφερθούν στη σελίδα, η οποία όμως είναι αρκετά πιθανό ότι θα λειτουργεί με διαφορετικούς όρους από αυτό το τμήμα.

    Ένιγουέι. Εντυπωσιάστε μας
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί
Working...
X