Announcement

Collapse
No announcement yet.

[Review] Halo 3: ODST

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Raphael View Post
    Αυτό ήταν κακό..
    Αδικαιολόγητα κακό. Γι'αυτό σου λέω άσε μη ποστάρεις ξανά ούτε και εγώ, σε παρακαλώ..! Ε;
    [/SIZE]
    Παρεξηγιέσαι για ψύλου πήδημα. Πραγματικά. Αν σε πείραξε σε κάτι σου ζητώ συγγνώμη, αλλά πραγματικά δεν το κατάλαβα.
    Insert Coin

    Comment


    • #17
      Όταν δημοσιεύτηκε το ρηβιού ήμουν φαντάρος και παίζει να το είχα δει πολύ βιαστικά ή και να μην το διάβασα καθόλου.Το διάβασα τώρα όμως,κάλλιο αργά παρά ποτε.Παίζει να είναι το καλύτερο ρηβιού που έχω διαβάσει για τον τίτλο και μου κίνησε την όρεξη να το ξαναβάλω,εύγε.
      Το ότι δεν υπάρχει κριτική σε ΜΡ και Firefight προσωπικά με αφήνει αδιάφορο,απλά θα μπορούσες να πεις προκειμένου να αποφευχθούν παράπονα κλπ,ότι το ρηβιού αφορά αποκλειστικά το μοναχικό παιχνίδι και στο ΜΡ να γίνει απλά μια αναφορά και τίποτ'άλλο.
      Όπως και να'χει εξαιρετικό ρηβιού,για τον πιο αδικημένο τίτλο της σειράς.
      Carpe diem

      Comment


      • #18
        Ευχαριστώ πολύ! Βέβαια, κοιτώντας πίσω 3,5 χρόνια βλέπω όντως πολλά λάθη αλλά hey, για το "γουστάρω" μας τα κάνουμε όλα.

        Comment


        • #19
          Αχχχ εποχές δυνατού καψίματος. Δεν θυμάμαι πόσες ώρες έχω αφιερώσει στο ODST. Σίγουρα πάνω από 700 ώρες. Ακόμα αυτό το 19ωρο σερί στο Solo Firefight στοιχειώνει τα όνειρά μου. Κρίμα που η σειρά με την αρχή της νέας τριλογίας ξέφυγε από το Halo που αγάπησα.

          Comment


          • #20
            Τι δε σου άρεσε στο Halo 4; Εγώ θα το παίξω προσεχώς.

            Comment


            • #21
              Όντως ωραίο review.Αναλύεις ωραία το παιχνίδι και δεν θεωρώ σφάλμα σου το ότι δεν μίλησες για το μουλτι από την στιγμή που το δήλωσες.Αν δεν είχα ένα κάρο να παίξω θα με έπειθες να το δοκιμάσω.

              Προσωπικά πάντως παιδιά δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ και με άλλα χαλο.Το 3 το έλιωσα,το λάτρεψα,έχω αφιερώσει πολλές ώρες στο multi και μάλιστα παίζαμε μαζί με τα παιδιά από το φορουμ,αλλά δεν με τραβάει να κάτσω να παίξω odst,reach,4 και τα επόμενα.Προτιμώ να ρίξω replay στο 3.


              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • #22
                To ODST είναι εντελώς διαφορετικό δες το.Τα υπόλοιπα,οκ αν δεν ψήνεσαι χέστα.
                Carpe diem

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Raf View Post
                  Τι δε σου άρεσε στο Halo 4; Εγώ θα το παίξω προσεχώς.
                  Τώρα που να σου λέω. Με λίγα λόγια το μόνο που βρήκα ανώτερο από το Reach είναι το Forge. Ο τίτλος δεν είναι άσχημος αλλά η 343 μου δίνει ένα πακέτο που ωχριά έναντι των προηγουμένων Halo οπότε δεν με τραβάει. Έχω ασχοληθεί πολύ με τη σειρά γενικότερα και μου είναι πολύ εμφανές ότι το Halo 4 είναι Halo στο περιτύλιγμα και στην ουσία δεν ξέρει που ανήκει. Αποτέλεσμα στα Halo: CE, 2 ,3 ,ODST και Reach να έχω ασχοληθεί με το καθένα πάνω από 900 ώρες, ενώ στο 4 μόλις που έπιασα τις 30.

                  Comment


                  • #24
                    Αυτή την εντύπωση είχα πάρει απ' το teaser trailer του Halo 4 κιόλας! Το να το ακούω απο έναν αφοσιωμένο fan απλά με επιβεβαιώνει ό,τι και να λένε οι κριτικοί και τα reviews. Εγώ φυσικά θα το λιώσω όπως κάθε Halo, τουλάχιστον στο campaign.

                    Comment


                    • #25
                      Ξαναπαίζω το παιχνίδι, έπος και πολύ μπροστά στο ύφος και στην αφήγηση παρά τα προβληματάκια του. Η γραφή των Halo χάλια και cheesy αλλά εντάξει, οι παλιές αγάπες πάνε στον παράδεισο.

                      Jedah, αν με διαβάζεις να ξέρεις ότι υπήρξες τεράστιος κόπανος.

                      Last edited by Raf; 16-02-2020, 07:45 PM.

                      Comment

                      Working...
                      X