Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τιτανικός

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Έχω την εντύπωση ότι ο Βρετανικός αναφέρεται σε άλλο ναυάγιο.Δεν την έχω δει την ταινία όμως γι'αυτό δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.Αν ξέρει κάποιος κάτι ας μας διαφωτίσει.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • #17
      Re paides eleos, o Vretanikos einai teleiws allo ploio, einai to aderfo ploio tou Titanikou kai vithisthke sthn Ellada....
      To grafei kai sto afieroma tou epanw o Nikolaras, toulaxiston ean einai na apanthsete diavaste to topic
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #18
        O Παλιός Τιτανικός είναι τρομερή ταινία, no kidding. Με είχανε πιάσει και μένα δάκρυα και για 1-2 χρόνια έλεγα οτι ήταν η καλύτερη ταινία που έχω δεί.

        ...Μετά είδα το Fight Club...

        Comment


        • #19
          Originally posted by Ground_zero View Post
          Re paides eleos, o Vretanikos einai teleiws allo ploio, einai to aderfo ploio tou Titanikou kai vithisthke sthn Ellada....
          To grafei kai sto afieroma tou epanw o Nikolaras, toulaxiston ean einai na apanthsete diavaste to topic
          Ωραίο review έκανε ο Νίκος, αλλά ΤΕΡΑΣΤΙΟ που διάβασα τα μερικά από αυτά...

          ΑΝ είναι το αδερφάκι του Τιτανικού ο Βρεττανικός, τότε φαίνεται άλλο όνομα και πολλοί σαν εμένα θα τον πέρασαν για τον μεγάλο του αδερφό, τον Τιτανικό, έτσι όπως έχει γίνει σαν σχέδιο...

          Οπότε ούδεν σχόλιον από μένα...
          sigpic

          Comment


          • #20
            Tι review ρε :xp: ;

            Comment


            • #21
              xaxaxa ευχαριστω παιδια.Απλα να πω οτι 2-3 χρονια πριν τον Τιτανικο φτιαχτηκε το Olympic το οποιο ηταν το μονο απο τα 3πλοια που δεν βυθιστηκε.Ηταν λιγο μικροτερο σε διαστασεις και ειχε πολυ πιο φτωχο εξοπλισμο.Ο Βρετανικος παλι ηταν πλοιο hospital και βοηθουσε του τραυματιες του Ά Παγκσομιου Πολεμου.Ειχε διαρευσει οτι μετεφερε οπλα στο αμπαρι του με αποτελεσμα να το βυθισουν.

              Comment


              • #22
                Ti review ρε :xp:
                Epic
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • #23
                  Πολύ καλό το ΟΡ σου Νικολάρα αλλά ειλικρινά δεν κατάλαβα το νόημα του θέματος,πέραν του εγκυκλοπαιδικού του χαρακτήρα.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #24
                    Πριν 3-4 χρονια περιπου ειχε βγει στα περιπτερα ο Τιτανικος.Ηταν εβδομαδιαιο τευχος οπου καθε φορα σου εδινε και απο ενα κομματι του τιτανικου.Συνολικα ηταν 100τευχη αλλα εγω μαζεψα μεχρι το 34(καθως βαριομουνα να συνεχισω συν οτι ειχε πολλα χρηματα).Να τος



                    103cm

                    Comment


                    • #25
                      Τσ, τσ, μισές δουλειές...
                      Insert Coin

                      Comment


                      • #26
                        Mpa etsi fenetai poio afthentiko, san vythismeno einai
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • #27
                          Θα γίνει πιο ρεαλιστικό αν πάμε με μια βαριοπούλα να το κόψουμε στη μέση.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by nikol@r@S View Post
                            Πριν 3-4 χρονια περιπου ειχε βγει στα περιπτερα ο Τιτανικος.Ηταν εβδομαδιαιο τευχος οπου καθε φορα σου εδινε και απο ενα κομματι του τιτανικου.Συνολικα ηταν 100τευχη αλλα εγω μαζεψα μεχρι το 34(καθως βαριομουνα να συνεχισω συν οτι ειχε πολλα χρηματα).Να τος



                            103cm
                            Έλα ρε παιχτούρα, Fiorentina είσαι; Και γαμώ!
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • #29
                              xaxa Liverpool ειμαι αλλα μου εκανα δωρο το κασκολ κατι φιλοι μου που πηγαν Ιταλια!

                              Comment


                              • #30
                                Ε μα ναι καλά έκανε το παιδί, ειναι δυνατόν 100 τεύχη;; Σκέψου 10€ τουλάχιστον το κάθε τεύχος! Αφτό είναι εκμετάλλευση!
                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X