Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εκλαψα κι εγω στον Τιτανικο

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tι επιβαλλει δε σε πιασα;Για δωσε τα στοιχεια λιγο.
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • #17
      You'reeeeeeeeeeeeeeeee heeeeeeeeeeeeeeeeeeeere
      There's NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOTHING I FEEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Οχι.-
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #18
        Εγώ το είδα στα 13-14 πρώτη φορά και δάκρυσα, δεν έκλαψα, δάκρυσα παρτάλια! Ψήφισα ναι όμως γιατί μπορώ και γιατί κλίκαρα λάθος κουτί.

        PS: Τιτανοτεράστια ταινία.

        Comment


        • #19
          Egw teleftea fora pou eklapsa htan otan pethane h mana tou Mpamph... (Bambi)
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • #20
            Oi mones tainies pou exw klapsei einai komodies kai eklega apo ta gelia afto metraei?

            Oso afora ton Titaniko den eklapsa pouthena, alla gia mena to poio syginitiko shmeio htan ekei pou h giagia evlepe thn zwgrafia kai ta palia ths pragmata, pou sthn kyrioleksia thn phgan pisw.

            Kai h kaliterh ataka tou Titanikou htan otan eide ton kathrefth kai eipe:
            Einai akrivos opws ton eixa afisei, alla to eidolo exei alaksei ligo.
            Power to Maximum... Sugar to zero !!!
            sigpic

            Comment


            • #21
              Έκλαψα από τα γέλια, όταν την ώρα που κουτουπωνόντουσνταν (λόγιος όρος) μέσα στο αυτοκίνητο κόλλησε το χέρι της κοπέλας στο ιδρωμένο τζάμι, λές και ήταν σκηνή δολοφονίας από ζόμπι.
              Insert Coin

              Comment


              • #22
                Ήταν από τις φορές που μαζί με την παρέα από το σχολείο κρατάγαμε μετα βίας τα γέλια όταν οι κοπέλες της παρέας βούρκωναν.... Ακούστηκε και μια φωνή "ΑΑΑΑΑΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ!!!!" και εκεί έπεσε το γέλιο της αρκούδας.
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #23
                  Έκλαψα από τα γέλια, όταν την ώρα που κουτουπωνόντουσνταν (λόγιος όρος) μέσα στο αυτοκίνητο κόλλησε το χέρι της κοπέλας στο ιδρωμένο τζάμι, λές και ήταν σκηνή δολοφονίας από ζόμπι.

                  Είχε αυτοκίνητα στον Τιτανικό; Εγώ το είδα για πρώτη φορά φέτος μαζί με οικογένεια με μικρά παιδιά οπότε όλες τις επίμαχες σκηνές τις "πηδάγαμε". Σκέφτηκα να κλάψω αλλά μετά λέω πως αφενός ούτε μου αρέσει πολύ η Γουίνσλετ και αφετέρου την είχα δει εντελώς γυμνή στο The reader. Οπότε όχι, τελικά δεν έκλαψα...
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • #24
                    Τι επιμαχες σκηνες μωρε, που τη ζωγραφισε γυμνη; Πολυ συντηρητικοι δεν ειστε στην οικογενεια;
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #25
                      Τις σκηνές δεν τις είδα οπότε δε ξέρω τι γινόταν τελικά. Συντηρητικοί ξεσυντηρητικοί δεν έκανα εγώ κουμάντο για το τι θα δουν τα παιδιά τους...
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • #26
                        Εγώ δεν είμαι καμία γυναικούλα να κλαίω... Οπότε ατύχησες

                        Σε όλες τις συγκινητικές ταινίες πάντα οι κοπέλες κλαίνε... Εμείς οι άντρες δεν κλαίμε...

                        Τα μόνα σημεία που θα με συγκινήσουν είναι οικογενειακές ενώσεις μετά από πολύ καιρό... Και οι κωμωδίες !

                        Έχω δει την ταινία 2-3 φορές...

                        Κάποιος ανέφερε "Τιτανοτεράστια ταινία"... Εγώ θα την αποκαλούσα" Τιτανικοτεράστια ταινία"...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Εγω μαγκες επειδη ειμαι αρκετα αντρας παραδεχομαι οτι δακρυσα στο τελος
                          βεβαια την ειδα σινεμα οταν ειχε βγει και πηγαινα πεμπτη δημοτικου

                          Comment


                          • #28
                            Θυμάμαι οτι βαριόμουν σε όλη την ταινία και περίμενα απλά να βυθιστεί το πλοιο για να δώ τα ειδικά εφέ...

                            Comment


                            • #29
                              Αρε κλαμα που ειχα ριξει:


                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment


                              • #30
                                OΧΙ
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X