Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamers Odyssey στο facebook

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gamers Odyssey στο facebook

    Kαλημέρα παιδιά, ποια είναι η γνώμη σας;
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

  • #2
    Ούδεν σχόλιον... Ας το αφποφασίσουν οι mods και οι admins...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Μην το σκέφτεσε ρε, άνοιξε groupάκι να χωθούμε μέσα, να κανονίσουμε και poker nights.

      Comment


      • #4
        Poly spania mpainw facebook alla exw logariasmo, an anoiksete kati tha graftw...
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • #5
          Να πω ότι δε βρίσκω κανένα νόημα; Το φόρουμ είναι για να συζητάμε, τι ακριβώς παραπάνω θα κάνουμε στο facebook;
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • #6
            Gamers-Oddysey to dominate the universe...!

            Comment


            • #7
              Eite mpei eite oxi den enoxlei kanena opote...
              Power to Maximum... Sugar to zero !!!
              sigpic

              Comment


              • #8
                Προσωπικά με το Facebook δεν έχω και τις καλύτερες σχέσεις, αλλά αναγνωρίζω τη δημοφιλία του και το ότι μπορεί να προσελκύσει κανένα χριστιανό να γίνει μέλος. Αν κάποιος σας θέλει να ξεκινήσει κάτι ανάλογο (γιατί εγώ αποκλείεται), ας έρθει σε επαφή μαζί μου για το τι και πως.
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • #9
                  Αυτο που λεει ο ChrisTop για poker nights στεκει.Ψηθειτε,να σας παρω τα σωβρακα.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Pritt View Post
                    α σας παρω τα σωβρακα.
                    Τα σωβρακά μας τι θα τα κάνεις όμως αν τα πάρεις ? Θα τα μυρίσεις ??
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Χρειάζεται να σπάσει η κοινότητα σε υπηρεσίες που δεν χρησιμοποιούν όλοι;
                      Αν κάποιοι θέλουν να έχουν κοινές δραστηριότητες μακριά από αυτό το site είναι ελεύθεροι να το κάνουν. Εγώ πάντως είμαι κατά σε αυτόν τον κατακερματισμό, πόσο μάλλον όταν κάτι έχει το ίδιο όνομα, αλλά όχι τον ίδιο υπέυθυνο.
                      Insert Coin

                      Comment


                      • #12
                        Να αρχισουμε να δινουμε oνοματα και να ανταλλαζουμε αιτηματα φιλιας?

                        Τζεντα εισαι υπερβολικος και μαλλον δε γνωριζεις γιαυτο που μιλας.

                        Τα groups ειναι μια διαδεδομενη διαδικασια στο φεις που απλα δημιουργεις κατι σαν κοινοτητα. Οσοι κανουν join μπορουν να συμμετεχουν σε συζητησεις που εχει οτο γκρουπ, να οργανωνουμε διαγωνισμους σε παιχνιδια του φεις κτλ

                        Η ιδεα του Big Boss εχει να κανει στο να συγκεντρωθουμε περισσοτερο αφου οι περισσοτεροι εχουμε accounts ετσι κι αλλιως
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment


                        • #13
                          Πολυ μοδα εχει γινει το ποκερ στο facebook.. ultimate waste of time για εμενα, αν ξερεις καλα παιξε με κανονικα λεφτα.. ;)

                          Τραγικο επισης που εχει επιλογη να αγορασεις ψευτικα λεφτα με κανονικα.. ελεος πραγματικα ποσο κοροιδο μπορει να ειναι κανεις...

                          Comment


                          • #14
                            Κακο δεν ειναι ισα ισα, στη τελικη μπορει να μπει και κανενας αλλος οπως λεει και ο Titus, απλα ας κρατησουμε ενα πιο casual επιπεδο στο facebook μη το παιξουμε hardcore και φοβηθει ο κοσμος..
                            Do a barrel roll!

                            Comment

                            Working...
                            X