Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ντρέπομαι.... Κι όμως το κανω...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ντρέπομαι.... Κι όμως το κανω...

    Ας το παραδεχτουμε: ολοι μας εχουμε αγαπησει ή ασχοληθει παρα πολυ με παιχνιδια τα οποια δεν θα θελαμε υπο νορμαλ συνθηκες να το κανουμε. Ομως ποιος ειπε οτι ειμαστε νορμαλ;

    Εδω λοιπον θα παραδεχτουμε τις αμαρτιες μας! Αυτα που καναμε σε ενα παιχνιδι και δε θελαμε ποτε να θυμομαστε, ή παιξαμε παιχνιδια τα οποια ολοι οι υπολοιποι γυρω μας θα ελεγαν "Πας καλα;"...

    Αρχιζω πρωτος:

    - Pokemon Green Leaf: Αγορασμενο πακετο με 7 παιχνιδια για το κλασσικο Game Boy και την κονσολα Game Boy Advance SP για 25 ευρω, αυτο το τερατουργημα καταφερε να με απασχολησει πολυ κατα την στρατιωτικη μου θητεια. Κανενας δε το ηξερε, κανενας δε το εμαθε. Σημερα το ξαναεβαλα για να δω που ειχα φτασει (αρκετα μακρια γιατι ειχα κατι pokemon lvl 50+) και ειδα οτι το μαλακισμενο το cartridge εχασε το save μου!!!! Δεν προκειται να ξαναασχοληθω βεβαια...

    - Dead Or Alive Xtreme Volleyball: Ναι...το ομολογω....το επαιξα....το ελιωσα, ειδα ολα τα μαγιω........ω ναι.....

    - Και κατι απο προσωπικη αποψη: ακομα θεωρω το Sonic3D τον καλυτερο τιτλο του Mega Drive, ασχετα αν δεν ειναι καν το καλυτερο Sonic... Βεβαια δεν το θεωρω και απο τα χειροτερα, οπως μερικοι μερικοι...

    Για παμε..:phil:
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

  • #2
    Nintedogs! Έχω παίξει αρκετές ώρες! Πώρωση! Το σκυλί μου εννοείται ότι το έλεγαν RAVAGE! Θα τα ξαναβάλω με την πρώτη ευκαιρία! Μάλιστα το είχα πάρει με ανταλλαγή από τον Ramparter! Είχα δώσει το Castlevania: Portrait of Ruin (και εδώ αρχίζει το κράξιμο).

    DOA: Extreme Beach (Bitch) Volleyball, εννοείται ότι έχω παίξει πολλές και πάλι ώρες!
    Και Pokemon Yellow, αλλά ήμουν σχετικά μικρός και γούσταρα! Θεωρώ πάντως ψιλοαπαράδεκτο αν έχεις παίξει ένα παιχνίδι Pokemon να ασχοληθείς και με άλλο! Oooh same ol' same!
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • #3
      Το Yu-Gi-Oh! Power of Chaos: Yugi the Destiny είναι το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό αυτή τη στιγμή. Δεν το "έλιωσα" σε καμία περίπτωση, πάντως, ενώ ούτως ή άλλως το είχα πάρει κυρίως για τις συλλεκτικές κάρτες Yu-Gi-Oh! που είχε μέσα.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • #4
        Rampidis Wins.
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Ryu_gr View Post
          Nintedogs! Έχω παίξει αρκετές ώρες! Πώρωση! Το σκυλί μου εννοείται ότι το έλεγαν RAVAGE! Θα τα ξαναβάλω με την πρώτη ευκαιρία! Μάλιστα το είχα πάρει με ανταλλαγή από τον Ramparter! Είχα δώσει το Castlevania: Portrait of Ruin (και εδώ αρχίζει το κράξιμο).
          Και καλά να παίξεις Nintendogs, τρώγεται, να το αγοράσεις μαχαίρι στην καρδιά-επιβίωση στην εντατική, ΑΛΛΑ εσύ το απέκτησες δίνοντας ένα Castlevania. Μόλις κατέστρεψες το thread, δεν μπορεί κανένας να φτάσει αυτή την αμαρτία. Ήμαρτον! Τράβα παίξε 1000 ώρες συνεχόμενες Mars Matrix στο 2DF και ίσως μετά ξανασκεφτώ αν σου ξαναμιλήσω...
          Insert Coin

          Comment


          • #6
            Οχι μονο το ανταλλαξε με Castlevania αλλα ειναι και ο νικητης της ανταλλαγης. Χαλαρα εχει παιξει nintendogs πιο πολλες ωρες απο οσες επαιξα εγω Portrait of Ruin. Το 2ο ειναι ενα μετριο Castlevania / κακο game, το πρωτο ειναι ενα καλο game / εξαιρετικο pet sim.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ramparter View Post
              Οχι μονο το ανταλλαξε με Castlevania αλλα ειναι και ο νικητης της ανταλλαγης. Χαλαρα εχει παιξει nintendogs πιο πολλες ωρες απο οσες επαιξα εγω Portrait of Ruin. Το 2ο ειναι ενα μετριο Castlevania / κακο game, το πρωτο ειναι ενα καλο game / εξαιρετικο pet sim.
              Στα διάλα κι εσύ ρε...
              Insert Coin

              Comment


              • #8
                Πες τα Rampoooo! Πωπω, μάλλον θα πρέπει να αυτοτιμωρηθώ με 24ώρο+ log out!!
                Τώρα, με ποιά λογική το έκανα (ωχ). Εεε να, είχα πραγματικά λιώσει το Dawn Of Sorrow (standard mode + julius mode με Alucard) και λέω πάαααλι τα ίδια (πάνω-κάτω) θα παίξω; Ε, μου είχαν κάνει και πλύση εγκεφάλου τα media και μ' αυτά και μ' αυτά έκανα την κίνηση την οποία μπορώ να πω δεν την πολυμετάνιωσα! (Τρέχει)
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • #9
                  Το σκυλί μου εννοείται ότι το έλεγαν RAVAGE!
                  EPOS!

                  Vasika den mporw na thymhthw kati amesa, alla kati tha skeftw.

                  Gia thn wra mias kai anaferthikan, exw ola ta pokemon sthn Blue kai sthn Silver Version kai exw paiksei polla dipla sto Pokemon Stadium tou N64.

                  Epishs exw liwsei ola ta Yugioh se GBA kai se PSP, to PC paizei epika!
                  Heck epaiza kanonika Yugioh gia kana 2 xronia prin poulhsw tis kartes mou, exw krathsei to "Exodia" deck mou vevaia.

                  Mia gaming amartia pou exw kanei einai oti enw eimai megalos fan, den exw agorasei pote mou oute ena Final Fantasy
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • #10
                    Έλα ρε! Πάντως είχα το ΧΙΙ αν μου το ζήταγες θα στο έδινα με 10 ευρώ, τώρα εν το έχω πλέον. Πάντως για τα Pokemon έχω ακούσει καλά λόγια και απο άλλους...
                    Insert Coin

                    Comment


                    • #11
                      Μα το θεο εαν ηθελε καποιος το N.DOgs τοσο πολυ θα του το χαριζα.

                      Nτρεπομαι που το λεω αλλα για μια περιοδο εφαγα κολλημα με το Ore no Yori..Παιχνιδι μαγειρικης για το PSX...


                      Το μηνυμα αυτο θα αυτοκαταστραφει. over.
                      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                      Authenticity sir, authenticity. "

                      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                      Comment


                      • #12
                        Παίδες και 'γω έλιωνα στο Yu-gi-oh κάποια περίοδο στο GBA. Έπος παιχνίδι, αρρώστεια! Φυσικά το θεωρώ αμαρτία να αναφέρεται εδώ!!
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • #13
                          Pokemon Trading Card Game στο gameboy. Το δανειστηκα, κερδισα ολους τους βασικους αντιπαλους, μικρο ηταν και το ξαναδωσα πισω. Και δε το μετανιωσα, μ'αρεσε πολυ.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #14
                            Ντρέπομαι που το λέω αλλά παλιά έπαιξα Pokemon Yellow και Blue και τα παράτησα, γιατί μεγάλωσα και έγινα σοβαρός τύπος και το έχω γυρίσει στα retro παιχνίδια... Φτάνει πια με τα Pokemons !!!

                            Ας αυτοτιμωρηθώ με 100 Haya Suburi(Στα Ιαπωνικά στην διάλεκτο του Kendo σημαίνει "Γρήγορο χτύπημα" και γίνεται να πηδάς μπρος-πίσω και με το σπαθί από μπαμπού να χτυπάς κάποιον στο κράνος και να το γυρνάς προς τα πίσω και πάει λέγοντας...) Πραγματικά κουραστική κίνηση...

                            New Haya Suburi Video in HQ quality: https://youtu.be/8UhOnt7ZPL4. This is a video of Choyaku Shomen Uchi (a.k.a. Haya suburi). Haya suburi is very difficult...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Ramparter View Post
                              Pokemon Trading Card Game στο gameboy. Το δανειστηκα, κερδισα ολους τους βασικους αντιπαλους, μικρο ηταν και το ξαναδωσα πισω. Και δε το μετανιωσα, μ'αρεσε πολυ.

                              Για να δω αν καταλαβαίνω...Game στο οποίο μαζεύεις κάρτες οι οποίες βασίζονται σε game στο οποίο μαζεύεις τέρατα...Μήπως είχες και τις κάρτες "Pokemon Traiding Card Game - The traiding cards" ?
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment

                              Working...
                              X