Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ντρέπομαι.... Κι όμως το κανω...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Τωρα θυμηθηκα οτι και εγω εχω τερματισει το Leisure Suite Larry 7: Love for Sail με αρκετη βοηθεια απο guide.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #32
      Originally posted by Ramparter View Post
      Τωρα θυμηθηκα οτι και εγω εχω τερματισει το Leisure Suite Larry 7: Love for Sail με αρκετη βοηθεια απο guide.

      .....κι εγω.....:kill:
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #33
        Originally posted by Ramparter View Post
        Τωρα θυμηθηκα οτι και εγω εχω τερματισει το Leisure Suite Larry 7: Love for Sail με αρκετη βοηθεια απο guide.
        .....κι εγω.....:kill:

        Comment


        • #34
          Originally posted by Ramparter View Post
          Τωρα θυμηθηκα οτι και εγω εχω τερματισει το Leisure Suite Larry 7: Love for Sail με αρκετη βοηθεια απο guide.
          .....κι εγω.....

          On topic τώρα, πολλές ώρες στο multiplayer του Pokemon Stadium. Θυμάμαι κοροϊδεύαμε τα pokemon και τις κινήσεις που κάναμε, αλλά τελικά παίζαμε αρκετή ώρα. :kill:
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • #35
            Τωρα θυμηθηκα οτι και εγω εχω τερματισει το Leisure Suite Larry 7: Love for Sail με αρκετη βοηθεια απο guide.
            Kai egw enweitai kai polles fores malista kai me ola ta easter eggs giati eimaste kai perverts.
            Epeita phga kai teleiwsa ola ta prwhgoumena ths seiras kai ksenerwsa me ta 2 kainouria...

            Kai epeidh twra to thymhthika exw termatisei to sailor moon fighting 2 fores kai den to exw svhsei akomh apo to sklhro disko...
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #36
              Έχω παίξει και τερματίσει και τα τρία Lula. Ναι μέχρι και το 3D.

              Comment


              • #37
                Έχω παίξει και τερματίσει και τα τρία Lula. Ναι μέχρι και το 3D.
                Twra pou to les exw AGORASEI to 3D....
                Ta alla 2 den ta exw dei kan, to trito eftase gia na me kanei na mhn ksanasxolhthw
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • #38
                  Ο Θεε μου ναι...το ειχα ξεχασει....επαιξα κι εγω το Lula 3D.....απο τις λιγες φορες που μετανιωσα το gaming...
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Ormion View Post
                    Έχω παίξει και τερματίσει και τα τρία Lula. Ναι μέχρι και το 3D.
                    Ρε αρχηγέ την τρίτη πίστα στο πρώτο πως κατάφερες να την περάσεις;
                    Το 3D το είχα ξεκινήσει και αυτό αλλά το παράτησα νωρίς.

                    Comment


                    • #40
                      Και εγώ έχω παίξει το 1ο Lula αλλά κατάφερα να περάσω μόνο την πρώτη πίστα, εκεί που είσαι μια τσούλα του δρόμου. Μετά πας για πορνοσταρ ή κάτι ανάλογο αλλά σαν πιτσιρίκι τότε, χάθηκα στις πολλές επιλογές και το παράτησα.
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • #41
                        Baku Baku Animal με τα γλυκούλια ζωάκια που τρώγανε τα κουτάκια σαν columns ένα πράγμα με αρφ γρλ,σλουρπ επί Sega Saturn καταστάσης.Δεν μπορώ να πω ότι ντρεπόμουν αλλά έκανε τόση αντίθεση όταν μετά έβαζα Resident Evil ή Panzer Dragoon Saga που αναρωτιόσουν What the shit happened?Από τα ελάχιστα puzzloειδή παιχνίδια που έπαιζα για αρκετό χρονικό διάστημα.


                        Να είχα ένα Bug ή το sequel Bug Too! να έπαιζα έτσι γιατί μου άρεσε πολύ αλλά πουυυυυυυυυυ...:resp:

                        Comment


                        • #42
                          playboy the mansion ...Xbox

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by sub_zero View Post
                            Ρε αρχηγέ την τρίτη πίστα στο πρώτο πως κατάφερες να την περάσεις;
                            Το 3D το είχα ξεκινήσει και αυτό αλλά το παράτησα νωρίς.
                            Αν θυμάμαι καλά η τρίτη πίστα είναι αυτή που έχεις πια εταιρεία πορνό;

                            Δεν καταλαβαίνετε, μιλάμε για ΛΙΩΣΙΜΟ με τον ξάδερφο μου, όχι απλά playthrough.

                            Comment


                            • #44
                              Eκεί που έχεις τις αλυσίδες με τα sexshop και γυρνάς στην Αμερική

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by sub_zero View Post
                                Eκεί που έχεις τις αλυσίδες με τα sexshop και γυρνάς στην Αμερική
                                Αυτό που είναι κάτι σαν διεστραμμένο Sim City, έτσι;

                                Comment

                                Working...
                                X