Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teh Solid Birthday Party

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teh Solid Birthday Party

    Οπως μερικοι απο εσας τους αληταραδες γνωριζουν, στις 19 του μηνα εχω τα γενεθλια μου. Βεβαια πεφτει ημερα Πεμπτη, οποτε ανημερα δεν παιζει να γινετε τιποτα.

    ΟΜΩΣ!

    Το Σαββατο 21 του μηνα μπορω να κανονισω για να ερθει οποιος θελει σπιτι, να καθησουμε με κρασακι, φαγητο και λιωσιμο. Να γινει δλδ το σχετικο meeting, στο οποιο μπορει να ερθει (κατοπιν συνενοησης) οποιος θελει. Η προσκληση ησχυει ΚΑΙ για τους εκ των Αθηνων παρατρεχαμενους, οποτε εαν υπαρχει η δυνατοτητα φιλοξενιας σας καπου στην πολη, εγω προσφερω το οχημα μεταφορας.

    Δυστυχως για κερασμα εξω δε παιζει, κυριως γιατι οι καιροι ειναι χαλεποι και δεν υπαρχουν δουλειες. Αλλιως ουτε θα το σκεφτομουν..

    Οποιοι θεωρουν οτι γουσταρουν και ειναι μεσα, και μπορουν να φερουν χειριστηρια, κονσολες (wii δλδ γιατι τα παντα ολα υπαρχουν σπιτι) και οτιδηποτε αλλο θεωρουν χρησιμο για λιωσιμο, ο τροπος επικοινωνιας ειναι γνωστος και το thread ετοιμο προς συζητηση.

    Αντε ψηθητε.

    EDIT:

    THE LIST

    Dj Solid
    Evans
    Paixtis
    Link123
    Tanossuke
    Doppelganger
    Ground Zero
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

  • #2
    Η διαμονη ειναι ενα θεμα, δηλωνω επισημα αστεγος-κατοικος-θεσσαλονικης-που-ψαχνει-ενα μερος-να-στεγασει-τη-hardcore-ιλα του.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      ποιος αλλος μπορει να το κανει αυτο? Ο σολιντ μονο, γιαυτο τον αγαπαμε
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • #4
        Και ποίος θα μας κεράσει τα φαγητά και τα κρασάκια ? Εσύ, Κώστα ? Βεβαίως και θα έρθω ! Δυστυχώς επειδή εσύ μένεις στην Καρδία, δεν έχω μεταφορικό μέσο για να έρθω κατα'κει, οπότε αν μπορεί κανείς, ας με πάρει μαζί του(σαν ταξιτζής ).

        Εγώ όμως έχω μόνο του XBOX 360 ως προηγμένη τεχνολογία τα χειριστήρια. Το πρόβλημα είναι... ΤΙ θα παίξουμε για ομαδικό ? Εγώ ψήνομαι για Street Fighter IV.

        Και καλά που είπες Σάββατο 21 του μηνός, γιατί Πέμπτη 19 του μηνός έχω προπόνηση και ΔΕΝ θα με βόλευε με καμία παναγία...
        sigpic

        Comment


        • #5
          Ektos aprooptou tha eimai ekei me ena kokkino vraki.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • #6
            Originally posted by Scatman View Post
            ποιος αλλος μπορει να το κανει αυτο? Ο σολιντ μονο, γιαυτο τον αγαπαμε
            ....εσυ πώς και δεν ειπες τιποτα παλι για το αβαταρ;

            Απο μεταφορικο μεσο θα δουμε, ας δουμε τι παιζει απο κοσμο και μετα μιλαμε...
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • #7
              Το βασικό πρόβλημα είναι η διαμονή.
              Αν ψηθούν μερικοί από δω, παίρνουμε το Loggomobil και ανεβαίνουμε.

              Θα το εξετάσουμε το θέμα.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #8
                ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ...!

                Γιατί έπρεπε όλος αυτός ο τζερτζελές να γίνει ένα Σάββατο το οποίο μου είναι παντελώς αδύνατο να είμαι Θεσσαλονίκη; Όχι μόνο χάνω επική meeting φάση, αλλά αν ήμουν εκεί θα μπορούσα να φιλοξενήσω τουλάχιστον δυο άτομα σπίτι μου και θα κανόνιζα κάτι και για τους υπόλοιπους.

                Ασταδιάλα...
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • #9
                  Ektos aprooptou tha eimai ekei me ena kokkino vraki.
                  Σε περίπτωση απροόπτου δε θα είσαι εκεί ή δε θα φοράς κόκκινο βρακί;
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by TheCursed View Post
                    ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ...!

                    Γιατί έπρεπε όλος αυτός ο τζερτζελές να γίνει ένα Σάββατο το οποίο μου είναι παντελώς αδύνατο να είμαι Θεσσαλονίκη; Όχι μόνο χάνω επική meeting φάση, αλλά αν ήμουν εκεί θα μπορούσα να φιλοξενήσω τουλάχιστον δυο άτομα σπίτι μου και θα κανόνιζα κάτι και για τους υπόλοιπους.

                    Ασταδιάλα...
                    Ρε ρουφιανέ ! Αυτό είναι απόφαση του Κώστα, ΌΧΙ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ !!! Τι παίζει και δεν μπορείς να έρθεις ? Έχεις σχολή ? Έχεις καμία γκόμενα εν αναμονή ?

                    Originally posted by straier View Post
                    Σε περίπτωση απροόπτου δε θα είσαι εκεί ή δε θα φοράς κόκκινο βρακί;
                    Ο G_Z είναι γνωστός αντρογυναικάς... Φυσικά θα έρθει και με κόκκινο βρακί που θα γράφει ( ai/koi = αγάπη )...
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Tannosuke View Post
                      Ρε ρουφιανέ ! Αυτό είναι απόφαση του Κώστα, ΌΧΙ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ !!! Τι παίζει και δεν μπορείς να έρθεις ? Έχεις σχολή ? Έχεις καμία γκόμενα εν αναμονή ?
                      Κάτι πολύ πιο σοβαρό και απ' τα δυο μαζί...

                      Έχω ήδη κανονίσει πάρτυ για εκείνο το βράδυ στο οποίο απαιτείται να παρευρεθώ. Πως σου φάνηκε;
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by TheCursed View Post
                        Κάτι πολύ πιο σοβαρό και απ' τα δυο μαζί...

                        Έχω ήδη κανονίσει πάρτυ για εκείνο το βράδυ στο οποίο απαιτείται να παρευρεθώ. Πως σου φάνηκε;
                        PWNAGE!!! Αυτό θα πεί κοινωνικός άνθρωπας.

                        Να ζήσεις Κωστάκη και χρόοονια πολλάααα μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιάααα

                        Παντού να σκορπίιιιιζεις της νιότης το φώς και όλοι να λένε να ένας ΑΡΓΟΣ (στο Forza 3)...
                        Insert Coin

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by TheCursed View Post
                          Κάτι πολύ πιο σοβαρό και απ' τα δυο μαζί...

                          Έχω ήδη κανονίσει πάρτυ για εκείνο το βράδυ στο οποίο απαιτείται να παρευρεθώ. Πως σου φάνηκε;
                          Πως μου φαίνεται ? Θα σου πω μία έκφραση...

                           
                          "Τα'θελες και τα'παθες"
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Cursed μηπως ειναι δικο σου παρτυ και δε μας το λες;
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #15
                              Se periptwsh aprooptou den tha eimai ekei, to vraki mou grafei Raging Demon epanw!!!
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment

                              Working...
                              X