Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teh Solid Birthday Party

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Κατα 80 % θα μπορεσω να ερθω και γω. Θανο-παιχτη ποιος θα φερει Wii ? ^_^ Λογικα θα εχουμε και nsmb wii... θα πεσει λιωσιμο

    Προς Αθηναιους, στο σπιτι μου χωρανε μεχρι και δυο ατομα να κοιμηθουν αξιοπρεπως Απο κει και περα, πατωματα, ντουλαπες κτλ





    Comment


    • #17
      Ωραια, 2 ατομα θα βολευτουν εκει τοτε... Εγω λογικα θα φιλοξενησω Azrael που τον εχω και αδυναμια...
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #18
        Solidako έχω μάθημα κυριακή μεσημέρι ρε...
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #19
          Απουσιες δεν εχετε στο μαθημα αυτο; Ή διδασκεις εσυ;
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • #20
            Originally posted by DjSolid View Post
            Ωραια, 2 ατομα θα βολευτουν εκει τοτε... Εγω λογικα θα φιλοξενησω Azrael που τον εχω και αδυναμια...
            Μπορω να μεινω κι εγω; Δε θελω κρεβατι, ολοι νυχτα θα μπανιζω εσας τους δυο...
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #21
              Λογικα θα μπορεσουμε να κανουμε κατι για την περιπτωση σου... Αλλα οπως ειπα, θα πρεπει να ξερω τι παιζει με ατομα, να εχω μια συνολικη εικονα για να μπορω να προγραμματισω καποια πραγματα.
              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

              Comment


              • #22
                Originally posted by DjSolid View Post
                Απουσιες δεν εχετε στο μαθημα αυτο; Ή διδασκεις εσυ;
                Εγώ διδάσκω.
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #23
                  Πολύχρονος ρε Κώστα.Θα'θελα να σου'ρθω αλλά θα πρέπει να με βάλεις ω;ς κωλυόμενο λόγω στρατού.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Ramparter View Post
                    Cursed μηπως ειναι δικο σου παρτυ και δε μας το λες;
                    Όχι.

                    Originally posted by Ramparter View Post
                    Δε θελω κρεβατι, ολοι νυχτα θα μπανιζω εσας τους δυο...
                    Ναι.
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment


                    • #25
                      Να ενημερωσω οτι το θεμα ακυρωνεται για προσωπικους λογους. ΠΑρακαλω να σβηστει αν γινεται και το ολο thread, δεν υπαρχει κανενας λογος να βρισκεται πλεον στο φορουμ. Ευχαριστω.
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • #26
                        Parolo pou akyrwneis thn mazwksh spiti sou, eisai sigouros oti den mporoume na vrethoume kapou eksw?
                        Oxi kerasmata kai ta loipa, aplws tsarka kai kafe
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • #27
                          Και λιώσιμο όπου διατίθεται!Κρίμα πάντως και είχα ψηθεί άγρια.Ελπίζω να επανορθώσει σίγουρα ο Κώστας για άλλη μέρα.
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • #28
                            Γλυτωσε το πουλακι ο Ramp.
                            Ground_Zero:

                            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                            Comment


                            • #29
                              Ρε παιδια, θελετε να μαζευτουμε σε μενα? Αν ο Κωστας συμφωνει και μπορει φυσικα να ερθει εγω ειμαι διατεθειμενος.. Μεχρι 7-8 ατομα πιστευω θα ειμαστε ανετα.. Παραπανω λιγο ζορι λογω χωρου :/
                              HD τηλεορασουλα υπαρχει.. ενα Wii το χουμε, να φερει και ο Κωστας ή ο Παναγιωτης κανα PS3/X360 και ειμαστε μια χαρουλα..
                              Τι λετε? Ας το αποφασισουμε ομως μεχρι την Δευτερα-Τριτη για να ξερω και γω σιγουρα τι θα γινει.

                              Εκτος αν ετυχε κατι απροοπτο στον Κωστα για εκεινη την μερα και πρεπει να λειψει οποτε παω πασο.





                              Comment


                              • #30
                                Εγώ λογικά είμαι μέσα, μάλλον δε θα πάω Φεστιβάλ το επόμενο Σάββατο, οπότε ΟΚ.

                                Comment

                                Working...
                                X