Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teh Solid Birthday Party

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Κι εγω ειμαι οκ με την προταση του Link, φερνω και ο,τι θελουμε απο κονσολες και παιχνιδια. Το προβλημα μου εχει να κανει τελικα με το σπιτι μου και οχι με κατι αλλο, απλα ενημερωνω.
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • #32
      Nα κανουμε καμιά συνάντηση κατά τις 23 Δεκεμβριου οταν λογικά θα ειμαι σε άδεια.
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • #33
        Εξακολουθω να ενδιαφερομαι. Βεβαια φοβαμαι οτι ισως ειμαστε πολλοι τελικα γιατι απο δω Αθηνα βλεπω μαζι με μενα να ψηνονται Ferryman και Loggo.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #34
          Άντε ελάτε μην το συζητάτε καν!
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #35
            Κοιτα, αυτο δε μας χαλαει. Και τελικα δε ξερω αν ειναι ακομα τελειως ακυρη η περιπτωση να ερθουμε και σε μενα, θα δουμε τις επομενες 2 μερες, απλα δωστε μου ενα περιθωριο. Οπως και να εχει, αν το de facto ειναι να ερθετε και να παμε στου Link, τοτε θα βρεθει η λυση για ολα.

            Για να κανουμε μια συγκεντρωτικη, ας ποσταρουν εδω περα ποιοι θα ερθουν ΣΙΓΟΥΡΑ και θα μπορουν, για να κανω μια λιστα στο αρχικο ποστ και να εχουμε μια ιδεα το ποσοι θα ειμαστε.
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • #36
              Οντως παιδια, ποσταρετε οσοι ειναι να ερθουν σχεδον σιγουρα για να υπαρχει μια εικονα.

              Αν ειμαστε πανω απο 10 ατομα ειναι ζορι, ξαναλεω λογω χωρου (φοιτητικο σπιτι γαρ) και κυριως λογω καθισματων.. Χαχα στο πατωμα σας βολευει? Κωστα μου φαινεται θα κουβαλησεις και 1-2 καρεκλες χαχαχ.
              Ως τωρα παντως οι υποψηφιοι ειναι:

              DjSolid
              Evans
              Deus (Ισως?)
              Paixtis
              Ground_Zero
              Tannosuke
              Ramparter
              Loggo
              Ferryman

              Μαζι και γω, 10 ατομα, οριακα ειμαστε οκ.





              Comment


              • #37
                Για καρέκλες δεν έχω πρόβλημα. Αν έβαλες το χαλί τότε θα καθήσω πάνω σε αυτό. Συνήθισα από την προπόνηση που κάνουμε Seiza(την καθιστική στάση των Ιαπώνων) και την κανονική. Οπότε κανένα πρόβλημα. Φροντίστε να μην γίνει στην καθημερινή, γιατί εγώ δεν θα μπορέσω λόγω προπόνησης. Βολεύομαι μόνο Παρασκευή ως Κυριακή.

                Αλήθεια τι είδους Φέστιβαλ είναι Evans και που ? Somari τι διδάσκεις αν επιτρέπεται ?
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Ρε μην ξεφευγεις απο το θεμα...
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • #39
                    Mporei na erthei kai o Maxim.
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • #40
                      Παιδιά αν μαζευτούμε πολλοί το κάνουμε στο σπίτι μου στο Χορτιάτη. Με βολεύει κι όλας γιατί το επόμενο Σάββατο θέλω να κάνω κάτι φωτογραφίσεις στον κήπο . Αν δεν έχει πρόβλημα ο Link123 μπορούμε να το κανονίσουμε για εκεί.

                      Τηλεόραση SD παίζει (32"), Full HD 23" monitor παίζει (θα το κουβαλήσω), Xbox 360 + PS3 εύκολα, Wii ας φέρει κάποιος άλλος γιατί βαριέμαι να το βγάζω από τη θέση του, από retro υπάρχει πράγμα (φέρνετε και ότι θέλετε). Από εκεί και πέρα, κανονίζω εγώ για μπύρες και ο Dj για φαγητό. Όλα τα παραπάνω αν μαζευτούμε πολλά άτομα και δε βολεύει στου Link123, να μην του χαλάσω την ιδέα κι όλας ;) .

                      Όσον αφορά τα μεταφορικά μέσα, εγώ και Dj έχουμε αμάξι, λογικά θα παίξουν και δύο διαδρομές. Το κανονίζουμε σιγά σιγά παίδες. Χάνω μία μέρα του Φεστιβάλ για πάρτι σας, δε βαριέσαι. Κερνάει ο Χατζαρόπουλος είπαμε (σε ξένο σπίτι, πόσο μπροστά είσαι ρε αρχηγέεεεε).

                      ΥΓ: Φεστιβάλ Κινηματογράφου ρε Tanno, Θεσσαλονικιός και δεν έχεις πάρει χαμπαρι :xp: .

                      Comment


                      • #41
                        Κοιταξτε παιδια, ετσι οπως το φανταζομουν το σπιτι χωραει για να ειμαστε ολοι ανετα 7 ατομα. Στα 10 οι 3 θα ειναι στο πατωμα/χαλι :/
                        Αλλα πανω απο 10 θα εχουμε προβλημα, δηλαδη αν μαζευτουμε τελικα 12-13++ ατομα τοτε Evans καλυτερα σε σενα.

                        Απο κει και περα εγω δεν εχω προβλημα οπου και να γινει, το εθεσα σαν ιδεα για να μη χαθει μια τετοια ευκαιρια, να ερθουν και παιδια απο Αθηνα να τα πουμε εφοσον μπορουν.





                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Evans View Post
                          ΥΓ: Φεστιβάλ Κινηματογράφου ρε Tanno, Θεσσαλονικιός και δεν έχεις πάρει χαμπαρι :xp: .
                          Δεν ενημερώθηκα γιαυτό ρε τρελέ ! :xp:

                          Όσο για τα υπόλοιπα που είπες, αν ισχύει για Χορτιάτη και μας κεράσετε εσείς οι 2, τότε έρχομαι, αλλά βασικά κερνάει πάντα ο εορταζών. :xp:

                          Καλό είναι να συννενοηθούμε μέσω MSN, όσοι έχουμε, για να τα πούμε καλύτερα εκεί για να τα κανονίσουμε χωρίς μπέρδεμα. Και ιδιαιτέρως να συννενοηθούμε ποίος θα πάρει μαζί του με αμάξι ποίους στον Χορτιάτη, ΑΝ γίνει...

                          Εγώ όμως θα φορέσω χοντρά ρούχα γιατί ξέρω τι καιρό κάνει εκεί ...
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Αρχίσαν τα βαριά κρύα.Φαντάζομαι εκεί πάνω τι θα γίνεται.Btw το Σάββατο γιορτάζει και ο bigboss.Ψήνεται να έρθει και αυτός.Θα είναι έξω μερικές μέρες οπότε μπαίνει και αυτός στη λίστα.
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • #44
                              Παιδιά δεν είπα ότι κερνάω μπυρες, το ταμείο δεν πάει καλά . Είπα ότι μπορώ να κανονίσω για μπύρες (να τις πάρω εγώ και να τα βρούμε μετά :xp: ). Αντίστοιχα ο Dj θα κανονίσει για φαγητά, μια που είναι ο σχετικός της παρέας.

                              ΥΓ: Επίσης να ενημερώσω ότι χώρος για να αράξουμε υπάρχει, χώρος για να κοιμηθούνε πάνω από 6-7 άτομα δεν παίζει. Το σκέφτομαι βέβαια για ξενύχτι και λιώσιμο, οπότε μάλλον είμαστε τζετ. Τα λέω αυτά από τώρα για να μην υπάρξουν παρερμηνείες και χαθούμε στην πορεία. Το σπίτι είναι αρκετά μεγάλο, χωράει εύκολα 15-20 άτομα, αν και το ιδανικό είναι να μαζευτούμε καμιά 15αριά.

                              Οι Αθηναίοι το ψήνουν; Εγώ είχα ρίξει (στους γνωστούς κύκλους) πρόταση και παλιότερα, αλλά δεν ξέρω γιατί δεν υπήρξε ενδιαφέρον . Η φιλοξενία που μπορώ να προσφέρω στο σπίτι είναι μόνο για Σάββατο, οπότε ας κοιτάξουν αυτοί που θα έρθουν από κάτω τι μπορούν να κάνουν. Όποιος θέλει να με ρωτήσει λεπτομέρειες ας μπει και κανά MSN. Απλώς θέλω να ξέρω από πριν, γιατί είμαι κοντά 8-9 ώρες την ημέρα στο Φεστιβάλ και τρέχουν κάποιες φωτογραφίσεις...

                              Comment


                              • #45
                                Αυτα ειναι τα καλυτερα νεα που θα μπορουσαμε να εχουμε. Οποτε το μονο που μενει ειναι να κανουμε finalise την λιστα μας για να εχουμε τον αριθμο των ατομων.

                                Ο οποιοσδηποτε θελει να φερει κατι απο gaming stuff, καλο θα ειναι να το δηλωσει για να μην καταλληξουμε με 10 Wii και 20 Mario Galaxy ή οτιδηποτε.

                                Επισης μην ξεχνατε οτι πλεον μιλαμε για το σπιτι του Evans και οτι με αυτος θα γινει η κυρια συννενοηση.

                                Εγω θα φερω κρασι, καποια παιχνιδια και οτιδηποτε μπορω απο φαγητο. Σε αυτον τον τομεα ο καθενας μπορει να φερει ο,τι θελει, θα ειμαστε που θα ειμαστε εκει, ας το γιορτασουμε ομαδικα!!! Αυτο με τα κερασματα λιγο να μην παρεξηγηθει, δεν υπαρχει δουλεια και λεφτα, αλλα υποσχομαι οτι θα κανω ο,τι μπορω για να υπαρχει το σχετικο party. Αλλα πραγματικα, αν καποιος εχει σκοπο να ερθει με το κερασμα στο μυαλο του, καλα θα κανει να το ξεχασει γιατι ειναι ο λαθος λογος.

                                Επισης καλο θα ειναι να ξερουμε και ποιοι εχουν μεταφορικο μεσο, ωστε να κανονισουμε και τις μετακινησεις μας.

                                Τελος να δηλωσω οτι μιλαμε παντα ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ και καμια αλλη μερα.
                                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                                Comment

                                Working...
                                X