Announcement

Collapse
No announcement yet.

Japan Anime & Gaming Party!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Japan Anime & Gaming Party!

    Οι Jap Dan και η Geek-Lover Productions
    Παρουσιάζουν

    Japan Anime & Gaming Party! Θεσσαλονίκη, Στο "Κρυφτό" (Βαλαωρίτου 31), 6/12/09 στις 7:30!



    Να ξέρετε ότι θα πρέπει να συμβαδίσουμε με τους νόμους και δεν θα επιτρέπεται η χορήγηση αλκοόλ σε ανήλικους. Δυστυχώς για τους ενήλικους θα χρειαστεί εξακρίβωση ηλικίας.


    1)Best Anime Cosplay Contest :
    Ο κλασικός διαγωνισμός για το καλύτερο cosplay Anime της βραδιάς.


    2) Best Gaming Cosplay Contest :
    Ένας καινούριος διαγωνισμός, προκαλείτε η ελληνική κοινότητα του Gaming να ξεπεράσει σε Δημιουργικότητα την anime ομάδα στα cosplays

    3)Best Photo:
    Σε αυτόν τον διαγωνισμό διαγωνίζονται οι φωτογράφοι. Ο νικητής θα καθοριστεί από την καλύτερη φωτογραφία που θα τραβηχτεί κατά την διάρκεια του Event. Μερικές ώρες πριν το τέλος θα προβληθούν οι καλύτερες φωτογραφίες για ανοιχτή ψηφοφορία. Παρακαλούνται οι φωτογράφοι να μας δώσουν τις φωτογραφίες όσο πιο νωρίς γίνεται για να τις επεξεργαστούμε.

    4)Best Sketch :
    Σε αυτόν τον διαγωνισμό προκαλούμε τις υποκριτικές ικανότητες των cosplayers. Σας ζητάμε να ετοιμάσετε και να παρουσιάσετε ένα μικρό σκετσάκι. Μπορεί να είναι ότι θέλετε αρκεί να μην είναι προσβλητικό. Μπορεί να είναι μία μάχη, ένα κωμικό κομμάτι. Ότι θέλετε εσείς και δεν χρειάζεται να είναι όλοι από μία σειρά ή ένα παιχνίδι. Ότι θέλετε, όπως θέλετε και με όποιους θέλετε. Για αυτόν τον διαγωνισμό παρακαλούμε να μας στείλετε e-mail σχετικά με το περιεχόμενο, όπως και για τα διάφορα τραγούδια ή μουσικά κλιπάκια που θέλετε να χρησιμοποιήσουμε.


    Από μουσική θα έχουμε OST από anime και games όπως και τα πατροπαράδοτα AMVs.

    Για πληροφορίες, requests για τραγούδια + AMVs, όπως και για τους διαγωνισμούς μπορείτε να στείλετε e-mail στο japdan2009@gmail.com

    Facebook
    :
    http://www.facebook.com/search/?q=Ja....1176524258..1

    Myspace :
    www.myspace.com/500369877
    www.extrahype.com
    Escapism: The Art of Arts!

  • #2
    ΕΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ !

    Εκείνη την μέρα γυρνάω από Αθήνα γιατί δίνω εξετάσεις Ιαπωνικής Γλώσσας κάτω !

    Το στανιό και την ατυχία μέσα γαμώωωωωωωωωωωωωωωω........
    sigpic

    Comment


    • #3
      まあ、残念だね…
      Sundays are made for sleeping in. Sundays are made for walking around in baggy clothes, watching movies, nursing headaches and hanging out with your friends at the café. Sundays are NOT made for going to the worst neighborhood in town to find a kid who might be able to give you the information necessary to infiltrate a powerful cult that plans to take over the known universe. That's what Mondays are for.
      ---------------------
      animEΛ_ΛΑΣ

      Comment


      • #4
        Originally posted by Kirby View Post
        まあ、残念だね
        はい。も一人日曜日たら、聞いていとり。。。
        sigpic

        Comment


        • #5
          Egw guys pantws den tha eimai ekei, den exw kai thn kalyterh gnwmh apo paromoia events
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • #6
            Αν σου πως ότι είναι πολύ πιθανό να κανούμε το τουρνουά που είχαμε αναβάλλει το Σάββατο στις 5 του μηνός, (σας το χρωστάω άλλωστε...) θα έρθεις? Αναμείνατε για λεπτομέρειες!
            www.extrahype.com
            Escapism: The Art of Arts!

            Comment


            • #7
              Den mporw na eimai sigouros, 6 tou mhnos outws h allws einai Agiou Nikolaou kai giortazei o pateras mou.
              95% pithanothta na mhn erthw
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • #8
                Tannosuke για το 4ο δίνεις? αν είναι έτσι επειδή είναι το πρωί προλαβαίνεις χαλαράααααα...εγώ έδωσα το πρωί και το απογευματάκι ήμουν ήδη Θεσσαλονίκη.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Temeeeee....
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by N-TG View Post
                    Tannosuke για το 4ο δίνεις? αν είναι έτσι επειδή είναι το πρωί προλαβαίνεις χαλαράααααα...εγώ έδωσα το πρωί και το απογευματάκι ήμουν ήδη Θεσσαλονίκη.
                    για το 3ο δινω και αρχίζουμε 13:00, οπότε καταλαβαίνεις ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ !!!! Γυρνάω αμέσως μετά τις Ιαπωνικές εξετάσεις γιατί έχω και τελευταία μέρα εξεταστικής περίοδου την Δευτέρα στην σχολή Γραφιστικής... Δεν θα την παλεύω μετά...
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      3ο??? Εγώ μόνο το 4ο πήρα και μετά σταμάτησα... Δν είχα χρήματα για να συνεχίσω να κάνω μαθήματα
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Για δώσε πληροφορίες για το διαγωνισμό φωτογραφίας...

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by N-TG View Post
                          3ο??? Εγώ μόνο το 4ο πήρα και μετά σταμάτησα... Δν είχα χρήματα για να συνεχίσω να κάνω μαθήματα
                          Ναι, για το 3ο πάω. Θα δώσω για το 3ο και μετά θα σταματήσω κι εγώ, γιατί δεν παίζει άλλη φάση εξαιτίας των 2 απόντων Kyuu. θα περιμένω να γεμίσουν και το άλλο Kyuu και μετά θα πάω ευχαρίστως.
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X