Announcement

Collapse
No announcement yet.

[Feature] Δεν wiiμιομαστε?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ramparter View Post
    Ρε μη ξεχνατε εποχες gamepro που υπηρχαν 2-3 sony fanboys και αλλα τοσα της microsoft. Καλα ειμαστε τωρα. Πηγαινετε μια βολτα απο vgchartz να δειτε τι γαματο forum εχουν.
    (old quoting )

    Δηλαδή απλά τα Nintendo Fanboys έχουν μεγαλύτερη διάρκεια ζωής;
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Re sy Azrael, den exw kanena apolytws provlhma me ton Ramparter oute san anthrwpo oute ws gamer, aplws den mporw me tipote na ksexwrisw ta asteia apo ta sovara tou posts.
      Den einai h prwth fora, einai h 3h - 4h kai niwthw poly xazos otan dinw sovares apanthseis se kati pou eipwthike gia plaka xwris na einai asteio.
      Ekei einai pou kollaw egw...
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Πριν λιγο καιρο εφαγε ban ενα nintendo fanboy απο το forum. Αγπημενη του φραση: τσο & λο. Δε χρειαζεται να πω κατι αλλο.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Originally posted by Ramparter View Post
          Πριν λιγο καιρο εφαγε ban ενα nintendo fanboy απο το forum. Αγπημενη του φραση: τσο & λο. Δε χρειαζεται να πω κατι αλλο.

          :cunao: οκ εγω δε το ξερα.

          Comment


          • Ελα ρε, εχασες τα SamusA Chronicles?

            Αυτο παντως που ειπες σε προηγουμενο post σου, ειναι μεγαλη κουβεντα. Αναφερομαι εδω:

            Μεσα σε λιγες μερες που το χω εχω πλακωθει σε απιστευτα παιχνιδια, οπως Resident evil Chronicles, Sonic, mario bross, One piece (γαματο για μενα λογο του οτι ειμαι φαν) και επιπλεον Metroid, House of the dead,κλπ κλπ. Πως διαολο ξαφνικα η barbie αποτελει το τιτλο σφραγιδα του wii μονο εσεις το ξερετε.
            Ειμαι απο τους πρωτους που γελαω με τις μλκς του Wii αλλα καποιοι νομιζουν οτι μπορουν να κρινουν τη κονσολα απ'αυτο. Γενικα το Wii πρεπει να ειναι η κονσολα με τους περισσοτερους επικριτες που δεν εχουν ασχοληθει με αυτο.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Ναι κάθε μέρα τον διορθώναμε ότι είναι Τσα & Λο και δεν καταλάβαινε. Αναγκαστήκαμε να τον κάνουμε ban...
              Insert Coin

              Comment


              • Να υποθέσω ότι τσο & λο σημαίνει π**τσο και ξύλο;

                Comment


                • Apo to 8ema Mario vs sonic

                  To score λέει 21-21 και αυτό είναι η ουσία.Η πλάκα είναι ότι αν ήμασταν σε όποιο άλλο forum θα έβγαινε χαλαρά ο mario.Έχουμε πολλούς sonic(και sony-sega)funs εδώ πέρα...
                  Ayto ta leei ola, as to paroume apofasi oloi, edo einai giafka tis sega:phil:

                  Comment


                  • Έτσι.Τσο+λο μέχρι το dreamcast 2
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Originally posted by Scatman View Post
                      παντως οφειλω να το ομολογησω οτι η Νιντεντο εχει καταφερει ενα πολυ μεγαλο πραγμα. Εχει καταφερει να κανει πολλους fan να ταυτιζονται το με το sales department της. Αδιανοητη επιτυχια.

                      Ας ελπισουμε οτι μετα το Wii, θα τους κανει να ασχοληθουν και με gaming Οπως παλια
                      Post of the month ©

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • aplws den mporw me tipote na ksexwrisw ta asteia apo ta sovara tou posts.
                        Υπάρχει μια πολύ απλή μέθοδος. Αν νομίσεις πως πρόκειται για αστείο έχεις δίκιο. Αν νομίζεις πως πρόκειται για σοβαρό το επανεξετάζεις μέχρι να καταλήξεις πως πρόκειται για αστείο.
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Νομιζω το ξεκαθαρισαμε το θεμα. Δεν εχω χιουμορ και καθε ποστ μου ειναι μια αποτυχημενη προσπαθεια να προκαλεσω γελιο στους υπολοιπους.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Originally posted by Ramparter View Post
                            Νομιζω το ξεκαθαρισαμε το θεμα. Δεν εχω χιουμορ και καθε ποστ μου ειναι μια αποτυχημενη προσπαθεια να προκαλεσω γελιο στους υπολοιπους.
                            Πσιτεψε με δεν ηθελα να καταληξουμε σε αυτη τη τραγικη διαπιστωση οταν εγραφα αυτο το επος γυρω απο την τιμολογιακη πολιτικη της νιντυ... τα ποστ σου απο δω και περα δε θα ναι ποτε ιδια...

                            Comment


                            • H tha einai... aplws twra tha kseroume na mhn ta pernoume sta sovara.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Ρε μη παρεξηγείτε τον Ραμπίδη ρε, χαβαλέ κάνει.

                                Τώρα επειδή το έχω ξαναδιαβάσει κάπου αυτό περί anti-Nintendoκεντρικής (wat?) και SEGAκρατούμενης κοινότητας (wat?).

                                Θέλω να πω ότι είμαστε μεγάλη γιάφκα SEGA εδώ μέσα...ναι. Και ως σωστή γιάφκα SEGA, είμαστε συνάμα και μεγάλη anti-Nintendo φωλιά ασφαλώς. Για τη ακρίβεια είναι τόσο antι-Nintendo η κοινότητα, που ανακηρύσσει ως αγαπημένη του, και με διαφορά μάλιστα, μια, αντικειμενικά μιλώντας, προβληματική κονσόλα όπως το Nintendo 64.

                                Σταματήστε να τα βλέπετε όλα σαν πόλεμο. Εδώ υπάρχουν άνθρωποι που γράφονται μονάχα για να ψηφίσουν σε ένα, εντελώς χαβαλετζίδικο, thread όπως αυτό του Mario vs Sonic. Πόλεμος! Μη χάσει η μασκότ της milf Nintendo!
                                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X