Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ζητήματα συμπεριφοράς και εμφάνισης.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Απλα την εκανε εκεινες τις μερες, γι αυτο υπεθεσα κατι τετοιο, μακαρι να κανω λαθος.
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • #77
      Εγώ πάντως για 10G πουλήθηκα .
      Ρε Azra είσαι πολύ γαμάτος.Ακούς εκεί φοιτήτρια-Cursed.
      Ούτε να το φανταστώ δεν μπορώ...

      Comment


      • #78
        Το forum ανηκει στον Τιτο, αν εχει εξαφανιστει τελειως καμια μερα θα δουμε error 404.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #79
          Telos pantwn, an aplws den exoume nea kala einai na mhn ypothetoume.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • #80
            Υπάρχουν πολλοί και διάφοροι λόγοι που κάνουν τα μέλη αυτού το φόρουμ να απομακρύνονται για κάποιο χρονικό διάστημα και να επανέρχονται ή να αποχωρούν μία και καλή.Μπορεί κάποιος να πήγε στρατό, να μην βρίσκει εδώ μέσα αυτό που ζητάει στα games, να μην βρίσκει κόσμο που να ασχολείται με τα παιχνίδια που ο ίδιος παίζει και δεν μπορεί να ανταλλάξει μια κουβέντα, να μην γουστάρει τον όλο χαβαλέ και την καφρίλα που υπάρχει, να καταπιάνεται με πιο ουσιαστικά πράγματα σύμφωνα με αυτόν, να παντρεύτηκε και να άλλαξε σελίδα στην ζωή του, να πήγε στην Ζιμπάμπουε και να μας έγραψε στα τέτοια του.Μπορεί γενικά ένα σωρό πράγματα να συμβούν.Το σίγουρο είναι ότι ο καθένας μας δεν χρειάζεται να δικαιολογείται ή να απολογείται για το αν θέλει να φύγει από τούτο το φόρουμ.Αν θέλει να την κοπανήσει μαγκιά του και χαρά του.Ένα φόρουμ είναι όπως όλα τα άλλα.Δεν δίνει δα και νέο νόημα στην ζωή.
            Όποιος γουστάρει φεύγει.Δεν πάν να τον λένε Jedah, FiOth, Boy without a Fairy, Σάρα, Μάρα και δεν ξέρω γω.

            Comment


            • #81
              Originally posted by Ren@r@s_of_Hell View Post
              Υπάρχουν πολλοί και διάφοροι λόγοι που κάνουν τα μέλη αυτού το φόρουμ να απομακρύνονται για κάποιο χρονικό διάστημα και να επανέρχονται ή να αποχωρούν μία και καλή.Μπορεί κάποιος να πήγε στρατό, να μην βρίσκει εδώ μέσα αυτό που ζητάει στα games, να μην βρίσκει κόσμο που να ασχολείται με τα παιχνίδια που ο ίδιος παίζει και δεν μπορεί να ανταλλάξει μια κουβέντα, να μην γουστάρει τον όλο χαβαλέ και την καφρίλα που υπάρχει, να καταπιάνεται με πιο ουσιαστικά πράγματα σύμφωνα με αυτόν, να παντρεύτηκε και να άλλαξε σελίδα στην ζωή του, να πήγε στην Ζιμπάμπουε και να μας έγραψε στα τέτοια του.Μπορεί γενικά ένα σωρό πράγματα να συμβούν.Το σίγουρο είναι ότι ο καθένας μας δεν χρειάζεται να δικαιολογείται ή να απολογείται για το αν θέλει να φύγει από τούτο το φόρουμ.Αν θέλει να την κοπανήσει μαγκιά του και χαρά του.Ένα φόρουμ είναι όπως όλα τα άλλα.Δεν δίνει δα και νέο νόημα στην ζωή.
              Όποιος γουστάρει φεύγει.Δεν πάν να τον λένε Jedah, FiOth, Boy without a Fairy, Σάρα, Μάρα και δεν ξέρω γω.
              Καλά, αυτά εννοούνται.
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • #82
                Τις τελευταίες 2,5 εβδομάδες είμαι χωρίς pc στο σπίτι και στο forum έριχνα μόνο κλεφτές ματιές οταν πήγαινα σε net cafe. Δεν ξέρω ποιοι και για ποιο λόγο αποχώρησαν αλλά νομίζω ότι έχουμε αρχίσει να μην την παλεύουμε εδώ μέσα. Αν το θέμα μας ήταν μόνο η ελευθερία θα μπορούσαμε εξαρχής να είναι απλά ένα τζαμπέ φορουμ και όλοι να ήταν mods. Προσωπικά δεν βρίσκω κάποιο νόημα στο να ρίχνουμε χρόνο και χρήμα σε κάτι το οποίο θα απευθείνεται σε 10 άτομα.
                Αυτά προς το παρόν.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Ground_zero View Post
                  Telos pantwn, an aplws den exoume nea kala einai na mhn ypothetoume.


                  Γιατι;

                  Κουβεντα καναμε δε κατηγορησαμε κανεναν.

                  Αυτο που ειπε ο Ραμπ ειναι σωστο,μπορει θα βρεθουμε καμια μερα με κανα error ολο δικο μας θα ειναι.
                  Ground_Zero:

                  Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                  Comment


                  • #84
                    Πρέπει να ξέρουμε τι θα κάνουμε σε περίπτωση 404.

                    Comment


                    • #85
                      Έχω ήδη θέσει το θέμα εκεί που πρέπει, αναμένετε.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by TheCursed View Post
                        Έχω ήδη χέσει το θέμα εκεί που πρέπει, αναμένετε.

                        fixed
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • #87
                          Όπως είπα και στο chatbox, ότι θέλει ο λαός παίδες! Τα παιδιά είναι με τον TheCursed οπότε το θέμα έκλεισε! Εγώ αποχωρώ (και υποχωρώ)... από τη διαμάχη!

                          Για το θέμα του μέλλοντος του φόρουμ, εκτός από την ποιότητα των θεμάτων που δημιουργούνται, παίζει μεγάλο ρόλο και η συμπεριφορά που έχουμε απέναντι στα μέλη. Αν δηλ. αρχίσουμε τις (κακές) εξυπνάδες σε κάποια π.χ. αφέλεια ενός νέου μέλους (ξέρω γω έγραψε λάθος μια λέξη), τότε λογικό να είναι να μείνουμε εμείς με τις εξυπνάδες μας στο τέλος. Όχι ότι γίνεται συχνά, απλά το λέω για να μην επικεντρωνόμαστε μόνο στην εξωτερική εμφάνιση του φόρουμ, αλλά και στην εσωτερική, δηλ. την επικοινωνία που έχουμε με τα μέλη.

                          Άλλο παράδειγμα ο Strawhat είπε στον Titus μερικές σελίδες πιο πάνω, σε βλέπω να μετακομίζεις μουχχαχαχα και κάτι τέτοια! Δεν το είπε με κακία αλλά το συγκεκριμένο άτομο μπορεί να μην του αρέσει τέτοια συμπεριφορά, δικαιωμά του. Πρέπει λίγο να ψυχολογούμε και το άτομο, να βλέπουμε τι αστεία σηκώνει και κάποιες φορές να είμαστε συμβιβαστικοί, όχι μου την είπε, άρα θα του την πω και γω!
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Ryu_gr@r@s View Post
                            Άλλο παράδειγμα ο Strawhat είπε στον Titus μερικές σελίδες πιο πάνω, σε βλέπω να μετακομίζεις μουχχαχαχα και κάτι τέτοια! Δεν το είπε με κακία αλλά το συγκεκριμένο άτομο μπορεί να μην του αρέσει τέτοια συμπεριφορά, δικαιωμά του. Πρέπει λίγο να ψυχολογούμε και το άτομο, να βλέπουμε τι αστεία σηκώνει και κάποιες φορές να είμαστε συμβιβαστικοί, όχι μου την είπε, άρα θα του την πω και γω!

                            Ωχχχχχχ μαλακίαααααααα, λέτε να το πήρε στα σοβαρά, εγώ πλάκα έκανα...

                            Απο την άλλη όμως, είναι και το ότι σε κάθε κοινωνική ομάδα υπάρχουν αποχωρήσεις και αφίξεις, έχει καταλάβει μήπως κανείς το γιατί πολλοί μας δεν έχουμε πάρει πρέφα άτομα που έχουν αποχωρήσει? αυτό συμβαίνει επειδή το φόρουμ είναι πολυ ζωντανό, τώρα αν όντως ότι είπα για χαβαλέ στάθηκε αιτία να τη κάνει ο Τίτους , είναι κάτι που θεωρώ πολύ δειλό αν το πρόβλημα ήταν το ποστ μπορούσε να μου μιλήσει μέσω πμ, αν απο την άλλη το πρόβλημα ήταν η γενική συμπεριφορά η οποία δεν του πήγαινε νομίζω ήταν σε ένα είδους αδιέξοδο.

                            Comment


                            • #89
                              Το σίγουρο είναι ότι ο καθένας μας δεν χρειάζεται να δικαιολογείται ή να απολογείται για το αν θέλει να φύγει από τούτο το φόρουμ.Αν θέλει να την κοπανήσει μαγκιά του και χαρά του.Ένα φόρουμ είναι όπως όλα τα άλλα.Δεν δίνει δα και νέο νόημα στην ζωή.
                              Oxi vevaia, den prokeitai gia opoiodhpote forum, den einai kan thema forum.
                              Exw vrethei sxedon me olous edw mesa kai polous tous thewrw filous mou.

                              Den gnwristhkame molis extes gia na mhn me noiazei, gnwrizomaste 7+ xronia kai oso nanai me endiaferei na kserw an tha ksanamilhsw me kapoion h oxi kai giati.
                              Akomh perissotero ean h teleftaia eikona pou eixa apo afton htan enas tsakwmos.

                              O kathenas mporei na fygei, alla ena "geia xara" den vlaptei.
                              Mhn leme kai oti theloume.

                              Twra oson afora ton Titus, nomiza oti kati kserate, giafto to ekana thema.
                              Efoson lete oti den paixthke kati, egw nomizw pws ontws den synevei tipote.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • #90
                                Εγώ τον Titus έχω να τον δω από τότε που έγινε το φιάσκο με τα χρήματα σχετικά του forum. Τον sub_zero τον πετυχαίνω να γυροφέρνει, αλλά χωρίς να μιλήσει. Τον είχα πετύχει και τις προάλλες στο chatbox την προηγούμενη βδομάδα.

                                ο Jedah μάλλον λόγω εξεταστικής. Έχουμε εξετάσεις και είναι πολύ κοντά η μία την άλλη οι εξεταστικές περίοδοι...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X