Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ζητήματα συμπεριφοράς και εμφάνισης.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δε ξέρω τι λέτε, μόλις τώρα μαζί με αδελφό μέλος σκεφτήκαμε την απόλυτη λύση.
    Να τη πιούμε άγρια όλοι μαζί απο τα σπίτια μας και να συνδεθούμε.
    Τότε και μόνο τότε να μιλήσουμε για φλέγοντα για το forum ζητήματα.

    Comment


    • Εκλαψα κι εγω στον Τιτανικο lol

      Βασικα δεν ειναι τοσο τραγικο να ανοιγονται χαβαλεδιαρικα τοπικς αλλα με ορια. Η συχνη εμφανιση τους, σε μικρο διαστημα, οντως δεν ειναι κι οτι καλυτερο.

      Που και που, προσωπικα εχω διαθεση να λεμε και ακυρα, στο αναλογο thread ομως και οπως ειπα με ορια
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • Θα ήθελα να ρωτήσω κατά πόσον είναι δυνατόν να ανατεθεί ένας προσωπικός moderator σε κάποιο μέλος ο οποίος θα το παρακολουθεί 24 ώρες το 24ωρο και θα αντικαθιστά τα posts του με random Lolcats, ή με οτιδήποτε άλλο προσιδεάζει σε αποδεκτό κώδικα επικοινωνίας και αν θα χρειαστούν λεφτά για κάτι τέτοιο(και αν ναι, πόσα).

        Comment


        • Ναι γίνεται. Το ποσό εξαρτάται από το μέλος που θα τεθεί υπό παρακολούθηση.
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • Originally posted by Imrahil View Post
            Θα ήθελα να ρωτήσω κατά πόσον είναι δυνατόν να ανατεθεί ένας προσωπικός moderator σε κάποιο μέλος ο οποίος θα το παρακολουθεί 24 ώρες το 24ωρο και θα αντικαθιστά τα posts του με random Lolcats, ή με οτιδήποτε άλλο προσιδεάζει σε αποδεκτό κώδικα επικοινωνίας και αν θα χρειαστούν λεφτά για κάτι τέτοιο(και αν ναι, πόσα).
            Με τη κριση που εχουμε θα τα βρουμε ευκολα στη τιμη. Το 1/2 του βασικου μισθου και 16 ωρες το 24ωρο ειμαστε ενταξει; Θα μαθω ποιες ωρες μπαινει και θα ειναι σα να τον παρακολουθω συνεχεια.
            Do a barrel roll!

            Comment

            Working...
            X