Announcement

Collapse
No announcement yet.

mozilla firefox problems?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mozilla firefox problems?

    Στο λαπτοπ του φιλου μου εχουμε καποια προβληματα με τον firefox, πιο συγκεκρημενα δεν εμφανιζει ολες τις επιλογες οταν κανουμε δεξι κλικ, εχετε καμια ιδεα τι παιζει?

  • #2
    Dokimasate ypothetw na sthsete ksana ton Firefox etsi?
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • #3
      ναι τελικα αυτο ειναι ενα bug που γινεται με την εισαγωγη νεων σκινς, και διορθωνεται με αναβαθμιση του firefox στην επομενη εκδοση.

      problem solved.

      Comment


      • #4
        Μίας που λέμε για Firefox problems, μου λέτε λίγο πως θα εμφανίσω τα βελάκια "Previous Page" + "Next Page" του Firefox ? Κάτι έγινε και δεν ξέρω πως έγινε έτσι και δεν τα εμφανίζει κι εγώ σαν χανός πατάω "Backspace" για να πάω "Previous Page". Και επειδή δεν ξέρω το πλήκτρο για "Next Page", ζητώ την βοήθεια σας σε αυτό. Δεν έχω όρεξη να το ξανακάνω πάλι από την αρχή, γιατί έχω και ένα πολύ χρήσιμο addon, το Speed Dial, το οποίο ταξινομεί και χωρίζει σε ομάδες τις ιστοσελίδες λες και είναι ένας φάκελος Windows XP με αρχεία .jpg μέσα. Οπότε καταλαβαίνετε...
        sigpic

        Comment


        • #5
          Για δοκιμασε View/Toolbars/Navigation Toolbar, ισως καταλαθος απενεργοποιησες την επιλογη.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #6
            Αλλιώς, για να πηγαίνεις μπροστά-πίσω τις σελίδες ο συνδυασμός είναι αντίστοιχα Alt+Δεξί Βελάκι, Alt+Αριστερό Βελάκι.

            Comment


            • #7
              πηγαινε στο firfox skins βαλε ενα νεο σκιν και νομιζω ολα θα λυθουν.

              Comment


              • #8
                Το έλυσα...

                Το Firefox μου είναι στα Ελληνικά και πήγα "Προβολή" --> "Εργαλιοθήκες" --> "Προσαρμογή" --> Εκεί στο νέο παράθυρο πατάς το "Επαναφορά".
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Εγω εχω αλλο προβλημα οταν ανοιγω πανω απο 3,4 tabs και δουλευω αρκετη ωρα τρωει ενα απιστευτο slowdown για αρκετη ωρα και μετα συνηθως κρασαρει..

                  Δεν ξερω τι φταιει παντως εχω ηδη αλλαξει σε opera και δοκιμαζω και αλλους browsers γιατι δεν παει αλλο η κατασταση..

                  Εχω δοκιμασει να τον στησω απο την αρχη καθαριζω καθε φορα cookies και history και παλι τιποτα...

                  Comment


                  • #10
                    Εγω παντως εχω 3 browsers , chrome,internet explorer,mozila, ολοι μου οι κωδικοι ειναι αποθηκευμενοι και στους τρεις, οποτε τα φτυνει ο ενας παω στον αλλο και παει λεγοντας...

                    Comment

                    Working...
                    X