Announcement

Collapse
No announcement yet.

Βοήθεια για αγορές μέσω Internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Από ξένο το αγοράζω. Αν είναι ebay φάση αυτό τότε το ακυρώνω. Δεν μπορώ να είναι φάση e-bay. Δεν τα εμπιστεύομαι. Θα πάρω την πρόταση που πρότεινε ο φίλος Deus, που έχει ένα βουνό από J-RPG που θέλω.

    edit: άλλο φρούτο από'δω... Πρέπει να ισχυροποιήσω την κάρτα μου... Ε ρε διαδικασία που πρέπει να περάσω... Ευτυχώς δεν έχω σχολή αύριο και θα πάω τράπεζα να το κοιτάξω...
    sigpic

    Comment


    • #17
      Ναι, γι'αυτο σου εγραφα απο την αρχη αν ειναι απο το play ή απο το playtrade. Παντοτε αν θες να αγορασεις απο το play να κοιτας αν το εχουν in stock (οχι in stock at playtrade)... εκει εισαι απολυτα ασφαλης γιατι αγοραζεις απο καταστημα του site και δεν μπλεκεις με τις αγγελιες.

      Comment


      • #18
        Θα πάρω την πρόταση που πρότεινε ο φίλος Deus, που έχει ένα βουνό από J-RPG που θέλω.
        Την ίδια έχουμε :xp: . Τέλος πάντων, σαν το ebay δεν έχει.

        Comment


        • #19
          Παιδιά, για δώστε μου λίγο το e-mail για να ειδοποιήσω τους υπεύθυνους του Play.com Για να μου επιστραφούν τα λεφτά. Τελευταία στιγμή που ακύρωσα την παραγγελιά ήδη τα ρούφηξαν από την κάρτα μου και θέλω να τους ειδοποιήσω για να μου τα επιστρέψουν και να τους εξηγήσω τον λόγο της ακύρωσης της παραγγελιάς.

          Κοντεύω να τρελαθώ...
          sigpic

          Comment


          • #20
            Δεν το αγόρασες από το play.com αλλά από seller που σε κοροΐδεψε. Με αυτόν πρέπει να επικοινωνήσεις.

            Comment


            • #21
              Originally posted by panayot@r@s View Post
              Δεν το αγόρασες από το play.com αλλά από seller που σε κοροΐδεψε. Με αυτόν πρέπει να επικοινωνήσεις.
              Ο πωλητής δεν έχει κοροϊδέψει. Είπε ότι δεν του στάλθηκαν τα λεφτά και απορώ γιατί χάθηκαν 42 ευρώ... Καλύτερα να μιλήσω με το Paypal... Του έχω μιλήσει του ίδιου του seller.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Τα λεφτα δινονται στον πωλητη μεσω του play.com. Ή δε του τα δωσανε αμεσως μολις τα πηρανε απο εσενα ή σε δουλευει ο πωλητης.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Ramparter View Post
                  Τα λεφτα δινονται στον πωλητη μεσω του play.com. Ή δε του τα δωσανε αμεσως μολις τα πηρανε απο εσενα ή σε δουλευει ο πωλητης.
                  Το ψάχνω το θέμα τώρα... Μίλησα με Paypal στέλνοντας τους ένα e-mail. Ισχύει το πρώτο σίγουρα που λες.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Διορθώθηκε το θέμα. Έστειλα τα λεφτά στο videogamersplus.ca και έρχεται η αγάπη μου, το Xenosaga I. Κλαίω από την χαρά.:xp:
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Άντε με το καλό!
                      Καιρός μήπως να το αρχίσω και εγώ αυτό; Καιρό το έχω να κάθεται στο ντουλάπι lol
                      Sundays are made for sleeping in. Sundays are made for walking around in baggy clothes, watching movies, nursing headaches and hanging out with your friends at the café. Sundays are NOT made for going to the worst neighborhood in town to find a kid who might be able to give you the information necessary to infiltrate a powerful cult that plans to take over the known universe. That's what Mondays are for.
                      ---------------------
                      animEΛ_ΛΑΣ

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Kirby View Post
                        Άντε με το καλό!
                        Καιρός μήπως να το αρχίσω και εγώ αυτό; Καιρό το έχω να κάθεται στο ντουλάπι lol

                        lol...

                        Καλά θα κάνεις να το αρχίσεις, αν δεν το έπαιξες. Μου μένει να βρω που διάολο είναι το επεισόδιο ΙΙΙ για να ολοκληρώσω την τριλογία του...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Μόνο στο DS είχα ασχοληθεί κανένα 3ωρο νομίζω και κανένα μισάωρο στην PS2 έκδοση, μετά έμεινε στην άκρη και αφότου μπήκε στο ντουλάπι ξεχάστηκε! lol
                          Sundays are made for sleeping in. Sundays are made for walking around in baggy clothes, watching movies, nursing headaches and hanging out with your friends at the café. Sundays are NOT made for going to the worst neighborhood in town to find a kid who might be able to give you the information necessary to infiltrate a powerful cult that plans to take over the known universe. That's what Mondays are for.
                          ---------------------
                          animEΛ_ΛΑΣ

                          Comment


                          • #28
                            Τέλος πάντων. Η κατάσταση από το Videogamesplus.CA που μου πρότεινε ο Deus για το Xenosaga Ep I είναι "SHIPPED". Όλα μέσα σε 1 μέρα ! Πολύ εξυπηρετικοί είναι εκεί πέρα ! Θέλω να σε φιλήσω, Deus ! Ακόμα κλαίω από την χαρά, τόσο πολύ από την χαρά που τα πήγα ΤΕΛΕΙΑ στην προπόνηση !:xp:
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Χαίρομαι που βοήθησα!Αφού όλα οκ με το πλει και δεν έχασες τα λεφτά σου όλα πήγαν μια χαρά.

                              Το videogamesplus είναι εξαιρετικό site.Τα στέλνουν πολύ γρήγορα και έχει αρκετά καλές τιμές.Δεν είναι και οι καλύτερες που μπορείς να βρεις αλλά είναι 100% αξιόπιστο.


                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Deus View Post
                                Χαίρομαι που βοήθησα!Αφού όλα οκ με το πλει και δεν έχασες τα λεφτά σου όλα πήγαν μια χαρά.

                                Το videogamesplus είναι εξαιρετικό site.Τα στέλνουν πολύ γρήγορα και έχει αρκετά καλές τιμές.Δεν είναι και οι καλύτερες που μπορείς να βρεις αλλά είναι 100% αξιόπιστο.
                                Για να το έστειλαν τόσο γρήγορα, σημαίνει αξιοπιστία 100% ! Εκείνη την ώρα πρέπει να ήταν καρα-πρωί γι' αυτούς και να πρόλαβαν το ταχυδρομείο... Τους ζήτησα να το στείλουν με ειδοποίηση μέσω ταχυδρομείου... Θέμα ασφάλειας. Δεν τους μπορώ τους Τούρκους εδώ...

                                Ξέρεις κάποιο άλλο site που να το στέλνουν με αξιοπιστία και να είναι και φθηνό ?

                                Ψάχνω να βρω και το Xenosaga III για να ολοκληρώσω την τριλογία...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X