Announcement

Collapse
No announcement yet.

Βοήθεια για αγορές μέσω Internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Από playtrade έχει αγοράσει κανείς;Θέλω 2 τίτλους από 2 μαγαζιά στο playtrade οι οποίοι έχουν και υψηλό σκορ.96% & 98% αντίστοιχα νομίζω.
    Ξέρετε να μου πείτε τίποτα παραπάνω από τα όσα ήδη διάβασα εδώ;
    Ευχαριστώ.
    Carpe diem

    Comment


    • #32
      To play-asia είναι ένα επίσης πολύ καλό site, και απο τα πιο έμπιστα που γνωρίζω, αλλά έχει λίγους pal τιτλους, αλλα βέβαια σε εξευτελιστική τιμή!

      Comment


      • #33
        Altair θα σε συμβούλευα να αγοράζεις από feedback από 99% και πάνω. Το 96% και 98% στο ebay δεν τα λες με τίποτα καλά feedback scores. Τώρα για play trade δε γνωρίζω αλλά δε βρίσκω λόγο να μην είναι έμπιστο site. Απλά προτιμώ το ebay.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • #34
          Playtrade εχω παρει δυο φορες και ειχα μεινει απολυτα ικανοποιημενος και τις δυο. Και δε θυμαμαι να ειχαν τελειο feedback αλλα πανω απο 95% σιγουρα.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #35
            Εγώ έχω αγοράσει αρκετές φορές από playtrade και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Πρόσεξε μόνο έναν πωλητή που εμφανίζεται σαν marche24 και στέλνει πράγματα από τις αποθήκες του στην Ελβετία. Παρόλο που έχει πολύ ψηλό ranking όσες φορές παρήγγειλα από αυτόν ποτέ δε μου έστειλε τίποτα. Δεν έχασα χρήματα αλλά δεν πήρα και αυτό που ήθελα.
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • #36
              Μήπως χάνονται στο τελωνείο;
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • #37
                Ευχαριστώ πολύ παίδες.Όχι Τίτε δεν είναι αυτός που λες,οπότε βουρ στον πατσά.Thanks again.
                Carpe diem

                Comment


                • #38
                  Originally posted by straier View Post
                  Μήπως χάνονται στο τελωνείο;
                  δεν υφίσταται τελωνειακός δασμός για χώρες της ΕΕ σε ηλεκτρονικά είδη.
                  " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                  Authenticity sir, authenticity. "

                  Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Scatman View Post
                    δεν υφίσταται τελωνειακός δασμός για χώρες της ΕΕ σε ηλεκτρονικά είδη.
                    Η Ελβετία δεν είναι στην ΕΕ

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by sub_zero View Post
                      Η ΕΕ δεν είναι στην Ελβετία
                      Fixed

                      Comment


                      • #41
                        Oh my... what a fail
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment


                        • #42
                          Ειναι στη συνθηκη του Σενγκεν ομως οποτε δε νομιζω να περναει απο τελωνειο οτι ερχεται απο εκει... (καλα μπορει να μην εχει και καμια σχεση).
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Ramparter View Post
                            Ειναι στη συνθηκη του Σενγκεν ομως οποτε δε νομιζω να περναει απο τελωνειο οτι ερχεται απο εκει... (καλα μπορει να μην εχει και καμια σχεση).
                            Όχι δίκιο έχεις, όταν μπαινοβγαίνεις στην Ελβετία από της χώρες της ΕΕ δεν περνάς τελωνείο, άρα και δεν έχεις το ίδιο πρόβλημα και με το ταχυδρομείο.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #44
                              Να ρωτήσω εδώ κάτι,μην ανοίγω άλλο θέμα.Το play στέλνει ότι παραγγείλεις ξεχωριστά σωστά;Το zavvi κάνει το ίδιο ή τα στέλνει όλα μαζί;
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #45
                                kai ta 2 site pou anafereis tony stelnoun tis paragelies 3exwrista.Alla pros theou mhn parageileis kati apo auta ta site an einai se collector ed. opws tin box h whatever gt tha sou erthei koutsouremeno.milaei h empeiria apo street fighter 4 collectors kai fallout 3 collectors.....kai alla polla....
                                Deus Misereatur...
                                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                                Viva los Vatos Locos

                                ---------------------
                                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                                Comment

                                Working...
                                X