Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μοds

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μοds

    Με modding έχει να κάνει το παρών thread και μιας και δε μου 'ρχοταν καμιά καλύτερη ονομασία έγραψα απλά Mods. Αλλάχτε τον τίτλο σε ότι πιστεύετε ταιριάζει καλύτερα.
    Επίσης το ξέρω πως είναι ιεροσυλία εγώ ο νουμπάς και φανατικός κονσολάς να ανοίγω τέτοιο θέμα (ντροπή μου) αλλά δε βαριέσαι. Τα φώτα σας θέλω να μου δώσετε, άγιες μέρες που είναι.

    Λοιπόν, να τι γίνετε. Έχω πάθει εξάρτηση με το Guitar Hero III στο PC και ως εξαρτημένος θέλω κι άλλο. Ξέρω πως παίζουν κάτι κόλπα για custom made τραγούδια, αλλά μετά από ένα πρόχειρο κοίταγμα αυτή η ιστορία ήταν για τις εκδόσεις σε κονσόλες.
    Δεν με πολυενδιαφέρει το πως θα φτιάξω εγώ κάποια αγαπημένα κομμάτια, όσο για το πως μπορώ να παίξω κομμάτια που έχουν ήδη φτιάξει άλλοι (και είναι αγαπημένα).
    So, γνωρίζει κανείς αν υπάρχει η δυνατότητα να παίξουμε custom made τραγούδια στην PC version;
    sigpic

  • #2
    Πως θα σας φαινόταν το Elder Scrolls III:Μοrrorwind με τα assets από την μηχανή του Oblivion;
    Χρειάζεστε την 1.2 έκδοση του Oblivion και τα Morrowind, Tribunal & Bloodmoon.

    Οδηγίες, πληροφορίες και εικόνες εδώ:
    Morroblivion: The Resurrection of Morrowind
    http://morroblivion.com/

    NDS themes

    Comment

    Working...
    X