Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΑΥΘΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ @.S@m@r@s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Scatm@n@r@s View Post
    AkiraGR σορρυ αλλα δε μοιαζεις με επαναστατη. Πιο πολυ με Πακιστανο που εχει μακρυ μαλλι.

    Ασε δε που το σωμα ειναι ασουλουπωτο , οποτε συνολικα εισαι χοντρος, ασχημος κ "διαμαντενιος" χαρακτηρας φορουμ. Τοσα καλα μαζεμενα ουτε ο Μαρλον Μπραντο.

    Κι επειδη μαρεσουν τα αστεια ομορφιας, θα γινω πιο συγκεκριμενος. Την ωρα που ενας gay κωλος ζοριζεται σε ενα πεος, ακριβως την ιδια μουρη εχεις. χαχα. Τι ωραια αστεια παλι σημερα!

    Γεια σου ρε Ακιρα ομορφαντρα!
    Χαίρομαι που δίνω νόημα στην ιντερνετική ζωή(όχι πως έχεις και άλλη) σου scatman, πραγματικά να παρακαλάς τον θεό μην πάθω τίποτα γιατί μετά έχεις μονόδρομο το "ξυράφι".

    Πέσε και πάρε τρεις μετάνοιες μπροστά στην οθόνη του PC σου για αυτά που είπες στον θεό σου!!!

    Πες και μια φόρα τον ύμνο της Nintendo και θα εξιλεωθείς, ο θεός συγχωρεί ο AkiraGr ποτέ.

    Το σώμα φίλε έχει six packs που θα ζήλευε και ο Duke Nukem και μοιάζω με χαρακτήρα που ταυτίζεσαι σε κάθε "σάπιο" RPG που παίζεις με ultimate character creation που μόνο στο Sims3 και στο PlayStaσο Home μπορείς να βρεις.

    Θέλεις τόσο πολύ να γίνεις εγώ που η avatoropersona σου είναι σε άρνηση με το υποσυνείδητο σου, το ξέρω προσπαθείς αλλά φίλε πάντα θα είσαι λίγος μπροστά μου!

    P.S: Τις μετάνοιες κάντες 5 και παίξε το New Super Mario Bros. Wii με classic con(troller) μπροστά σε μια ολόσωμη φωτογραφία μου και μπορεί να συγχωρεθούν τα αποθαμένα σου.

    Ο μεσσίας του Forum μιλήσε, Ο NintendoPapas Ζεί αυτός μας οδηγεί.

    Comment


    • #32
      To χω ξαναπει. Η ζωη μου χωρις εσενα θα ηταν αδεια κ διχως νοημα. Γιατι να το κρυβω?

      Eισαι οντως ο Duke Nukem του φορoυμ που ειναι φετες (Βαλμα & Δωδωνη).

      Σε φανταζομαι με τα πιστολια πανω απτα κορμια των Solid, Scatman & λοιπον προσκυνητων, οπως ακριβως στο εξωφυλλο του παιχνιδιου και εξτασιαζομαι.

      Μονο κουρεψου πρωτα και βαψτο ξανθο μετα γιατι εαν το βαψεις μονο θα ειναι ψιλοgay.

      Πεφτω κανω το σταυρο μου, τον Ακιρα εχω στο μυαλο μου
      Duke Nukem ειναι,
      με μπρατσα σα Σταλονε να πουμε και
      κανενα δε φοβουμαι.

      Αμην!

      Ninty Bless You
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • #33
        Originally posted by Scatm@n@r@s
        Η κοπελα δε λεει κατι. Στη δευτερη φωτο του Loyd φαινεται πιο ομορφη λογω Photoshop.

        Ναι πιθανόν είναι φώτοσοπ, όμως θα πρέπει να ζούμε με αυτή την αμφιβολία για όλες τις ηθοποιούς και εγώ προσωπικά θα τρελαθώ. Επίσης μπορείτε να δείτε συνεντεύεξεις της ή ό,τι άλλο θέλετε. Ορίστε και άλλες φωτό για reference:
        Lina Leandersson in Let the Right One In (2008)

        Lina Leandersson in Let the Right One In (2008)

        Lina Leandersson in Let the Right One In (2008)

        Μέσω της υπογραφής μου και των φωτογραφιών μεσολαβεί 1χρόνος και κάτι, ίσως γιαυτό σας φαίνεται ομορφότερη. Να έχετε και υπόψη σας βέβαια ότι στην υπογραφή μου είναι 13 χρονών, ενώ στις άλλες φωτογραφίες 14. Μακάρι να ήμουν και 'γω έτσι στα 14 (χωρίς βυζιά όμως).

        Και για να επιστρέψουμε στο θέμα μας: Πες τα ρε συναγωνιστή TravisGr, εσύ που τα έχεις προσωπικές εμπειρίες από τον αυταρχισμό των mods. Που το ένιωσες το άδικο ban στο πετσί σου, αλλά δεν μάσησες και γύρισες πίσω. ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΡΕ.
        "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

        Comment


        • #34
          Originally posted by Scatm@n@r@s View Post
          To χω ξαναπει. Η ζωη μου χωρις εσενα θα ηταν αδεια κ διχως νοημα. Γιατι να το κρυβω?

          Eισαι οντως ο Duke Nukem του φορoυμ που ειναι φετες (Βαλμα & Δωδωνη).

          Σε φανταζομαι με τα πιστολια πανω απτα κορμια των Solid, Scatman & λοιπον προσκυνητων, οπως ακριβως στο εξωφυλλο του παιχνιδιου και εξτασιαζομαι.

          Μονο κουρεψου πρωτα και βαψτο ξανθο μετα γιατι εαν το βαψεις μονο θα ειναι ψιλοgay.

          Πεφτω κανω το σταυρο μου, τον Ακιρα εχω στο μυαλο μου
          Duke Nukem ειναι,
          με μπρατσα σα Σταλονε να πουμε και
          κανενα δε φοβουμαι.

          Αμην!

          Ninty Bless You
          Αυτός είσαι αγόρι μου μαθαίνεις γρήγορα, ο Billy Rizer και ο Lance Bean δεν θα υπήρχαν αν νονός μου δεν ήταν ο δημιουργός της σειράς Contra!

          Ακόμα δεν πήρες χαμπάρι γιατί ακυρώθηκε το Duke Nukem Forever επειδή δεν είχα χρόνο να κάνω τον χαρακτήρα.

          Συνέχισε έτσι θα πας μπροστά.

          Και για να επιστρέψουμε στο θέμα μας: Πες τα ρε συναγωνιστή TravisGr, εσύ που τα έχεις προσωπικές εμπειρίες από τον αυταρχισμό των mods. Που το ένιωσες το άδικο ban στο πετσί σου, αλλά δεν μάσησες και γύρισες πίσω. ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΡΕ.
          Έτσι είναι όπως τα λεεί ο συντροφός "ΛΟΛΑ",

          ΦΩΤΙΑ-ΦΩΤΙΑ ΣΤΟΥ ODYSSEY ΤΑ ΚΕΛΛΙΑ.

          ΤΟΥ ΜΑΡΤΗ ΤΟ ΠΑΛΟΥΚΙ ΣΤΟΥ SCATMAN TO ΚΟΥΤΟΥΚΙ!

          Comment


          • #35
            Ντρέπομαι που είμαι αριστερός.

            Comment


            • #36
              ΡΕ ΣΚΑΤΜΑΝΑΡΑ!!! Επιβάλλεται να γίνουν sig αυτά που έγραψες. Βλέπω την πρώτη θεία ατάκα, λέω οκ υπογραφή. Μετά βλέπω την επόμενη, λέω woot τι να βάλω τώρα. Βλέπω την τρίτη, κολλάω, λέω να βάλω όλο το post. Βλέπω και το επόμενό σου post και απογοητεύομαι :xp: . ΘΕΟΣ προσκυνώ .

              Comment


              • #37
                Originally posted by Raphael View Post
                Ντρέπομαι που είμαι αριστερός.

                Comment


                • #38


                  Comment


                  • #39
                    Γιατί δεν απαντάς καμιά φορά με τον παλιό, καλό τρόπο, με λέξεις;

                    Comment


                    • #40
                      Christ...
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #41
                        Τι επος ηταν αυτο. Σε λιγους μηνες θα κλεισει 10 χρονια.
                        Do a barrel roll!

                        Comment

                        Working...
                        X