Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΑΥΘΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ @.S@m@r@s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ρε Evans (και άλλοι), η Lina Leandersson είναι από το Let the Right One In.
    Και κάτι μου θύμιζε .

    Comment


    • #17
      Originally posted by Nikos Strawhat@r@s View Post
      γιατί έχει χοντρή μύτη?
      Δεν είναι και η μόνη. Κι εγώ έχω χοντρή μύτη. Μοιάζω σαν Κράτος... Αν δεν είχα το πρόβλημα στα αυτιά μου, θα ξυριζόμουν γουλί και θα γυμναζόμουν και θα σας έδειχνα σκηνικά ala God of War.

      Εμένα πάντως μ' αρέσει η κοπελιά στην υπογραφή του.

      Επίσης, παιδιά με κάνετε να πεθαίνω από τα γέλια που πειράζατε τον Σαμάρα.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by Ramparter View Post
        Δηλωνω κι εγω κατα οποιασδηποτε αυθαιρεσιας, αλλωστε σαν γνωστος αριστερος αναρχοχριστιανος, ιπποτης της βασιλευουμενης καπιταλιστικης δημοκρατιας εγινα admin προκειμενου να ριξω το συστημα απο μεσα.
        Έλα τώρα, νομίζεις ο λαός είναι χαζός; Ο ΛΑΟΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ. Σκηνικά με nikol@r@s και δήθεν "μου ζήτησε επίμονα να διαγράψω το account του". ΟΛΟΙ ξέρουμε τι συνέβη. Tου έριξες ΒΑΝ λόγω συγκεκριμένων "πιέσεων", για να ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ το προεδριλίκι. ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΥΘΑΙΡΕΣΙΑ ΤΩΝ MODS:






        @sOLiD_SNAKE: κοίτα προσεκτικά πάλι το ποστ όπου δίνω τις φωτό.
        "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

        Comment


        • #19
          @sOLiD_SNAKE: κοίτα προσεκτικά πάλι το ποστ όπου δίνω τις φωτό.
          Α οκ.
          Στη φωτο 1 ειναι η Jaime Murray (Dexter season 2) και στην 2 η Lina Leandersson ( Let the Right One In) .

          Comment


          • #20
            Originally posted by _Llola View Post
            Έλα τώρα, νομίζεις ο λαός είναι χαζός; Ο ΛΑΟΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ. Σκηνικά με nikol@r@s και δήθεν "μου ζήτησε επίμονα να διαγράψω το account του". ΟΛΟΙ ξέρουμε τι συνέβη. Tου έριξες ΒΑΝ λόγω συγκεκριμένων "πιέσεων", για να ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ το προεδριλίκι.

            Μην πίανεις στο στόμα σου τις "πιέσεις" που οδήγησαν στο να πέσει ο Νικολ@ρ@ς... η υπόθεση είναι απο ψηλά...

            Comment


            • #21
              Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
              Α οκ.
              Στη φωτο 1 ειναι η Jaime Murray (Dexter season 2) και στην 2 η Lina Leandersson ( Let the Right One In) .
              Μαλακίες σου αραδιάζει. Στην αρχή και οι δύο έδειχναν τη χλωμή βαμπίρ βρετανίδα με τα βυζιά. Μετά το έκανε edit και έδειχνε η μία την άσκημη ώρα. Και κατ'αρχάς έδειχνε τη Jaime επειδή είχα δηλώσει στο chatbox πόσο ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ είναι. Και επειδή γνωρίζει πως είναι σαφώς πιο γυναικάρα απο το σουηδάκι, μάλλον τα πήρε.

              Comment


              • #22
                Η κοπελα δε λεει κατι. Στη δευτερη φωτο του Loyd φαινεται πιο ομορφη λογω Photoshop. Ασε που το κατω χειλος της ειναι σα σκασμενο και φαινεται να αιμμοραγει. Αηδιασα.

                Η μυτη της ειναι μελιτζανα.

                Πρεπει να ανοιξουμε νεο τοπικ με ονομασια : Αλλαξε τη γ@μημενη υπογραφη σου , οπου ο καθενας θα κανει τα Request του
                " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                Authenticity sir, authenticity. "

                Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                Comment


                • #23
                  esy mi tin allakseis omws please
                  Ground_Zero:

                  Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by _Llola View Post
                    Έλα τώρα, νομίζεις ο λαός είναι χαζός; Ο ΛΑΟΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ. Σκηνικά με nikol@r@s και δήθεν "μου ζήτησε επίμονα να διαγράψω το account του". ΟΛΟΙ ξέρουμε τι συνέβη. Tου έριξες ΒΑΝ λόγω συγκεκριμένων "πιέσεων", για να ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ το προεδριλίκι. ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΥΘΑΙΡΕΣΙΑ ΤΩΝ MODS:






                    @sOLiD_SNAKE: κοίτα προσεκτικά πάλι το ποστ όπου δίνω τις φωτό.
                    Τι μου θυμηθες τωρα κι εσυ.... ομορφα χρονια....
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #25
                      Για αυτο και εγώ,σαν τον παππου, που και που ποσταρώ όταν το forum αποκτά "κανένα" νόημα.

                      long live οδυσσευ give us a βαρελ οφ λαφς!

                      Αυτο που λείπει για να ολοκληρωθεί το thread είναι μια live photo του Scatman. Εκει να δεις γέλια.

                      Comment


                      • #26
                        Aυτο το long live εχει γινει ΜΟΤΟ σου κι ομως εισαι ακομα εδω κι αυτο το καλοκαιρι, λιωμενο Nunchuk να κρατας στο χερι.

                        Νταξει, δεν ειμαι Solid αλλα Σιγουρα πιο ομορφος απο εσενα (λολ) :
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Scatm@n@r@s View Post
                          Aυτο το long live εχει γινει ΜΟΤΟ σου κι ομως εισαι ακομα εδω κι αυτο το καλοκαιρι, λιωμενο Nunchuk να κρατας στο χερι.

                          Νταξει, δεν ειμαι Solid αλλα Σιγουρα πιο ομορφος απο εσενα (λολ) :
                          Σίγουρα γιατι εγώ είμαι όντως επαναστάτης ενώ εσύ μοιαζεις με μεταναστής.



                          From Russia with love

                          Comment


                          • #28
                            Σιγά ρε TravisGR. Εσύ πιο πολύ για Germany with love μοιάζεις.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Thanas@r@s
                              Σιγά ρε TravisGR. Εσύ πιο πολύ για Germany with love μοιάζεις.
                              That's why I love this forum so much. Ich komme!!!

                              Comment


                              • #30
                                AkiraGR σορρυ αλλα δε μοιαζεις με επαναστατη. Πιο πολυ με Πακιστανο που εχει μακρυ μαλλι.

                                Ασε δε που το σωμα ειναι ασουλουπωτο , οποτε συνολικα εισαι χοντρος, ασχημος κ "διαμαντενιος" χαρακτηρας φορουμ. Τοσα καλα μαζεμενα ουτε ο Μαρλον Μπραντο.

                                Κι επειδη μαρεσουν τα αστεια ομορφιας, θα γινω πιο συγκεκριμενος. Την ωρα που ενας gay κωλος ζοριζεται σε ενα πεος, ακριβως την ιδια μουρη εχεις. χαχα. Τι ωραια αστεια παλι σημερα!

                                Γεια σου ρε Ακιρα ομορφαντρα!
                                " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                                Authenticity sir, authenticity. "

                                Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                                Comment

                                Working...
                                X