Announcement

Collapse
No announcement yet.

Περισοτερα χρηματα που δωσατε για ενα παιχνιδι

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Το αγαλματάκι του Big Daddy,ένα extra dvd case που περιέχει ένα biosock ep με remixes από Moby και ένα dvd με extras και το game με tin case.
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • #32
      OK, καλό ακούγεται. Αλλά ρε γμτ, τέτοιο παιχνίδι θέλει και artbook . W/e

      Comment


      • #33
        Αν θυμάμαι καλά είχα δώσει 28.000 δρχ για το Virtua Racing στο Mega Drive το 1994 (το είχα πάρει από το κατάστημα στην Ακαδημίας κοντά στην Πλατεία Κάνιγγος για όσους το θυμούνται).

        Σε πιο σύγχρονες εποχές είχα πάρει το Crystal Xbox το 2004 μόνο και μόνο για να παίξω το Outrun 2 (το παιχνίδι ήταν δώρο με την κονσόλα - σύνολο ?100, περίπου 150 Ευρώ δηλαδή αν θυμάμαι καλά). Το παιχνίδι ήταν τέλειο και άξιζε σίγουρα η αγορά κονσόλας για χάρη του.

        Comment


        • #34
          LOL

          Παζαρόπουλος, πανταζόπουλος κάπως έτσι λεγότανε, είχα πάει πολλές φορές αλλά ποτέ δε πείρα τίποτα.
          ΑΠΕΙΡΟΣ κλέφτης.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • #35
            450 ευρώ
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • #36
              LOL

              Παζαρόπουλος, πανταζόπουλος κάπως έτσι λεγότανε, είχα πάει πολλές φορές αλλά ποτέ δε πείρα τίποτα.
              ΑΠΕΙΡΟΣ κλέφτης.
              [/b]
              Δεν νομίζω οτι λέμε για το ίδιο κατάστημα. Αν δεv κάνω λάθος εσύ λες το υπόγειο παιχνιδάδικο στο αριστερό σου χέρι όπως ανέβαινες την Ακαδημίας απ? την Πλατεία Κάνιγγος (Toy?s Academy δεν λεγότανε; Έχω χρόνια να περάσω από κει, μπορεί να υπάρχει ακόμα).

              Αυτό που λεώ εγώ ήταν λίγο πιο πάνω στο δεξί σου χέρι, για ένα διάστημα θυμάμαι λεγόταν Sega Club και είχε μπλε σακούλες με το λογότυπο της Sega. Ήταν σχετικά καλό κατάστημα για video games για την εποχή του, και από ποικιλία και από τιμές. Απλώς το Virtua Racing ήταν πιασοκολέ παγκοσμίως όταν είχε κυκλοφορήσει λόγω του SVP chip που είχε.

              Comment


              • #37
                O MarVell πιθανοτατα μιλαει για το θρυλικο rock city.. Εκεινη την περιοδο ηταν και καταστημα videogames, με πραγματικα απειρες εισαγωγες οσο σε αμερικανικα, οσο και σε ιαπωνικα παιχνιδια για ολες τις τοτε κονσολες.
                Ned Stark

                A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
                It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
                A man wields his sword in order to depart life with a smile.
                In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
                Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
                Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
                Ειναι ο Getta Robo.

                Comment


                • #38
                  Μπράβο, νομίζω αυτοί που είχαν το Rock City είχαν και αυτό.

                  Comment


                  • #39
                    Είχα ξοδέψει περιουσίες εκεί μέσα Σε κάποια φάση θυμάμε, πριν ολοκληρωθεί σαν Rock City, είχε μεταφέρει τα videogames στην υπόγα του.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Duke Nukem 64 από TeleClub και χωρίς απόδειξη 35.000 δρχ χωρίς έκανε 40.000 γλίτωσα ένα 5.000 χίλιαρο τότε.
                      Από τότε δεν έχω δώσει πάνω από 20.000 χιλιάδες για game πέρα από την παραγγελία του Guitar Hero III για Wii που το βρήκα 80 euro και το περιμένω ακόμα μαζί με το Wario Ware Inc. για GC και ένα WaveBird.....Όλα μαζι 100 euro.

                      Comment


                      • #41
                        Εχει συμβει αρκετες φορες να δωσω 70ευρα για καποιο τιτλο που με ενδιεφερε...δε μπορω να αναφερω αγορες του style 120 ευρω Halo 3 Legendary ή Assassin's Creed Limited οποτε μαλλον το 70 ειναι το top μου
                        <div align="center">

                        "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                        Comment


                        • #42
                          Δεν νομίζω οτι λέμε για το ίδιο κατάστημα. Αν δεv κάνω λάθος εσύ λες το υπόγειο παιχνιδάδικο στο αριστερό σου χέρι όπως ανέβαινες την Ακαδημίας απ? την Πλατεία Κάνιγγος (Toy?s Academy δεν λεγότανε; Έχω χρόνια να περάσω από κει, μπορεί να υπάρχει ακόμα).[/b]
                          Ναι αυτό έλεγα, έγινε μετά Toys Academy και δυστυχώς υπάρχει ακόμα.

                          Το θυμάμαι το Rock City ήταν πιο πάνω απ? τη πλατειά, προς Ζωοδόχου πηγής, είχα πάρει το Sonic Chaos για GameGear από κει.
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment

                          Working...
                          X