Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το topic των γενεθλίων!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν ξέρω τον παππού που λέτε, αλλά τώρα του εύχομαι χρόνια πολλά του Lloyd.
    sigpic

    Comment


    • Χρονια πολλα
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • Ευχαριστώ πολύ τον λαό για τις ευχές του. Υπόσχομαι ότι ακόμη και τώρα, παρά τα 20 χρόνια εμπειρίας που βαραίνουν την πλάτη μου, και το ξύσ...ε, τις πολυπληθείς υποχρεώσεις που γεμίζουν την καθημερινότητα μου, θα συνεχίσω τη δυναμική παρουσία μου στο forum, καθώς και τα πάντα ουσιαστικά posts μου που βοηθούν την παγκόσμια gaming κοινότητα να εξελιχθεί. Να 'στε καλά να με θυμάστε.

        @Loggo: μην μιλάς εσύ παππού . Στο Aμέρικα η ενηλικίωση είναι στα 21.EIMAI AKOMA ΠΑΙΔΙ!.Χέβη. (ως πότε θα λέω μαλακίες για να μην πιάνω δουλειά θα 'θελα να 'ξερα...). Καλώς σας βρήκα anyway.

        @DjSolid: Όχι και χάθηκα. Πρέπει να έχω κάνει τουλάχιστον 3 post.....τους τελευταίους 3 μήνες. Τι να κάνουμε, από το μελανο γκέημινγκ παρελθόν μου, πλέον μου έχει μείνει μόνο το γκέη.

        Άντε και για να μην με λέτε και αγενή κερνάω και internetικό πράμμα, από το καλό:


        Edit: Θα παιχτεί κανά meeting τα Χριστούγεννα; Πεινάω.
        "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

        Comment


        • Xρόνια πολλά σου ρε Lloydαρε!!!Να έχεις ότι ποθείς!Για Θεσ/νίκη μιλάς?Πολύ πιθανόν να γίνει κανά meeting μετά το epic που έγινε πριν δυο βδομάδες.Όχι άμεσα πάντως!Προς το τέλος Δεκεμβρίου ίσως αν το επιτρέψουν και οι συνθήκες!
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Originally posted by paixtis View Post
            Xρόνια πολλά σου ρε Lloydαρε!!!Να έχεις ότι ποθείς!Για Θεσ/νίκη μιλάς?Πολύ πιθανόν να γίνει κανά meeting μετά το epic που έγινε πριν δυο βδομάδες.Όχι άμεσα πάντως!Προς το τέλος Δεκεμβρίου ίσως αν το επιτρέψουν και οι συνθήκες!
            Αν γίνει πάλι meeting εδώ Θεσσαλονίκη, λογικά πολλοί από μας δεν θα μπορέσουμε, λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.
            sigpic

            Comment


            • Χρόνια πολλά, Tannosuke!
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • Ναι να τα εκαστοστήσει ο Samurai (ή κάτι τέτοιο) του forum.
                Insert Coin

                Comment


                • Χρονια πολλα ρε Tanno

                  Υ.Γ. 26 εισαι ρε ;

                  Comment


                  • κωλογερος κι αυτος
                    Xronia Polla.
                    κερασμα!
                    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                    Authenticity sir, authenticity. "

                    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                    Comment


                    • Σας ευχαριστώ ρε παιδιά !

                      @sOLID SNAKE, ναι, 26 γίνομαι !

                      Αν θέλετε κανονίζουμε meeting στην επόμενη βδομάδα για τα γενεθλιά μου και για τα χριστούγεννα(όσοι είναι από Θεσσαλονίκη και τις γύρω πόλεις! Αν θέλουν και οι Αθηναίοι, ας έρθουν κι αυτοί !). ;) Δεν αντιγράφω την ιδέα σου, Κώστα, αλλά είναι για να γίνει ακόμα πιο επικό και πολυσύχναστο !
                      sigpic

                      Comment


                      • Αι ιδεαι του Dj δεν αποθνήσκουν ποτε... ανηκουν εκει, εξω, στον κοσμο...

                        (copyright Scatman)
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • Xρονια πολλα Tannosuke!!!!
                          Ground_Zero:

                          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                          Comment


                          • Ευχαριστώ Az.

                            lol ρε Dj. Το έχω ιδέα να βρισκόμαστε πολύ συχνά, απ'ότι κάθε 2 μήνες ή και παραπάνω.
                            sigpic

                            Comment


                            • Χρόνια πολλά, σκατουλίτα Evans ! Πολλές φωτογραφίες με κορίτσια να βγεις και πολύχρονος !
                              sigpic

                              Comment


                              • Xronia polla sto Evans!
                                Ante gia na deis egw sou efxomai xronia polla kai as mhn me kaleses

                                Dialekse:



                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X