Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gifts' Odyssey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Ramparter View Post
    Εγω λεω να μπαινουν ολοι το ιδιο αρκει να βαζουν ενα ελαχιστο ποσο. Δεν ειναι τζογος να αγοραζουμε κουπονια.
    Καλά με το τελευταίο συμφωνώ όμως Ramp δεν νομίζεις ότι θα ήταν άδικο αν κάποιος έβαζε 10 ευρώ και ένας άλλος 2 να κέρδιζε αυτός με τα δύο?

    Εγώ πιστεύω πως το ποσό πρέπει να είναι ίδιο για όλους τους συμμετέχοντες,είτε είναι 1 ευρώ είτε 2 είτε 5.

    Γιατί αν το πάμε με διαφορά του ποσού τότε θα πρέπει να πάμε στην λογική του κουπονιού(αν θέλουμε δίκαια πράγματα),κάτι το οποίο εγώ τουλάχιστον δεν είμαι σύμφωνος.

    Πάντως βλέπω μεγάλη συμμετοχή


    Comment


    • #47
      Αδικο; Τυχη ειναι. Επισης καποιοι μπορει να θελουν να δωσουν λιγοτερα, καποιοι περισσοτερα. Ο καθενας οτι μπορει και θελει. Αν μπουμε στη λογικη να δινουμε πιο πολλα για περισσοτερες πιθανοτητες τοτε παει σε αλλο επιπεδο η ολη φαση.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #48
        Μπα κι εγώ είμαι υπέρ του ίδιου ποσού για όλους. Τέλος πάντων, παιδιά μη βιαστούμε, σιγά σιγά θα καταλήξουμε κάπου και θα δούμε πώς θα το κάνουμε. Η ιδέα είναι φοβερή πάντως. Το καλύτερο θα ήταν να βρεθούμε και να τα συζητήσουμε από κοντά αυτά.

        Comment


        • #49
          Ωραία κανόνισε τώρα με το τέλος της εξεταστικής meeting στον Χωρτιάτη να έρθουν και οι Αθηναίοι.Τέλεια ιδέα και αυτή


          Comment


          • #50
            Όντως πολλοί εκδηλώσατε το ενδιαφέρον σας για κάτι πιο οργανωμένο, αλλά πάμε και λίγο στην πράξη ρε guys! Ας βγάλουμε εις πέρας αυτή τη δωρεά, άσχετα αν είναι πιο πρόχειρη από αυτή που σχεδιάζετε!

            Μέχρι στιγμής μόνο ο Bart έχει δώσει 2€ ευρώ μαζί με μένα και ο Laharl προσφέρθηκε όταν φτιάξει account! Αυτοί που δεν έχουν account εξαιρούνται φυσικά!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Laharl View Post
              Ωραία κανόνισε τώρα με το τέλος της εξεταστικής meeting στον Χωρτιάτη να έρθουν και οι Αθηναίοι.Τέλεια ιδέα και αυτή
              Χορτιάτης είναι, όχι Χωρτιάτης και πέραν τούτου είχα σκοπό να ρίξω private προσκλήσεις, τι πετάγεσαι εσύ σαν τη μύγα ;

              Comment


              • #52
                Τι να βρουμε απο κοντα, χωστε απο ενα 2€ ολοι να παμε για σουβλακια με τον ryu το βραδυ.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #53
                  Define "σουβλάκι"

                  Ελπίζω να εννοείς:

                  Comment


                  • #54
                    Πότε θα μάθετε εκεί στην Θεσσαλονίκη/Λάρισα/Βόλο, οτι σουβλάκι είναι αυτό ρε μάγκες:



                    Προσοχή στις απομιμήσεις!

                    Comment


                    • #55
                      Ρε άντε τράβα στο καλαμάκι σου.

                      Comment


                      • #56
                        To λιωσατε το google ε καμμενοι στις πικς.

                        Εγω παλια ειχα αυτο wallpaper






                        Eιμαι περηφανος που ειμαι Ελληνας.




                        Επισης τη παλευετε ρε;;;;;Σουβλακι το πιτογυρο;;;;
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • #57
                          Βρε, άντε φάε καμιά μπουγάτσα!





                          PS: Είμαστε, Αθηναίοι, άρα και trend setters. Εσείς απλά ακολουθείτε.
                          PS2: Θα μας κράξουνε με το off-topic.

                          Comment


                          • #58
                            Καλα ok, μαθανε και οι Αθηναιοι απο φαι τωρα!!!!!!

                            Ελατε Λαρισα, Θεσσαλονικη να φατε να λιγδωσει το αντερο σας ρεεεεεε. Σας ταιζουν χλεπες και λετε και ευχαριστω!


                            PS: Είμαστε, Αθηναίοι, άρα και trend setters. Εσείς απλά ακολουθείτε.
                            PS2: Θα μας κράξουνε με το off-topic.
                            PS3:Ειναι το No1 και οι αλλοι ακολουθουνε.
                            Ground_Zero:

                            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                            Comment


                            • #59
                              Λοιπόν on topic δε βλέπω προθυμία

                              Ελάτε ρε παιδιά 11€ έμειναν!
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • #60
                                Kάποιος να με βοηθήσει να κάνω accounts κλπ και είμαι μέσα.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X