Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέος Moderator: H ψηφοφορία.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    <div class='quotetop'></div>
    GT σε λενε κι εσενα;[/b]
    lol Soo desuka

    Και εγω στην αρχη στο τσακ ημουν για Impra

    Comment


    • #47
      XenoVagrant

      Comment


      • #48
        Imrahil. Τα υπόλοιπα δεν είναι υπαρκτά πρόσωπα.
        OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

        Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

        Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

        Comment


        • #49
          Imrahil. Τα υπόλοιπα δεν είναι υπαρκτά πρόσωπα.
          [/b]
          Για δες ποιος μιλάει&#33; Να σου θυμίσω κάτι πριν μερικές βδομάδες;

          Comment


          • #50
            Έλα Imrahil&#33; Κόψε την πλάκα, γιατί θα βγάλω τα ΠΜ που μου έστειλες στην φόρα. Σταμάτα το δούλεμα με τα double accounts και αποκάλυψε επιτέλους ότι όλοι οι υποψήφιοι είσαι εσύ&#33;

            ΟΝ TOPIC: Η ψήφος μου στον Imrahil συνεχίζει να υφίσταται. Είναι ένας ευγενικός τρόπος να ψηφίσω λευκό και να μην ενισχύσω τον δικομματισμό και το εκλογικό σύστημα ως έχει... Κάτι σαν το ΛΑΟΣ ένα πράγμα, μόνο που εδώ μιλάμε για πολλούς αιώνες μπροστά. ΚΟΚΟΝΕΣ, ενωθείτε&#33;
            OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

            Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

            Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

            Comment


            • #51
              Xeno.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Αφού διευκρινίσω πως ουδεμία σχέση έχω με τις υπόλοιπες μαριον--υποψηφίους, πρέπει να σας ανακοινώσω κάποια πολύ δυσάρεστα νέα.
                Σήμερα το πρωι ο Xenovagrant ενώ διέσχιζε την Πανεπιστημίου με το ποδηλατάκι του παρασύρθηκε από την αμαξοστοιχία 419 του Ο.Σ.Ε που εκτελούσε το δρομολόγιο Πάτρα-Ανκόνα-Πρίντεζι. Αν και επέζησε από τη σφοδρή σύγκρουση προσγειώθηκε σε εναν πάσαλο διαμέτρου ενός μέτρου. Το παλούκι δεν τραυμάτισε ζωτικά του όργανα και αφού το αφαίρεσε χρησιμοποιώντας σαπούνι και βετέξ ξεκίνησε μια και δυο για το σπίτι μου.
                Του άνοιξα ημίγυμνος, ήμουν στο μπάνιο και ξεψύχησε στα χέρια μου, μάλλον από υπερβολική έκθεση σε Αλέξη. Πριν αφήσει την τελευταία του πνοή είπε πως όλοι οι ψήφοι του μου ανήκουν και πως έιμαι γαμάτος(το έχω σε video).

                Comment


                • #53
                  Στη διαθηκη του αναφερει οτι οι ψηφοι του ανηκουν σε μενα, το ξερω απο πρωτο χερι καθως εγω ο ιδιος τη συνεταξα. Να δουμε λοιπον τη δυναμη μπορει να εχει στο δικαστηριο η μαρτυρια ενος ατομου απεναντι στη μοναδικη και καθ&#39;ολα νομιμη(την εχω υπογραψει κιολας) διαθηκη.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #54
                    1) Ellesar 6
                    2) Ramparter 5
                    3) Imrahil 3
                    4) _Lloyd 0
                    5) Getta Robo 4
                    6) Bart_Simpson 2
                    7) XenoVagrant 17
                    8) NickTG 2

                    Νέα paixtoura ο XenoVagrant&#33;

                    Comment


                    • #55
                      Το κακο με τους mods ειναι οτι μπορει να μπουκαρουν απροσκλητοι εκει που κανεις ανεμελος το μπανιο σου...

                       
                      Evilore retire bitch
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #56
                        Ramp κάνε με mod ρε.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #57
                          Αν παρεις 5 like στο ποστ αυτο θα σε κανω
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #58
                            Κάντε like ρε λαμόγια.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #59
                              Τι παίχτηκε; Παραιτείται ο Ραμπ και γίνεται μοντ ο Αλταηρ;


                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • #60
                                Ο Altair έχει σκάνδαλο στα χέρια του για τον Ramp και τον εκβιάζει για να τον κάνει mod, αλλιώς θα το βγάλει στον αέρα και θα πέσει το φόρουμ (πάλι).

                                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                                Comment

                                Working...
                                X