Announcement

Collapse
No announcement yet.

GP Forum Ενθύμιoν

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GP Forum Ενθύμιoν

    Σκέφτηκα να ανοίξω ένα τοπικ ενθύμιο όπως λέει και ο τίτλος στο ?παλιό? μας φόρουμ, το φόρουμ που αποτέλεσε μια εστία ανάπτυξης ανθρώπινων δεσμών (όπως φαίνεται και από τις photo ), που ήταν η αφετηρία της ανάπτυξης αυτής της online κοινωνίας που τις τελευταίες μέρες δημιούργησε το δικό της σπίτι.

    Εγώ αν και αρκετά νέο μέλος, ομολογώ ότι εκτίμησα αρκετές προσωπικότητες και ενέργειες από εκεί ( αν και πηρέ λίγο χρόνο? ) και από ένα σημείο και έπειτα προσπάθησα να συμβάλω στην επίτευξη ενός αξιοπρεπούς επιπέδου.

    Καλές οι κακές στιγμές λοιπόν μέσα από αυτό το φόρουμ, αστείες ή σοβαρές, όσοι έχουν μεράκι και θέλουν να μείνει κάτι πίσω (μιας και από τη μια μέρα στην άλλη μπορεί όλα αυτά τα τοπικ και τα ποστ να χαθούν) ας μεταφέρουν εδώ μερικά ή ολόκληρα ποστ ή και συζητήσεις που αξίζει να μείνουν και να τις θυμόμαστε.

    ΥΓ Μονό Copy Paste και όχι link

  • #2
    Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω με τούτο δω...Από τη μια κατανοώ πλήρως το συναισθηματισμό των ημερών, αλλά από την άλλη το να ανοίγεις ένα θέμα - μνημόσυνο σε ένα νέο forum είναι αρκετά άκομψο. Επίσης, το να γίνουν copy - paste παλιότερες συζητήσεις μας εδώ δίνει τη λανθασμένη εντύπωση πως το μόνο που κάνουμε είναι να αναμασάμε τις παλιές μας απόψεις, και ως γνωστόν οι μόνοι που δεν αλλάζουν άποψη είναι οι βλάκες - είμαστε εδώ για να πούμε νέα πράγματα και όχι τα ίδια και τα ίδια. Σίγουρα θα αποδοθεί ένας φόρος τιμής και μνήμης στο CGM - Gamepro, αλλά η στιγμή και ο τρόπος δεν είναι κατάλληλα κατ'εμέ.

    Το αφήνω στην κρίση σας. Προσωπικά προτιμώ να ασχοληθώ με το Gamers' Odyssey και να προσπαθήσω να το κάνω αυτό που ήταν κάποτε κατά γενική ομολογία το ενιαίο CGM forum - το καλύτερο ελληνικό forum για gaming, και forum υψηλού επιπέδου στα γενικότερα θέματα.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #3
      Δεν είναι μνημόσυνο? αλλά όπως και να ?χει δεν βρίσκω και κάπου λάθος την άποψη σου, ας κρίνουν τα παιδιά αν τους αρέσει η ιδέα η όχι.

      Comment


      • #4
        Οχι.

        Ας σβηστει το θεμα βασικα.

        Κοιταμε μπροστα.
        Λεμε ΝΑΙ στην αλλαγη.
        Ψηφιζουμε Αντρεα στις 10 οκτωβρη του 1982.

        Comment


        • #5
          Τα κουτσα αλογα στο χωριο μου τα σκοτωνουν, δεν τα δενουν σε καινουργιο σταυλο για να εχουν να λενε το τι πρωταθληματα ειχαν παρει στα νιατα τους...
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • #6
            Τα κουτσα αλογα στο χωριο μου τα σκοτωνουν, δεν τα δενουν σε καινουργιο σταυλο για να εχουν να λενε το τι πρωταθληματα ειχαν παρει στα νιατα τους...
            [/b]

            Aκους βαζελινα link?
            Ground_Zero:

            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

            Comment


            • #7
              Τα κουτσα αλογα στο χωριο μου τα σκοτωνουν, δεν τα δενουν σε καινουργιο σταυλο για να εχουν να λενε το τι πρωταθληματα ειχαν παρει στα νιατα τους...
              [/b]
              Καλά αν φωνάξω καμιά φιλοζωική στο χωριό σου θα σου πω εγώ! :icon_twisted: Άκαρδοι!
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • #8

                Comment

                Working...
                X