Announcement

Collapse
No announcement yet.

True Gamer's Mantra! Καμμενες ατακες

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Τα ονόματα παραπάνω είναι από το Master League,το οποίο έκανε την εμφάνιση από Pro Evo και πέρα. ;)
    Τώρα απο ISS το πρώτο για SNES έχουμε τέλεια ονόματα...Galfano,Premoli,Antonini,Coliuto,Carboni ...Forza Italia λέμε!!!!!!Τι παιχνιδάρα ρε γμτ...

    Κανονίστε τουρνουά!!!
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • #32
      Τι λετε ρε ασχετοι, αυτη ειναι η νεα φουρνια.

      Οποιος δε μεγαλωσε με τη φουρνια των Beranco, Allejo, Pardilla, Gomez, Santos κτλ δεν ξερει απο μπαλα.
      [/b]
      Εντάξει ρε Xenov&Burai δεν έχουμε τα χρόνια σας ...Εγώ με αυτήν την φουρνία μεγάλωσα πάντως,του PSX.

      Για τουρουά είμαι μέσα με τα χίλια λέμεεεεεεε B)

      EDIT:
      Καλα πλακα εκανα, ελπιζω να ηταν προφανες.[/b]
      Εννοείτε πως ήταν προφανές ;)


      Comment


      • #33
        Kατέβασέ το σε εμουλάτορα να νιώσεις!!!;)

        Καλα πλακα εκανα, ελπιζω να ηταν προφανες.[/b]
        Ναι βρε
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • #34
          Καλα πλακα εκανα, ελπιζω να ηταν προφανες.

          Για τουρνουα μεσα, αναλαμβανω και χρεη host.

          Iss deluxe @ SNES.
          Εχω και multitap αν και στο sports genre θα ειναι παντα 2ο στα 4πλα πισω απο το μοναδικο, επικο, αξεπεραστο NBA JAAAAAAM.

          Comment


          • #35
            Boom stakolakit (αλήθεια,τι πραγματικά έλεγε αυτή η ατάκα,δεν το έχω ψάξει)
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #36
              Hmm? Boom shakalaka θα εννοεις .

              Comment


              • #37
                rofl το λατρευω αυτο οταν το φωναζει!

                Comment


                • #38
                  Hmm? Boom shakalaka θα εννοεις .
                  [/b]

                  Aυτό μου είχε κολλήσει μία εποχή. Κάθε φορά που έπαιζα μπάσκετ το έλεγα αρκετές φορές :icon_twisted: :icon_twisted:

                  Comment


                  • #39
                    Λεξιλογιο Gears of war

                    -Χοσταρει σημερα ο "ταδε"... οταν καποιος παιζει Χοστ και κανει πολλα Kill
                    -Τι σου ειπεεεεεεεεεεε? Οταν γινετε μια πολυ καλη κινηση εναντια σε καποιον αλλον...
                    -Βεντουζα !!! Κλασικη εκφραση που επικαλειται για να περιγραψει την νικη μιας ομαδας σε μια αλλη
                    -Εισαι ψεμα ρε!! ή Ειναι ψεμα - Ο Ορος ψεμα χρησημοποιηται για να αποδωσει μια κινηση που εγινε εσφαλμενα απο το AI συνηθως λογο Λαγκ...
                    -Πεταει καραμελες - Οταν η καραμπινα δε βγαζει σφαιρες-συνδιασμος random damage & Lag
                    -Παρτυ - Οι οχι και τοσο σεμνες κινησεις των παιχτων οταν καποιος ειναι down
                    -Κλεφτοκιλας - οταν καποιος κλεβει τα kill απο το συμπαιχτη του.

                    Comment


                    • #40
                      Τι λετε ρε ασχετοι, αυτη ειναι η νεα φουρνια.

                      Οποιος δε μεγαλωσε με τη φουρνια των Beranco, Allejo, Pardilla, Gomez, Santos κτλ δεν ξερει απο μπαλα.
                      [/b]
                      Έτσι, Έτσι
                      Συν Redonda, Carboni, Coliuto, Keegan αλλά και τους δικούς μας, Spiros, Dokos, Giorgos, Dimitros.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • #41
                        Xeno the philosopher.

                        Σκηνικό καλοκαίρι Γ λυκείου,οπότε και άπειρες ώρες ελεύθερες...Μόλις είχα πάρει ένα Thrustmaster Gun για το psone και δοκίμαζα με Sith Lord και αδερφό το Resident Evil:Gun Survivor...Κάποια στιγμή,βλέπω να πετάγεται ένα creature(δε θυμάμαι όνομα)και νομίζωντας πως έχω το hand gun(ενώ είχα το grenade) σκέφοτμαι "αμάν την π..ισα!!!"Πατάω τη σκανδάλη και κλείνω τα μάτια,μόνο και μόνο για να ακούσω μία έκρηξη και το ζόμπι έγινε σκόνη...
                        Φέρνω με απορία το όπλο στο πρόσωπό μου,κοιτώντας στο εσωτερικό και λέω "Μα καλά τι έβαλα μέσα???"Με το που σνειδητοποιήσαμε τι έκανα λυθήκαμε στα γέλια...

                        Γενικά με Σιθ και αδερφό έχουμε πει τα απίστευτα σε multi ή και single και έχουν παίξει τρελά σκηνικά...Θυμάμαι τριπλό Pro Evo(το πρώτο για PSone)στο Μaster League με Miranda και δε συμμαζεύεται να είμαστε 1-1 και ξαφνικά με συνδυασμό βάζουμε γκολ...Τρέχουμε στο μπαλκόνι και πεφτουμε ο ένας πάνω στον άλλο φωνάζοντας"ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ" a la ISS SNES...

                        Θυμίσου ρε Σιθ και συ τπτ.
                        [/b]

                        Τσατσεεεεεεεεε!!!!!!&# 33;
                        Πας να κλέψεις την δόξα από τον αδερφό σου για το RE

                        Καλά αυτό με το Pro απλά έχει μείνει στην ιστορία......παίζαμε και παίζαμε και παίζαμε γκολ σε διπλό Master League δεν βάζαμε....ε και με το που μπήκε με κλασσικό τρόπο Burai -κεφαλιά δλδ- σηκωθήκαμε από καρέκλες, ντιβάνια, κρεβάτια, πολυθρόνες και τρέχαμε ο ένας πάνω στον άλλο φωνάζωντας ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ!!!!!&# 33;!!!!!!




                        Σκηνικό επόμενο....
                        Κλασσικά πάλι pro Mster League με Burai μόνο αυτήν την φορά και αφού παίζαμε με ρωτάει κάποια στιγμή με σοβαρό ύφος....."Ρε ποιος είναι πρωτος?" και με επίσης σοβαρό ύφος απογοητευμένου φιλάθλου "αυτή η πουτ@ν@ η Βενέτσια...." / / / / / καλαά χτυπιόμασταν στα γέλια για πολύ ώρα......

                        Και επόμενο.....
                        Με burai να μιλάμε για γυναίκες σε μία απότ ις πολλές συζητήσεις επιπέδοπου που κάνουμε και να λέμε ότι μόνο τα παπούτσια υπάρχουν για να είναι σε ζευγάρια.....κάποια στιημή κοιμάται ο υπναράς και εγώ ξυνόμουν.....και τον ξυπνάω και με μισονυσταγμενο ύφος του λεω...."ρε, και οι κάλτσες είναι ζευγάρια....." / / / / ά ρε γέλιο που ρίξαμε....

                        Συζητήσεις για WoW απλά δεν υπάρχουν, όπως ακριβώς και του Psycho απλά σε WoW ορολογία και οι γύρω να μας κοιτάνε.... :blink:

                        WoW πάλι....αφού έχουμε πάει σε ένα boss και έχουμε πεθάνει 40φορές λέγαμε "έλα πάμε μπορούμε!!! το'χουμε!!!" οι έλληνες της Guild. Και βλέπουμε ένα κείμενο στο Guild chat "Είμαστε κι εμείς ελληναράδες....500 wipes αλλά εκεί πάμε!! το χουμε μπορουμε!!!" Όλο η ελληνικλή αποικία χτυπιόταν....

                        Ένα boss στο WoW λέγεται Aran.....ε και πετάγεται ένας την ΄΄ωρα που λέγαμε τα tactics και λέει "Aran Aran τ'αρχ.... μου βρονταν....."

                        Επίσης έχουμε μάθει ελληνική κουλτούρα σε όλους τους cult ξένους που έχουμε....και ένας λέει συνέχεια "Ο ταδε είναι αδερφή και να γαμησ.. δεν μπορεί, γι'αυτό μαζέψαμε λεφτά και του πήραμε που..α πλαστικιά"

                        Μεγάλη ελληνικούρα :"If i tell you to fall from a bridge you would do it?" :blink:

                        Είμαστε κουλτυριάρικη Guild, θα γράφω ότι ακούγεται
                        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                        Comment


                        • #42
                          Βρισκόμαστε με τον φίλο Vlad_Nirki στο αυτοκίνητο. Οδηγώ εγώ και επιστρέφουμε από ΙΚΕΑ. Κάποια στιγμή, κι ενώ μέχρι πρότινως πηγαίναμε σε ικανοποιητική ταχύτητα, παρατηρούμε ότι ο οδηγός από το μπροστά αυτοκίνητο, δεν φιλοτιμείται να ακολουθήσει τον ρυθμό των υπολοίπων.

                          Τότε ο Vlad μου λέει:

                          "Ωχ! Creep block! Άλλαξε lane, έχουμε lagger στο game!"

                          Πόσο DotA πια...
                          OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

                          Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

                          Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

                          Comment


                          • #43
                            Λοιπον 1 σκηνικο μου ερχονται στο μυαλο :
                            Σκηνικο :
                            Παιζω εγω με τον κολλητο μου RE2 για PSOne οταν ημασταν 14χρονα ακομα και συμμαθητες ετσι λοιπον για να μπουμε τελειως στο κλιμα του παιχνιδιου αποφασιζουμε να παιξουμε το εν λογω παιχνιδι στις 2 το βραδι με ολα τα φωτα εννοειται κλειστα :icon_twisted: .Ετσι παιζουμε για πρωτη φορα το παιχνιδι με πισσα σκοταδι... να εχουμε κλασει μαλλι και φτανουμε στο αστυνομικο τμημα εκει που βγαινουν τα χερια των ζομπι απο τα παραθυρα που εχουν αμπαρωθει με ξυλα με το που γινεται η φαση και σε αιφνιδιαζουν τα χερια (επαιζα εγω) γινεται η φαση και κολλητος μου χεσμενος αρχισει και φωναζει ΑΑΑ μ@λ@κ@ ζομπια !!! εγω λεω που ρε συ !!!?? και γυριζω προς τη πορτα του δωματιου μου σαν χεσμενος που ημουν διχως να σκεφτω οτι αναφερονταν στο παιχνιδι ετσι βλεπω μια μαυρη φιγουρα στην πορτα μου και κλασμενος πεφτω απο το κρεβατι.Περιττο να πω οτι η φιγουρα ηταν η μανα μου που ειχε ξυπνησει απο πριν λογω των φωνων που βαζαμε κατα καιρους και μας εκραξε που την ξυπνησαμε εννοειται οτι απο τοτε ολα τα horror τα παιζουμε ετσι αν και πλεον δεν γινονται τετοια σκηνικα


                            Aντρέας Παγουλάτος

                            Comment

                            Working...
                            X