Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ship ahoy! Ένας φόρος τιμής στους Barbarosa της γειτονιάς

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ορεξη εχεις Νικολακη μου φαινεται...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • #17
      Nαι μωρέ, σχολίασα μια φράση σου για να δείξω πως έχουν αλλάξει τα πράγματα στην βιομηχανία της πειρατείας, εσύ κατάλαβες άλλα αντί άλλων και μου άρχισες την "μη-βγαίνεις-ούτε-κατα-1%-off-topic σοβαροφάνεια" και εγώ κατα τ'άλλα έχω όρεξη.
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Somari View Post
        Μπές στο Delorean και πήγαινε πές το αυτό στον DjSolid του 2005. Σε προκαλώ.
        Πραγματι, ενα πληρως ξεκαθαρο σχολιο.

        Come on man, you're better than that... :xp:

        Οn topic, καποια απο αυτα τα μαγαζια που υπαρχουν ακομα εχουν αποθεμα απο retro τιτλους, τις προαλλες περασα να πω ενα γεια σε ενα φιλαρακι που διατηρει ακομα ενα τετοιο μαγαζι και ειδα παιχνιδια PSone, δυστυχως τιποτα της προκοπης αλλα οπως και να εχει το treasure hunting δεν πεθαινει.
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #19
          Οκ, δεν είπα ότι είναι ξεκάθαρο, απλά λέω, έπειτα από το ποστ που ξεκαθάρισα τι εννοούσα,το επόμενο σχόλιο θα μπορούσε να είναι "ωπ, λάθος, ναι το θυμάμαι και εγώ...κλπ κλπ" αντί για "finger pointing" λες και έκανα και εγώ ξέρω τι...

          Κάποια στιγμή θα γράψω και εγώ τις ιστορίες μου από 2 μαγαζιά που έχω κατα νού, ένα στο Κουκάι (Βείκου και Ζήνη στο Τζάντε δίπλα) και το Console Club Κουκακίου που μετά πήγε Καλλιθέα (τα αναφέρω μπας και τα ξέρει κανείς)
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #20
            Εγω παντως μια χαρα καταλαβα τι εννοουσε. 2005 δε μπορουσα να διανοηθω πειρατια σε nintendo console. Τωρα μπορω και παιζω οτι θελω σε DS και Wii. Ευχαριστουμε μαμα nintendo
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #21
              Κέντρο Υπολογιστών, Cool Shop σε Π.Π.Γερμανού γνωστός και ως "Κουλσοπάς", και το μαγαζί που ξεκινάει από Tele και τελειώνει σε Club, δεν το λέω όλο μαζί γιατί είναι φίλοι μου τα παιδιά και δε θέλω να καρφωθούνε, έτσι κανείς δεν καταλαβαίνει για ποιο μιλάω. Η απόσταση Εγνατία/Α.Σοφίας μέχρι αυτά τα μέρη φάνταζε τεράστια στα παιδικά μου μάτια, δεν ξέραμε κι από λεωφορεία τότε οπότε κάθε επίσκεψη ήταν ταξίδι, με δικαιολογία για γονείς "Πάω στον οδοντίατρο", τι σκατά οδοντίατρος ήταν αυτός που πήγαινα μέρα παρά μέρα δεν ξέρω

              Comment

              Working...
              X