Announcement

Collapse
No announcement yet.

Άκυρα περιστατικά...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    LAWLz.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • #92
      AHAHAHAHAHHAHAHAH ρε Rampo, όλα τα λεφτά το "Retired" post σου !!!! χαχαχαχαχα !
      sigpic

      Comment


      • #93
        Για να μαστε σωστοι, το χε ποσταρει πριν καιρο ο Somari στο topic με τα αστεια.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #94
          Xaxaxa... Ώστε την παθαίνουν κι άλλοι με αυτές τις λέξεις ε?

          Comment


          • #95
            Originally posted by Aion View Post
            - Ναι, θα δεις, στην συνεχεια βαριετέ, αφυπηρετεί, και παίρνει ένα ψαλίδι και αρχίζει να κουρεύει τους πάντες.
            Δηλαδή βγήκε στη σκηνή, σταμάτησε να κάνει τον υπηρέτη κι άρχισε να κόβει τρίχες?

            :xp:
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • #96
              Έλα μου ντε...

              Το χάψε.:toilet:

              rc:

              Comment


              • #97
                Σημερινα περιστατικα :

                1) Μπαινω στον σταθμο του μετρο "Ευαγγελισμος" για να γυρισω σπιτι μου, περιμενω το τρενο 2-3 λεπτα, μπαινω μεσα και ετσι οπως καθομαι σε μια γωνια με τα πραγματα μου βλεπω ενα ζευγαρι με το κουτσουβελο τους ( πανω απο 10 δεν πρεπει να ητανε ) να εισερχεται και αυτο στο βαγονι

                Λιγα δευτερολεπτα αργοτερα ακουγεται ο χαρακτηριστικος ηχος που παιζεται οποτε πανε οι πορτες να κλεισουν, εκεινη τη στιγμη ακριβως το παιδακι γλιστραει σαν χελι απτα χερια τους και βγαινει στην αποβαθρα, οι πορτες κλεινουν, η μανα εχει μεινει κοκαλο, το παιδακι κοιταζει σαν βλαμμενο τους γονεις του απεξω απτο τζαμι, το τρενο εχει ηδη παρει εμπρος και ο πατερας σπαει την μολυβδοσφραγιδα για να κατεβασει το καλυμα.

                Μεσα στον πανικο του ομως, ΔΕΝ τραβηξε την κοκκινη λαβη (προφανως δεν ειχε διαβασει τις οδηγιες ποτε) και μετα αφου σταματησε να αναρωτιεται τι πρεπει να κανει, αρχισε να φωναζει σαν τρελος μεαα στο βαγονι" ΑΝΟΙΞΤΕ !!! ΑΝΟΙΞΤΕ !!!! "

                Τελικα το τρενο σταματησε, η μια πορτα στο βαθος ανοιξε και το παιδακι ξαναμπηκε μεσα, παλι καλα που δεν του κοπηκε κανενα χερι ή δεν επεσε στις ραγες να γινει ψητο .......

                2)

                Ετσι οπως καθομουνα το μεσημερι μπροστα απτις μηχανες και χαζευα τον γιωργακη στο Mega, εκει που πηγα να ριξω το facepalm οταν ακουσα για την " ενεργοποιηση του μηχανισμου στηριξης " ( ΑΚΑ το πρωτο βασικο βημα για να γινει μια χωρα Αργεντινη νο2 ) ερχεται ενας χαμογελαστος κυριος κοντα στον πατερα μου και εμενα και μας λεει. " πηρε μπρος ο μηχανισμος ε ; "

                Σε εκεινη την φαση ειμουνα ετοιμος να μεταμορφωθω σε αρσενικη Κατια Μακρη και να αρχισω να τα χωνω για τα 5 χρονια ΝεοΔικτατορικου Καθεστωτος που μας πηγανε απο το βαθος του μνηματος στο κεντρο της γης

                Ετυχε ομως πριν ανοιξω το στομα μου να υπενθυμισω στον εαυτο μου 3 βασικα πραγματα

                1) Οταν εχεις ενα πρακτορειο προπο, δεν εισαι ουτε βαζελος ουτε ολυμπιακος, δεν εισαι ουτε πασοκ ουτε ΝΔ, εισαι "απο χωριο"

                2) Ο κυριος ειναι καλος φιλος του πατερα μου και ολιγον ..... ποτης .

                3) Ο κυριος εχει αδελφο υψηλοβαθμο στελεχος στο Υπουργειο Οικονομικων .......

                Comment


                • #98
                  Μολις πλακωσε ενας πακιστανος στο μαγαζι να μου πουλησει το DVD της τζουλιας, wtf αν περιμενα απο αυτον για να δω την αλληθωρη να σκιζεται σωθηκα, ας ειναι καλα τα λινκ του solid και του bart, day one λεμε

                  Comment


                  • #99
                    Είχαμε πάει σε ένα club την Παρασκευή και στην παρέα μας είχε ένα παχουλό που έριχνε κάτι ζεϊμπέκικα, κάτι τούμπες, σάλτα, να μαζεύονται όλοι γύρο του να χτυπούν παλαμάκια...

                    Όταν βγήκαμε έξω ο ξάδερφος μου είχε σκάσει στα γέλια και μου έδειχνε προς το... όργανο αυτού που έριχνε το ζεϊμπέκικο. Δεν μιλάμε για τρυπα, είχε σκιστεί από την γάμπα ολόκληρο κομμάτι, σαν κατεστραμμένο κουρέλι ήταν τον Jean του. Να γελάσεις η να λυπηθείς... Το τίμημα.

                    Comment


                    • Αν είναι να γελάσεις ή να λυπηθείς, εγώ θα έλεγα ότι είναι να ξεράσεις από την αηδία...
                      sigpic

                      Comment


                      • No need... Το έκανε εκείνος σε style σταματα-ξεκινα στο highway μέχρι να πάμε σπίτια μαςαπό το ποτό.

                        Comment


                        • to pc mou pidixtike apo ious.

                          piga xtes na dw kati eikones sto N4G se ena link gia to alan wake kai gamithikan ola.


                          simera pou mpika google elege ''de mporoume na sas valoume giati eiste epikindinos gia tous allous xristes''. eixe ena kwdiko na valw kai elege sto enter ''eimai anthrwpos!''


                          Ground_Zero:

                          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                          Comment


                          • To the Madhouse, quickly!

                            Comment


                            • AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA... Αν το διαβάσει ο Markus, θα σε αποκλείσει από το Alan Wake.

                              Off-topic: Ο Markus ήταν εδώ Ελλάδα, στα μέρη σας!!!(Αθήνα λέμε). Εξαιτίας του ηφαίστειου που έσκασε μουρή, όλα τα αεροπλάνα ακύρωσαν τις πτήσεις τους και έτσι ο παλαβός ο Markus αναγκάστηκε να πάει με το αμάξι του 4700 χλμ !!!! από την Αθήνα ως την Φινλανδία πίσω !
                              sigpic

                              Comment


                              • Δεν ήξερα που να το βάλω αλλά κάπου έπρεπε.



                                OK ποιος είμαι εγώ που θα κρίνω τον καλλιτέχνη; Αλλά, διάολε, γιατί έπρεπε σχεδόν για μια ολόκληρη ώρα (τουλάχιστον 40 λεπτά) το συγκεκριμένο τραγούδι να παίζει σε λούπα, στο φουλ, από διπλανή πολυκατοικία με αποτέλεσμα να το ακούω σε ήχο κρύσταλλο;

                                Σε κάποια στιγμή μου βγήκε εντελώς αυθόρμητο facepalm που θα ζήλευε και ο Picard.
                                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X