Announcement

Collapse
No announcement yet.

Άκυρα περιστατικά...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Εγώ πάντοτε είμαι ενάντια των προτύπων ομορφιάς που προβάλλουν τα μέσα αλλά αλήθεια σας το λέω,

    ΘΕΛΩ ΝΑ &@%#$Ω ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΙΑ.

    Comment


    • #62
      Ωχ ωχ...προβλέπω αποσπάσεις από το κλάμπ της Παλέτας
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #63
        Ήδη σκεφτόμουν να φτιάξω topic, αλλά λέω όχι γιατί μετά θα γαβγίζουνε ορισμένοι.

        Comment


        • #64
          Ανεβαίνει παιδί στη σχολή με μπλούζα ΑΕΚ.Τον κοζάρουν αγάμητοι χούλιγκανς ζωγραφιώτες βάζελοι.Ανεβαίνουν στη σχολή 10.Τον βρίζουν,του ζητάνε να βγάλει τη μπλούζα και τον χτυπάν με ένα κράνος.Μαζεύονται 100 φυσικοί και τους πάνε περίπατο.Δεν έπεσε ξύλο αλλά νομίζω τους πόνεσε περισσότερο από 100 μαχαιριές που τους γ%^&σανε τον τσαμπουκά.

          Μα ρε μαλάκα Χούλιγκαν,πόσο μυαλό έχεις;Που πας ξυπόλυτος στα αγγούρια γ#$ω τη μάνα σου;Πιστεύεις ότι θα κάνεις ότι γουστάρεις σε μια σχολή γεμάτη φοιτητές;Εκτός των άλλων,πόσο καμμένος είσαι να στήνεσαι και να κοιτάς αν κάθε στιγμή ανεβαίνει κάποιος με μπλούζα άλλης ομάδας ώστε να φωνάξεις παρέα να κάνεις τσαμπουκά;
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Somari View Post
            Ανεβαίνει παιδί στη σχολή με μπλούζα ΑΕΚ.Τον κοζάρουν αγάμητοι χούλιγκανς ζωγραφιώτες βάζελοι.Ανεβαίνουν στη σχολή 10.Τον βρίζουν,του ζητάνε να βγάλει τη μπλούζα και τον χτυπάν με ένα κράνος.Μαζεύονται 100 φυσικοί και τους πάνε περίπατο.Δεν έπεσε ξύλο αλλά νομίζω τους πόνεσε περισσότερο από 100 μαχαιριές που τους γ%^&σανε τον τσαμπουκά.

            Μα ρε μαλάκα Χούλιγκαν,πόσο μυαλό έχεις;Που πας ξυπόλυτος στα αγγούρια γ#$ω τη μάνα σου;Πιστεύεις ότι θα κάνεις ότι γουστάρεις σε μια σχολή γεμάτη φοιτητές;Εκτός των άλλων,πόσο καμμένος είσαι να στήνεσαι και να κοιτάς αν κάθε στιγμή ανεβαίνει κάποιος με μπλούζα άλλης ομάδας ώστε να φωνάξεις παρέα να κάνεις τσαμπουκά;
            Είναι να θέλεις να τους σκοτώσεις.

            Εδώ Θεσσαλονίκη κάτι μαλάκες Hooligans έχουν βάψει το Άγαλμα του Μεγαλέξανδρου με graffiti "123" και οι μπάτσοι τους ψάχνουν ακόμα.

            Εγώ λέω να τους σκοτώσουν για να ησυχάσουμε, έτσι "ένας μαλάκας λιγότερος".
            sigpic

            Comment


            • #66
              Έχω χοντρό πρόβλημα.Έβαλα σήμερα να ακούσω ένα δίσκο από Aura Noir,τον οποίο λατρεύω,τον έχω λιώσει στις ακροάσεις,αυτό που ακούω τώρα καταλαβαίνω ότι είναι καλό,αλλά μετά από κάνα μήνα συνεχών ακροάσεων SLAYER όλα αυτά ου φαίνοτναι πολύ δήθεν,κακούληδες χωρίς λόγο κλπ...ΦΑΚ!
              Carpe diem

              Comment


              • #67
                Originally posted by Altair View Post
                Έχω χοντρό πρόβλημα.Έβαλα σήμερα να ακούσω ένα δίσκο από Aura Noir,τον οποίο λατρεύω,τον έχω λιώσει στις ακροάσεις,αυτό που ακούω τώρα καταλαβαίνω ότι είναι καλό,αλλά μετά από κάνα μήνα συνεχών ακροάσεων SLAYER όλα αυτά ου φαίνοτναι πολύ δήθεν,κακούληδες χωρίς λόγο κλπ...ΦΑΚ!
                Το ίδιο ένιωθα κι εγώ όταν βγήκα από το στάδιο του "Ακούω 24/7 Meshuggah". Πολύ δήθεν και light μου φαίνονταν όλοι. Τώρα, ευτυχώς, μετά από αρκετό soft πράγμα ήρθα στα ίσα μου.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Somari View Post
                  Ανεβαίνει παιδί στη σχολή με μπλούζα ΑΕΚ.Τον κοζάρουν αγάμητοι χούλιγκανς ζωγραφιώτες βάζελοι.Ανεβαίνουν στη σχολή 10.Τον βρίζουν,του ζητάνε να βγάλει τη μπλούζα και τον χτυπάν με ένα κράνος.Μαζεύονται 100 φυσικοί και τους πάνε περίπατο.Δεν έπεσε ξύλο αλλά νομίζω τους πόνεσε περισσότερο από 100 μαχαιριές που τους γ%^&σανε τον τσαμπουκά.

                  Μα ρε μαλάκα Χούλιγκαν,πόσο μυαλό έχεις;Που πας ξυπόλυτος στα αγγούρια γ#$ω τη μάνα σου;Πιστεύεις ότι θα κάνεις ότι γουστάρεις σε μια σχολή γεμάτη φοιτητές;Εκτός των άλλων,πόσο καμμένος είσαι να στήνεσαι και να κοιτάς αν κάθε στιγμή ανεβαίνει κάποιος με μπλούζα άλλης ομάδας ώστε να φωνάξεις παρέα να κάνεις τσαμπουκά;
                  Καλά κάνατε που δεν τους πλακώσατε. Εκτός ότι είναι για λύπηση, για αυτό ζουν, να φτιάχνουν βεντέτες. Δεν τους πείραξε το μπλουζάκι, καινούριους εχθρούς ήθελαν να φτιάξουν.
                  Insert Coin

                  Comment


                  • #69
                    ...ή απλα να εκτονωθουν απο το γεγονος οτι η ζωη τους ειναι πιο αχρηστη και απο μεταχειρισμένο προφυλακτικο...
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • #70
                      Τα μεταχειρισμένα προφυλακτικά, με καλό πλύσιμο, καμιά παραμάνα και λίγη υπομονή γίνονται σαν καινούρια. Να το δοκιμάσετε. Κρίση έχουμε, δεν είναι καιρός για έξοδα.
                      "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                      Comment


                      • #71
                        Mη χρησιμοποιητε καν προφυλακτικα.Τζαμπα λεφτα 88 λεπτα το ενα ελεος, τρια τετοια=1 καπνος holborn.Τι λετε ρεεεεεεεεε.Απλα προσεξτε με ποια πηγαινετε.Εκτος αν καποιος το κανει μια φορα το χρονο οποτε 88 λεπτα για δωδεκαμηνο ειναι ok.
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Azrael View Post
                          Mη χρησιμοποιητε καν προφυλακτικα.Τζαμπα λεφτα 88 λεπτα το ενα ελεος, τρια τετοια=1 καπνος holborn.Τι λετε ρεεεεεεεεε.Απλα προσεξτε με ποια πηγαινετε.Εκτος αν καποιος το κανει μια φορα το χρονο οποτε 88 λεπτα για δωδεκαμηνο ειναι ok.
                          Και μετά απολαύστε μια αναπαυτική ζωή με χαπακοτέιλ και παρενέργειες...

                          Μπορεί να γράφτηκε για πλάκα αλλά δεν νομίζω πως πρέπει να γίνονται με τέτοια θέματα πλάκα
                          Sundays are made for sleeping in. Sundays are made for walking around in baggy clothes, watching movies, nursing headaches and hanging out with your friends at the café. Sundays are NOT made for going to the worst neighborhood in town to find a kid who might be able to give you the information necessary to infiltrate a powerful cult that plans to take over the known universe. That's what Mondays are for.
                          ---------------------
                          animEΛ_ΛΑΣ

                          Comment


                          • #73
                            Γι αυτο ειπα:
                            Απλα προσεξτε με ποια πηγαινετε

                            Αν καποιος ειναι τοσο ανευθυνος και παει με οποια να ναι τοτε καλα να παθει.
                            Ground_Zero:

                            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Azrael View Post
                              Γι αυτο ειπα:
                              Αν καποιος ειναι τοσο ανευθυνος και παει με οποια να ναι τοτε καλα να παθει.
                              Το θέμα δεν είναι ο/η όποια να 'ναι. Ακριβώς αυτή η στάση είναι η εγγληματικότερη. Ο καθένας/-μία μπορεί να είναι φορέας, ακόμη και αν έχει πάει και μόνο με έναν/μια. Ούτε το βλέπεις ούτε ο ιός ξεχωρίζει άτομα ανάλογα με το φανείν. Δεν έχει κάποια σημασία αυτό. Ανευθυνότητα δεν είναι να πας με όποιον/αν να'ναι. Αυτά τα λέει η ψευδό σοβαροφανής πουριτανιστική κοινωνία που κάνει μια πράξη ταμπού ενώ την κάνουν όλοι. Ανευθυνότητα είναι να πας χωρίς προφυλακτικό. Αλλά αυτή η αδιαφορία των τελευταίων χρόνων, κυρίως στα νεότερα άτομα είναι αυτή που ανεβάζει τα στατιστικά τον μολυσμένων ατόμων κάθε χρόνο. Ατόμων που συχνά δεν το μαθαίνουν πριν να είναι πολύ αργά και ως μη όποιο να 'ναι άτομο μεταδίδουν τον ιό σε άλλα μη όποια να 'ναι άτομα και ζήσαμε εμείς καλά και αυτοί χειρότερα.

                              Αλλά τέλος πάντων αυτό είναι μια άλλη ιστορία και είμαι εκτός θέματος.
                              Sundays are made for sleeping in. Sundays are made for walking around in baggy clothes, watching movies, nursing headaches and hanging out with your friends at the café. Sundays are NOT made for going to the worst neighborhood in town to find a kid who might be able to give you the information necessary to infiltrate a powerful cult that plans to take over the known universe. That's what Mondays are for.
                              ---------------------
                              animEΛ_ΛΑΣ

                              Comment


                              • #75
                                Για να μη μιλήσουμε για ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες...
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X