Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation Network

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Από τα σχόλια:
    1 μήνας: 7,99€, άρα 3 x 1 μήνας = 23,97€
    3 μήνες: 24,99€
    Carpe diem

    Comment


      • Μηνιαία συνδρομή από €6,99 στα €7,99
      • 3μηνη συνδρομή από €19,99 στα €24,99
      • 12μηνη συνδρομή από €49,99 στα €59,99

      Ελπίζω κάποια στιγμή η αγορά να βαρεθεί αυτό το κόλπο με το .99, έχει γεμίσει ο κόσμος σπασαρχίδικα εννιαράκια.

      Comment


      • Ελπίζω κάποια στιγμή η αγορά να βαρεθεί αυτό το κόλπο με το .99, έχει γεμίσει ο κόσμος σπασαρχίδικα εννιαράκια.
        Δυστυχώς δεν πρόκειται να γίνει γιατί όντως παίζουν ρόλο στην ψυχολογία του πελάτη.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • Άσχετο με την βιομηχανία, όμως πλέον είμαι πανευτυχής κάτοχος PS4 (pro) και ήθελα να το μοιραστώ . @Altair , έχω και Τεκκεν πάλι, αν θες μιλάμε για κάνα ματσάκι. Έβαλα και το FF XV, και μου έφαγε 70 GB, είδα και νέα updates και αποκαρδιώθηκα, έχω ξεχάσει τα πάντα . Το πρόγραμμα τώρα έχει Kingdom Hearts για να τελειώσω τα πάντα ώστε να προλάβω μέχρι να βγει το 3. Btw τόσους μήνες plus, έπαιρνα τα παιχνίδια, και τώρα έχουν μαζευτεί Ratchet & Clank, Bloodborn, Batman & Game of Thrones Telltale, Darksiders 2 Deathinitive, Child of light και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, για να τα τελειώσω σε 4 μήνες, μέχρι να λήξει η συνδρομή. RIP my free time.

          Είχα πάρει και σε ένα flash sale το Super Meat Boy 1,5$ και έβγαλα σερί 4 light & 1 dark κόσμο 100%, αδιόρθωτος, το πρωί πονούσαν τα χέρια μου με τα αεροπλανικά που έκανα . Γενικά κάηκα λίγο τις τελευταίες 2 ημέρες όμως οκ, θα επανέλθω σύντομα σε φυσιολογικούς ρυθμούς υποθέτω, απλά είναι ο αρχικός ενθουσιασμός. Έβαλαν και ελληνικό μενού βλέπω στο μεταξύ. Το έβαλα δοκιμαστικά και παραδόξως με βόλεψε. Απορώ για ποιον λόγο δεν το είχαν κάνει τόσον καιρό.

          Άντε με γειες μου. Η επόμενη μεγάλη αγορά τώρα είναι η πιο τούμπανη συλλεκτική που θα βγει για το Kingdom Hearts, για να κλείσουμε και με αυτό το κεφάλαιο.
          Last edited by Phantom Duck; 18-03-2018, 01:17 AM.

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • Μεγεια phantom, να το χαρεις . To Plus τον τελευταιο καιρο εχει δωσει παρα πολυ ωραια παιχνιδια, το Rachet θα το βαλω και εγω στο προγραμμα συντομα.

            Μεγεια και παλι και ωραιος για το Pro.

            Comment


            • Originally posted by nooto View Post
              Μεγεια phantom, να το χαρεις . To Plus τον τελευταιο καιρο εχει δωσει παρα πολυ ωραια παιχνιδια, το Rachet θα το βαλω και εγω στο προγραμμα συντομα.

              Μεγεια και παλι και ωραιος για το Pro.
              Εσένα να ξέρεις σε μισώ.Γιατί;Διότι παίζεις τα παιχνίδια που θέλω να παίξω την χρονική στιγμή που θέλω να τα παίξω και χωρίς να έχω το χρόνο να τα παίξω.

              Phantom μεγειά παιχτούρα μου και καλό λιώσιμο.
              Carpe diem

              Comment


              • Σωραιος. Εχεις Τεκκεν 7; Κανονισε να κανουμε κανα σετακι με οποιονδηποτε χαρακτηρα σου. Εχω ηδη εμπειρια εναντιον Bryan, Paul, Asuka, και λιγους αλλους. Θα χρειαστω εμπειρια και για τους αλλους. Παιζω Eddy. Ξερει ο CensoredX που τον πετυχα στο Greekdojo. Ηταν καλος King.
                Originally posted by Phantom Duck View Post
                Άσχετο με την βιομηχανία, όμως πλέον είμαι πανευτυχής κάτοχος PS4 (pro) και ήθελα να το μοιραστώ . @Altair , έχω και Τεκκεν πάλι, αν θες μιλάμε για κάνα ματσάκι. Έβαλα και το FF XV, και μου έφαγε 70 GB, είδα και νέα updates και αποκαρδιώθηκα, έχω ξεχάσει τα πάντα . Το πρόγραμμα τώρα έχει Kingdom Hearts για να τελειώσω τα πάντα ώστε να προλάβω μέχρι να βγει το 3. Btw τόσους μήνες plus, έπαιρνα τα παιχνίδια, και τώρα έχουν μαζευτεί Ratchet & Clank, Bloodborn, Batman & Game of Thrones Telltale, Darksiders 2 Deathinitive, Child of light και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, για να τα τελειώσω σε 4 μήνες, μέχρι να λήξει η συνδρομή. RIP my free time.

                Είχα πάρει και σε ένα flash sale το Super Meat Boy 1,5$ και έβγαλα σερί 4 light & 1 dark κόσμο 100%, αδιόρθωτος, το πρωί πονούσαν τα χέρια μου με τα αεροπλανικά που έκανα . Γενικά κάηκα λίγο τις τελευταίες 2 ημέρες όμως οκ, θα επανέλθω σύντομα σε φυσιολογικούς ρυθμούς υποθέτω, απλά είναι ο αρχικός ενθουσιασμός. Έβαλαν και ελληνικό μενού βλέπω στο μεταξύ. Το έβαλα δοκιμαστικά και παραδόξως με βόλεψε. Απορώ για ποιον λόγο δεν το είχαν κάνει τόσον καιρό.

                Άντε με γειες μου. Η επόμενη μεγάλη αγορά τώρα είναι η πιο τούμπανη συλλεκτική που θα βγει για το Kingdom Hearts, για να κλείσουμε και με αυτό το κεφάλαιο.
                sigpic

                Comment


                • Εγώ ήμουν ωρέ ο King στο GreekDojo, έχω και τις φωτογραφίες που βγάλαμε. Θα στις στείλω να θυμάσαι την φάση . Respect που κατέβηκες από Θεσ/νίκη, μάζεψε πολύ κόσμο γενικά το event, καμιά 50αριά λογικά (αναφερόμαστε σε αυτό για όσους δεν ξέρουν, τουρνουά Τ7 την Κυριακή που μας πέρασε).


                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Δυνατο PSN Sale ξεκινησε σημερα - Big in Japan: https://blog.eu.playstation.com/2018...n-store-today/

                    Σαν να ειναι τα παντα λιγο πολυ on-sale, οποτε τι να πρωτοαναφερει κανεις.
                    Το μονο site που βρηκα που αναφερει και τιμες (αν δειτε τα 3 πρωτα posts σεντονια) ειναι το παρακατω:


                    Αντε και καλες αγορες, πειτε αν τσιμπησετε τιποτα ενδιαφερον.

                    Επισης στα PSN Plus Games Μαϊου εχουμε Beyond και Rayman Legends.. Αντικειμενικα δεν ειναι και ασχημα αλλα κριμα που δε δινουν κατι πιο νεο εστω και εχουμε να κανουμε με παιχνιδια PS3 era.

                    Edit:

                    Μερικα παραδειγματα:

                    Yakuza 0 24e
                    Yakuza Kiwami 13e
                    SOTC Remastered 25e
                    Valkyria Chronicles Remastered 8e
                    MGS5 TPP 8e
                    Wild Guns Reloaded 9e
                    The Last Guardian 15e
                    Nioh 25e
                    Gravity Rush 1 (7e) / 2 (15e)
                    Abzu 8e
                    Witness 9.5e (PSN+)
                    What Remains of Edith Finch 12e
                    Last edited by Xeno; 25-04-2018, 07:54 PM.

                    Comment


                    • To psn συνεχιζει με μερικες πολυ καλες προσφορες μεχρι τις 5 του μηνα, δεν ξερω τι να πρωτοαναφερω αλλα δειτε αν ενδιαφερεστε, προσωπικα τσιμπησα Dark Souls II SotS (στα 10 ευρω) μιας και ηθελα να το δω καποια στιγμη στα 60 fps και με ολες τις αλλαγες που εκαναν μετα το relaunch (και μου ηρθε και διαθεση μετα το ΙΙΙ για ενα revisit).

                      Comment


                      • Revives thread/

                        Παίδες φαντάζομαι τσιμπήσατε το Virtua Fighter 5 που έδωσε πρόσφατα το Playstation plus. Πάντα ήθελα να δοκιμάσω αυτό το παιχνίδι όντας μεγάλος sega fan, ψήνεται κανείς να το δοκιμάσουμε για να το μάθουμε και μαζί; Αν κάποιος έχει ασχοληθεί και ξέρει να παίζει ακόμα καλύτερα.


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • Νομιζω πρεπει να αποφασισεις αν θες να παιξουμε πρωτα SF ή VF .
                          Για αυτο το παιχνιδι περιεργως (ξανα)πηρα PS4 πριν ενα μηνα που βγηκε. Προλαβα να παιξω αρκετα τις πρωτες μερες, αλλα το εχω ηδη παρκαρει στην ακρη. Παρολαυτα αν παιζει ορεξη μεσα και για αυτο. Παντως αν στο SF5 πρεπει να αφιερωσεις 5 ωρες για να πιασεις τα βασικα και να αποκτησεις ενα καλο flow, στο VF5 νομιζω πως 20 ωρες δεν αρκουν.

                          Comment

                          Working...
                          X