Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cars - Motorbikes - Racing

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ενα αμαξι που θα σου προτεινα να τσεκαρεις ειναι η lancia Delta, σιγουρα σε μηχανικο επιπεδο δεν ειναι Γκολφ αλλα ειναι ο ορισμος του στυλ και της ομορφιας επισης ειναι πολυ γρηγορο (οσον αφορα το 120αρι κινηταρα που εχω εγω) και φοβερη ποιοτητα υλικων!







    Hταν το αμαξι που χαζευα με τις ωρες στην εκθεση οταν επερνα το δικο μου, η αισθηση που σου δινει ειναι μακραν ανωτερη απο την απλοτητα του Γκολφ ενω οσο καιρο ειναι στην αγορα δεν εχει παρουσιασει κανενα προβλημα!

    Comment


    • Αυτο το αυτοκινητο δε θα επρεπε ΠΟΤΕ να ονομαστε Delta... Καθως δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με την θρυλικη Deltona που ολοι αγαπησαμε στα Rally...
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • Όπως έχουμε ξαναπεί η θρυλική Deltona ξεκίνησε σαν ένα πολυτελές hatch βασισμένο σε Fiat.
        Ακριβώς όπως και η τωρινή.

        Δε γίνεται μία ειδική έκδοση που είχε τεράστιες διαφορές από την απλή να χαρακτιρίζει όλη τη γκάμα.
        I'm back bitches... Version 2.0

        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

        Comment


        • Originally posted by DjSolid View Post
          Αυτο το αυτοκινητο δε θα επρεπε ΠΟΤΕ να ονομαστε Delta... Καθως δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με την θρυλικη Deltona που ολοι αγαπησαμε στα Rally...
          Eσυ την αγαπησες , εμενα δε μου αρεσε, αλλα οκ τωρα Delta η αλλιως το αμαξι τα σπαει.

          Comment

          Working...
          X