Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλα βρε γιωταδες τριγωνο σφαλματος και ΑΑΣΣΕ δεν σας τα δειξανε πριν βαρεσετε ? 8 μηνακια εχεις ακομα μην μιλας καθολου νουμπα !!!! Απ'την μια μετανιωνω που δεν πηγα 35ΜΚ απ'την αλλη σπαζομαι που επηξα 12 μηνες και οχι 9 οπως η μιση σειρα μου στην κυπρο :p

    Comment


    • Μας τα μάθανε ρε.Εγώ είχα πρόβλημα με το κράνος και τα γυαλιά και γι'αυτό δεν μπορου΄σα να σημαδέψω σε θέση εκ του πρηνηδόν.Όρθιος σημαδεύω αρκετά εύκολα.
      Carpe diem

      Comment


      • Μας τα μάθανε ρε.Εγώ είχα πρόβλημα με το κράνος και τα γυαλιά και γι'αυτό δεν μπορου΄σα να σημαδέψω σε θέση εκ του πρηνηδόν.Όρθιος σημαδεύω αρκετά εύκολα.
        Ha! to idio provlhma me emena eixes, apo thn defterh volh mou kai epeita ta sixthrisa ta gyalia kai erixna xwris afta, exw riksei poly kalytera etsi.
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Να βαρας εκ του πριτσιδον τοτε!!! ΝΕΟ!!!!!
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • Aντε βρε Altair πες μας που πας με μεταθεση

            Comment


            • Ήταν να πάω Κύπρο και μόλις σήμερα έμαθα ότι τελικά πάω Χίο,κοντά στο σπίτι μου.Δευτέρα βράδυ ταξιδεύω.
              Carpe diem

              Comment


              • Αντε ρε φιλε, ωραιος. Να περασεις οσο καλυτερα μπορεις!
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • Oh well...ήρθε και η σειρά μου! Παρουσιάζομαι στις 10 Νοεμβρίου Αυλώνα Τεθωρακισμένα!
                  sigpic

                  Comment


                  • "ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ, ΤΕΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΑ !"
                    "ΨΗΛΑ ! ΨΗΛΑ ! ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΑ ΜΠΕΡΕ ! ΔΕΝ ΤΑ, ΔΕΝ ΤΑ, ΔΕΝ ΤΑ ΝΙΚΟΥΝ ΠΟΤΕ"
                    " Η ΝΥΧΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΕΡΗ, ΜΑ Η ΣΚΟΠΙΑ ΠΙΟ ΚΡΥΑ, ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΣΟΥ, ΑΓΓΙΖΩ ΤΟ G3 "
                    " ΑΡΙΣΤΕΡΟ ? ΔΕΥΤΕΡΗ ! ( ΙΛΗ ) "

                    Μια χαρα κεντρο ειναι μαν μην μασας καθολου, και τις ανεσεις του εχει ο καθε θαλαμος ( 2 τουαλετες - 2 ντουζεριες ξεχωριστα ) λιγο το φαγητο εχει πεσει σε ποσοτητα και ποιοτητα αποσο εχω ακουσει απο παιδια που παρουσιαστηκαν μετα απο μενα ( εγω μπηκα φεβρουαριο 2008 )

                    Κατα τα αλλα μια χαρα, το ΚΨΜ το θυμαμαι κομπλε με ρακετες για ping pong και τηλεοραση DLP ( οπισθιας προβολης ) , η κουζινα και τα εστιατορια πεντακαθαρα ( τουλαχιστον στην 1η και 2η επιλαρχια που ειναι οι νεοι )

                    Θα δεις και τις ΕΠΟΠινες που θα ειναι λογικα 5 βηματα απτ'την ιλη σου θα φας και το βρωμικο σου εξω απ'την πυλη ( ειχε μια καντινα θυμαμαι ολα τα λεφτα )

                    Για εξοδους και αδειες τι να σου πω ολα παιζουν, μπορει να μαμηθεις στη εμπλοκη μπορει να σε παει το χειροτερο 3μεσα σαν εμενα το κωλοβυσμα ( ) Καλος φανταρος και οτι χρειαστει εδω ειναι το thread, στειλε και PM αμα λαχει

                    Comment


                    • Oooook, thank you!!
                      Το μόνο που με φοβίζει είναι το φαί :S
                      sigpic

                      Comment


                      • To fai eksartatai apo thn monada, alla na sou pw thn alhtheia egw panta me oreksh etrwga
                        MAKRIA APO TA KALAMARIA!!!!
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Όταν βλέπω όμως κάτι τέτοια...!
                          http://www.youtube.com/watch?v=NVvku...eature=related
                          sigpic

                          Comment


                          • Πρωτη φορα βλεπω τοσο ελαφρια φασολαδα, δε θα πειραζει και το στομαχι.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Originally posted by Ramparter View Post
                              Πρωτη φορα βλεπω τοσο ελαφρια φασολαδα, δε θα πειραζει και το στομαχι.
                              No shit!!
                              Hahahahahaha!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Afta den ginonte.
                                Power to Maximum... Sugar to zero !!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X