Announcement

Collapse
No announcement yet.

[ΠΩΛΗΣΗ].hack// part 1+2+4 ( PS2 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [ΠΩΛΗΣΗ].hack// part 1+2+4 ( PS2 )

    Πωλούνται τα παρακάτω επεισόδια της σειράς .hack// για PS2 PAL region και με αναλυτικές λεπτομέρειες.

    .hack// Infection Part I ( Original, Anime-DVD: .hack// Liminality, βιβλίο οδηγιών και το DVD του σε άριστη κατάσταση και χωρίς γρατζουνιά )

    .hack// Mutation Part II ( Promotional Copy και το DVD του σε άριστη κατάσταση και χωρίς γρατζουνιά )

    .hack// Quarantine Part IV ( Promotional Copy και το DVD του σε άριστη κατάσταση και χωρίς γρατζουνιά )

    Σημειώνω ότι στα Promotional copies άλλαξα τις cd θήκες και τα έβαλα στις DVD θήκες και με εξώφυλλα NTSC-J. Όλα τα DVD's είναι PAL region.

    Όλα μαζί 40 ευρώ, το καθένα 10 ευρώ και το original 20.

    Τόπος οικίας: Θεσσαλονίκη
    Τρόπος επικοινωνίας: sniper_jones@hotmail.com ( MSN ή e-mail ) και κινητό θα σας δώσω όσοι μου κάνετε PM, λόγω προσωπικής ασφάλειας.
    Τρόπος συναλλαγής: Από Θεσσαλονίκη γίνεται συνάντηση χέρι με χέρι, ενώ τους άλλους με ΕΛΤΑ αντικαταβολή, έξοδα μεταφοράς δικά σας.

    Είναι καιρός να αποχωριστώ αυτά τα DVD's, γιατί θέλω να πάρω την συλλεκτική έκδοση τους.
    sigpic

  • #2
    Originally posted by Tannosuke View Post
    Όλα μαζί 100 ευρώ, το καθένα 30 ευρώ, λόγω σπανιότητας τους.
    Αν τα πάρει κάποιος όλα μαζί θα πληρώσει περισσότερα από ότι να τα πάρει 1-1 ?
    WTF !?!?!
    Το θες και εσύ το facepalm σου μου φαίνεται

    Comment


    • #3
      Originally posted by Bartman View Post
      Αν τα πάρει κάποιος όλα μαζί θα πληρώσει περισσότερα από ότι να τα πάρει 1-1 ?
      WTF !?!?!
      Το θες και εσύ το facepalm σου μου φαίνεται
      Δεν νομίζω να το θέλω το facepalm μου εγώ... Το θέλει ο Παπανδρέου. Με τις μαλακίες του, ζοριζόμαστε οικονομικά και θέλω να πάρω και την συλλεκτική κούτα με όλα τα παιχνίδια μέσα. Αν δεν έκανε τις μαλακίες του, θα είχα κατεβάσει κάτω την τιμή, αλλά όπως κατάλαβες... Και πριν καιρό ο μαλάκας ο Σημίτης έκανε την Ελλάδα... Tokyo με τις ακριβές τιμές και τα boycotts τους, ενώ εμείς ΔΕΝ είμαστε Tokyo. Έλεος δηλαδή.

      Εγώ δεν είμαι nikol@r@s για να το παζαρεύω σαν δημοπρασία. Κρατώ στάσιμη την τιμή και όποιος θέλει...
      sigpic

      Comment


      • #4
        30x3=?
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • #5
          Originally posted by straier View Post
          30x3=90

          Ιδού η απάντηση σου, αλλά επειδή είναι και το βάρος του, γιαυτό δίκαια πληρώνω τα έξοδα αποστολής δικά μου...
          sigpic

          Comment


          • #6
            Πρωτότυπη αγγελία.

            Πουλάς 3 μετριότατα παιχνίδια 30 ευρώ το ένα βαφτίζοντας τα συλλεκτικά ενώ είναι τραγικά εύκολο να τα βρει κανείς σε πολύ χαμηλότερη τιμή και δικαιολογείς την επιλογή σου αυτή ρίχνοντας το φταίξιμο στην οικονομική πολιτική της κυβέρνησης.Χαλαρά αξίζει facepalm το όλο σκηνικό.

            Τέλος πως είναι δικά σου τα έξοδα αποστολής αφού χρεώνεις παραπάνω;Είναι σαν να σου πω σε κερνάω μπίρα με δικά σου έξοδα.

            Τέλος πάντων,μην ελπίζεις ότι θα βρεις κορόιδο να τα αγοράσει.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Deus View Post
              Πρωτότυπη αγγελία.

              Πουλάς 3 μετριότατα παιχνίδια 30 ευρώ το ένα βαφτίζοντας τα συλλεκτικά ενώ είναι τραγικά εύκολο να τα βρει κανείς σε πολύ χαμηλότερη τιμή και δικαιολογείς την επιλογή σου αυτή ρίχνοντας το φταίξιμο στην οικονομική πολιτική της κυβέρνησης.Χαλαρά αξίζει facepalm το όλο σκηνικό.

              Τέλος πως είναι δικά σου τα έξοδα αποστολής αφού χρεώνεις παραπάνω;Είναι σαν να σου πω σε κερνάω μπίρα με δικά σου έξοδα.

              Τέλος πάντων,μην ελπίζεις ότι θα βρεις κορόιδο να τα αγοράσει.
              Αν μπορείς βρες το, καθώς δεν υπάρχει εδώ στην Ελλάδα και στο εξωτερικό τα έχουν πιο ακριβά.

              Αν μου βρεις τιμή που να είναι λιγότερο τους, τότε θα κατεβάσω την τιμή τους σαν edit.

              Επίσης κι εσείς αυτό κάνετε... Ακριβύνετε τα δικά σας πράγματα...
              sigpic

              Comment


              • #8
                Έχω υπόψιν τουλάχιστον 3 μαγαζιά που το πουλάνε για 10 ευρώ.Σιγά το σπάνιο παιχνίδι ρε Τανο που λες ότι δεν υπάρχει πουθενά.Όταν δεν βρίσκεις εσύ κάτι δεν σημαίνει ότι είναι σπάνιο.Τέλος πάντων,όπως είπα και πριν,μην περιμένεις να βρεις άτομο να το αγοράσει για αυτήν την τιμή και ειδικά όταν έχει αλλαχτεί η πρωτότυπη συσκευασία όπως λες.


                Tidy!

                Do not blame me.Blame yourself or God.
                In Matsuno we trust.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Deus View Post
                  Έχω υπόψιν τουλάχιστον 3 μαγαζιά που το πουλάνε για 10 ευρώ.Σιγά το σπάνιο παιχνίδι ρε Τανο που λες ότι δεν υπάρχει πουθενά.Όταν δεν βρίσκεις εσύ κάτι δεν σημαίνει ότι είναι σπάνιο.Τέλος πάντων,όπως είπα και πριν,μην περιμένεις να βρεις άτομο να το αγοράσει για αυτήν την τιμή και ειδικά όταν έχει αλλαχτεί η πρωτότυπη συσκευασία όπως λες.
                  H cd συσκευασία των promotional copies ήταν απλή αδιαφανή και επειδή λόγω μεταφοράς διαλύθηκαν και τα 2, τις άλλαξα σε DVD συσκευασίες. Δεν θα ήθελαν να διαλυθούν με τίποτα τα cd's.

                  Αν είναι 10 ευρώ τότε όπως είπα αλλάζω την τιμή τους. Δεν κλέβω κόσμο εγώ... Δεν είμαι nikol@r@s λέμε...:whip:

                  Αυτά τα παιχνίδια δεν θα τα έλεγα μέτρια. Ήταν τα καλύτερα στην εποχή τους και παραμένουν ως έχουν.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Αυτά τα παιχνίδια δεν θα τα έλεγα μέτρια. Ήταν τα καλύτερα στην εποχή τους και παραμένουν ως έχουν.
                    Hταν τα μετριότερα της εποχής τους, λολ όταν βγήκαν τα hack υπήρχαν Shadow Hearts και FF εκεί έξω.

                    Τελος πάντων, επική ανατροπή το όλο θέμα .

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Evans View Post
                      Hταν τα μετριότερα της εποχής τους, λολ όταν βγήκαν τα hack υπήρχαν Shadow Hearts και FF εκεί έξω.

                      Τελος πάντων, επική ανατροπή το όλο θέμα .
                      Επική ανατροπή και στην αλλαγή τιμών.

                      Shadow Hearts ξέρω που θα βρω, γιατί το ένα το είχα πουλήσει στον FiOth που μ' έπρηζε να του το πουλήσω(Το έψαχνε, λέει... ). Το αγόρασα και του το πούλησα ίδια τιμή. Θα ξανακάνω αγορά πάλι γι' αυτό που θέλω για να το παίξω.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Ρε παιδια τα εχουμε ξαναπει για τις αγγελιες , οποιος γουσταρει αγοραζει , οποιος δεν θελει ας παει αλλου...τα κουραζουμε τα θεματα.εξαλλου μεσα στο σαιτ μας να πιαστει καποιος κοροιδο ειναι απιθανο οποτε αδικα σχολιαζουμε...
                        Deus Misereatur...
                        Gloria filiorum patres i.e.m.e
                        Viva los Vatos Locos

                        ---------------------
                        UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                        Comment


                        • #13
                          Να διαγραφτεί και να κλειστεί το θέμα. Πουλήθηκε.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by TannoSake View Post
                            Αν είναι 10 ευρώ τότε όπως είπα αλλάζω την τιμή τους. Δεν κλέβω κόσμο εγώ... Δεν είμαι nikol@r@s λέμε...:whip:
                            Άντε από εδώ ρε Σουκέ θα με πεις και κλέφτηΆμα οι άλλοι είναι μ******ς δεν φταίει ο πωλητής:resp:

                            Comment

                            Working...
                            X