Announcement

Collapse
No announcement yet.

Game Of Thrones

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Game Of Thrones



    Κυκλοφόρησε το πρώτο επεισόδιο προχθές, και το είδα χθες. Ok, για αρχή μου έκανε καλή εντύπωση, έτσι κι'αλλιώς οι epic καταστάσεις συνήθως μου αρέσουν. Φαίνεται να υπάρχει πολύ πράμα στην ιστορία με καταιγίδες να πλησιάζουν.

    Ο Sean Bean (ο αθάνατος Boromir) μου άρεσε και σαν ψυχάκιας που κάνει οτοστοπ (The Hitcher) αλλα και σαν στρουμπουλός (έβαλε κιλά, μάλλον για τον ρολο) βασιλιάς σε αυτή τη σειρά με μια συμπαθητική ερμηνεία τουλάχιστον για την ώρα.

    Η τελευταία φάση του επεισοδίου είναι... Epic.

    Άντε να δούμε ποσο θα μας κερδίσει.

  • #2
    Φαίνεται ενδιαφέρον!Αχ αν δεν είχαμε και σας να μας ενημερώνετε τώρα δεν θα βλέπαμε τίποτα!
    Πολύ Lotr φάση και μου αρέσει πολύ.Ο ηθοποιός που έκανε τον boromir στο lotr και τον trevelyan στο goldeneye 007 είναι εξαιρετικός!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • #3
      Πως τα καταφέρνει αυτός ο άνθρωπος που όσο γερνάει δείχνει και πιο cool?
      Xm,στο IMDB λέει πως παίζει σε 2 επεισόδια, λες να (ξαναματα)πεθαίνει;
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #4
        Αυτό πρόσεξα και εγώ, όμως είπα να μην του δώσω σημασία και απέφυγα να το αναφέρω.

        Comment


        • #5
          Εντάξει έχω τρελαθεί...είμαι στο 20ο λεπτό περίπου και ήδη η ατμόσφαιρα μου φαίνεται υπέρ του δέοντος RPGστική, πολύ καλό στήσιμο και παραγωγή, γενικότερα
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #6
            Aχεμ...Το είδα και γω το πρώτο επισόδειο.Καταπληκτικό αν εξαιρέσεις κάποια αρωστημένα πράγματα σχετικά με το σεξ που μπορούσαν να παραληφθούν και ίσως την υπέρ του δέοντος ωμή βία.Το τέλος ήταν όντως wtf!Εξαιρετική ατμόσφαιρα και για μια ακόμη φορά ο sean bean δίνει ρέστα!
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • #7
              Originally posted by paixtis View Post
              \Καταπληκτικό αν εξαιρέσεις κάποια αρωστημένα πράγματα σχετικά με το σεξ που μπορούσαν να παραληφθούν και ίσως την υπέρ του δέοντος ωμή βία.
              Αχεμ, welcome to real medieval world...
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #8
                Ωμή βία;Κάτι σαν το Spartacus ή σε άλλα επίπεδα;Όπως και να'χει sold.
                Carpe diem

                Comment


                • #9
                  Mortal Kombat skepsou.
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #10
                    Εχμ...Δεν είναι παιχνίδι...Σειρά είναι...Και ναι έχει μπόλικη βία και σεξ(αν και αρρωστημένο πολλές φορές).
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • #11
                      SOLD ΛΕΜΕ!!!
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #12
                        Βία εγώ πάλι δεν είδα ιδιαίτερη, το Spartacus υπερέχει έτη photos (μέχρι τώρα).

                        Αυτό με το sex? Τι έχει? Εγώ είχα και στύση, χαχαχα. Γκομενάρα πάντως η αδελφή.

                        Comment


                        • #13
                          Tipota, apla o paixtis den katalavainei pos ston mesaioniko kosmo ginotan tis poutanas stis aimompiksies kai stin anomalia
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #14
                            Markhsios de sant mono afto lew.
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • #15
                              Ντάξει, κατάλαβα πότε κόλλησα όταν στο τέλος είπα "τι έκανε ρε μαλάκα!!!" και βγήκα απ'τη νιρβάνα για να επανέλθω στη πραγματικότητα.

                              Το επεισόδιο έσπειρε, κόλλημα confirmed.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X