Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Official Sonic Thread of Epicness & Failness

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το κατέβασα και το έπαιξα.
    Καταρχάς, να και καποιοι devs που σέβονται και τα μπρίκια (από άποψη απαιτήσεων). Έτρεξε τζιτζί σε athlon 3700+ 1GB ram και ραδεον 4500 ΗD.

    Το ίδιο το παιχνίδι, είναι Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΑ πιστό στο αυθεντικό, και σας το λέει κάποιος που το Sonic 2 το έχει μάθει μέχρι το τελευταίο bug (μοναδικη λεπτομερεια που τους ξέφυγε είναι πως όταν παίρνεις το παπουτσάκι η μουσική κάνει reset και ξεκινάει από την αρχή, όχι απλά να επιταχυνει στο σημείο που ήταν, αλλά φαντάζομαι είναι το κόστος που πληρώνεις όταν πας από midi σε mp3).

    Πολυ καλοί.
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Ντάξει ήδη από την title screen καταλάβαινες ότι το game θα είναι kick-ass! Τόσο αυτό όσο και το Fan Remix είναι απίστευτες δουλειές, μακάρι να ολοκληρωθούν!

      Διαβάστε το read me για να παίξετε και σαν Tails! (Enter + S στην title screen όταν το έχεις τελειώσει μία φορά). Έχει ωραία animations!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Σωστόστ!
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Έγινε leak η beta στη steam και βγήκαν ωραίες πληροφορίες στη φόρα, μπείτε να ρίξετε μία ματιά.

          A user at The Sonic Stadium, a Sonic the Hedgehog community and forum, noticed that a beta version of Sonic the Hedgehog 4: Episode 2 was available to download through Steam earlier today. Though the leak has since been plugged its resulted in some additional screenshots of the game and early user impressions.

          Comment


          • Ένα ενδιαφέρον νέο.

            Κατοχυρώθηκαν διευθύνσεις στο internet για το sonic adventure 3...Λέτε;

            Εδώ η πλήρης είδηση.

            Σελίδα Uh oh ... it's a 404! (Page Not Found) - Ο πιο έγκυρος προορισμός για την αγορά των videogames, του hardware, του κινηματογράφου και των gadgets.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • Comment


              • To νεο Sonic Racing (Tranformed) το εχει δει κανεις; Ειδα ενα video κατα τυχη, συμπαθητικο φαινεται και εχει παρει πολυ καλυτερα reviews απο το προηγουμενο παιχνιδι:

                Comment


                • Από μερικά sites μάλιστα έχει πάρει πολύ καλές βαθμολογίες,τόσο καλές που απορείς πως και τις πήρε sonic παιχνίδι.Αν βγει ντεμο θα το κατεβάσω να του ρίξω μια ματιά.

                  Άσχετο,αλλά η σεγκα δήλωσε πως μέσα στο 2013 θα έχουμε και άλλα sonic παιχνίδια.Λογικό,είναι ίσως η μόνη της σειρά που πουλάει ακόμα.Τώρα αν θα είναι καλά αυτό είναι άλλο θέμα.

                  Αλήθεια το sonic 4 episode 2 το έπαιξε κανείς;Το ντέμο (διάρκειας περίπου μισού λεπτού) δεν με τρέλανε κιόλας.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Το μόνο kart racing game που μου προκαλεί κάποιο ενδιαφέρον .

                    Comment


                    • Ωχ φαίνεται καλό! Πάμε ρε Sonicαρά!
                      Απ' ότι διαβάζω στο internet στο ps360 θα είναι 30άρι ενώ στα WiiU/PC 60άρι!

                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment




                      • 8,7/10. Α στο διάολο.Κοίτα να δεις....πάω να δοκιμάσω το ντέμο.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Έχει παίξει κανείς το Sonic CD; Το τερμάτισα πριν λίγο και είμαι ολίγον τι χαμένος. Μου φαίνεται περισσότερο μπέρδεμα από τα κλασικά Sonic. Σε γενικές γραμμές μου άρεσε, όμως πρέπει να ξανακάνω αρκετά playthrouhgs για να το συγκρίνω με τα υπόλοιπα.

                          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                          Comment


                          • Δοκιμασα καποτε εγω... χαθηκα.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Το παιζω σιγα σιγα στο iphone οταν βαριεμαι, δεν ειμαι και ο μεγαλυτερος sonic fan για να κρινω παντως μου φαινεται solid platform.

                              Comment


                              • Sonic Jump για iOS και Android. Έχει βγει καιρό, τώρα το πέτυχα. Το έχει δοκιμάσει κανείς;

                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X