Announcement

Collapse
No announcement yet.

Diablo 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πιστεύω πως δεν τη βγάζει αλλά προσπαθεί. Έχει σίγουρα πολύ καλύτερo art direction από το εμετικό 2. Είναι πολύ κοντά στο 1, και από μουσική και από εμφάνιση, αλλά είμαι ακόμα act 1 οπότε δεν έχω γνώμη.

    Να ρωτήσω, πώς μπορούμε να βάλουμε δύο διαφορετικά σετ όπλων και να εναλάσσουμε, όπως τα I - II στο Diablo 2?

    Τώρα, για το βαρβαράκο μου, παραδόξως το sword - and - plank μου φαίνεται πολύ πιο αποτελεσματικό από το two - handed (2 - weapon δεν ξέρω ακόμα αν γίνεται). Δεν έχω βρει όπλο που δίνει fury σαν ποσοστό της ζημιάς, οπότε επειδή τα skills χρησιμοποιούνται συνέχεια δε βλέπω το λόγο να παίξω με πιο αργά όπλα.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Deus έχω μεγάλο πρόβλημα με το chat, επιμένει να μου βγάζει κάποιο είδους error και δε μπορώ να επικοινωνήσω με κανενα...
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • καλα διαφωνω καθετα και οριζοντια περι σχολιου για ''εμετικο'' art στo 2 (...για ονομα δηλαδη)

        κοιταξτε με αυτα τα textures και να θελανε να βγαλουνε την μαυριλα και την μπουντρουμιλα του 1 δεν μπορουνε στο 3 , τοσο σκοτεινα-κλειστοφοβικο σημεια οπως του 1 δεν εχει μεχρι εκει που εχω φτασει αλλα διατηρει την προσωπικοτητα του και ναι καταλαβαινεις οτι ειναι diablo ωστοσο η φορμα πλησιαζει αυτη του 2 σε μερη που επισκεπεσαι, ας πουμε την ερημο του lut golein στο 2 την βλεπεις και εδω στο αντοιστοχο act

        κατα τα αλλα το gameplay einai κοριφαιο και εθιστικοτατο , πιστευω πως δεν εχει αντιπαλο στη κατηγορια αυτη την στιγμη και εχω την αισθηση οτι θα παιζεται για πολλα χρονια


        αν δεν μπορειτε να στειλετε invites για friend lists με το battletag δοκιμαστε με τα email

        το δικο μου ειναι belakor17@gmail.com

        Comment


        • μολις μπηκα act 4 και....δεν εχω λογια....εχει ξεπερασει τους προκατοχους του σε ολα ναι για μενα και στην ατμοσφαιρα (που τοσο βλεπω οτι καιει καποιους συνφορουμιτες)

          one word

          EPIC

          νεοτερα μολις πεσει ο diablo!!


          γενικα πολλοι γνωστοι μου βρισκονται ηδη nightmare οχι για να μην λετε οτι το τρεχω ανοιγω τα παντα ολα σε maps

          Comment


          • τι γινεται ρε πουστη απο εκει που παρήγγειλα το Diablo III έγιναν ήδη 2 sold out και έρχεται τρίτη παρτίδα, ελπίζω να ειμαι μέσα στο δεύτερο sold out

            Originally posted by Vaynard View Post
            one word
            EPIC
            ε τι θα ήταν


            Originally posted by NickTG View Post
             



            σαν να ειναι φτιαγμένο απο μάρμαρο το κουτί
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • Εντάξει κι άλλος το τερμάτισε σε δώδεκα ώρες απ'την ώρα που έγινε διαθέσιμο Mακάρι να είχαμε όλοι την πολυτέλεια για μακράς διαρκείας gaming sessions.

              Ωραίο πάντως το co-op αλλά για μετά το τερματισμό και σε μεγαλύτερο επίπεδο δυσκολίας. Χθες σε κάποια φάση λαχάνιασα από το πέρα-δώθε, σκοτωμός, πίσω στη πόλη να αδειάσουμε Inventory και δώστου πάλι. Από ένα σημείο και μετά άρχισα να χάνω επεισόδια στα τεκτενώμενα. Θα το συνεχίσω με τους ρυθμούς μου ώστε να πάρω τα μέγιστα απ'το immersion και ύστερα βλέπουμε για co-op.
              sigpic

              Comment


              • Επαιξα χτες μεχρι level 13 οσο με αφησε δηλαδη ο server.. Εφτιαξα Wizard και η πρωτη μου εντυπωση ειναι οτι ειναι λιγο under-powered, ελπίζω μετα το level 21(εκει παιρνεις το disintegrate) να ανεβαινει αρκετα. Απο items δεν εχω βρει κατι το τρομερο για το επιπεδο μου και εχω προβλημα να βρισκω gold παροτι εχω αρκετα + σε gold find. Επαιξα λιγο demon hunter επισης και σκεφτομαι να τον κανω main μιας και φαινετε αρκετα πιο ισχυρος απο τον Wizard τουλαχιστον στα χαμηλά επιπεδα.. Θα το τελειωσω πρωτα σε normal με Wiz και κραταω τον DH για οποιον θελει co-op μετα.. Ημουν αποφασισμενος να παιξω Barb για δευτερο αλλα εγινε pwned μερικες φορες επειδη με περικυκλωσαν και το αφηνω εντελως..

                Αν βρει καποιος καλο farm spot η strategy για gold το σφυρίζει ετσι..

                Γενικά EPIC συμφωνω απολυτα..

                Comment


                • πωπω τον καφρο το diablo κατι rare εριξε μονο ουτε ενα legendary

                  παω να φαω ξυλο σε public random games στo nightmare

                  το ειπα? να το ξαναπω



                  EPIC


                  ποιες 12 ωρες γατακια ευρωπαιοι , οι κορεατες τον ριξανε μεσα σε 6 ωρες ειμαστε πολυ πισω

                  Comment


                  • lol στο twich.tv παιζουν ηδη inferno με κατι τρελά items.. wtf ποσο πρεπει να ελιωσαν..

                    Comment


                    • Originally posted by i Have no Equal View Post
                      lol στο twich.tv παιζουν ηδη inferno με κατι τρελά items.. wtf ποσο πρεπει να ελιωσαν..
                      24ωρο συνεχόμενο

                      Μολις με ειδοποιησαν πως μου το στείλαν, αύριο θα μπω και εγώ.
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • Egw shmera evgala kati kala items, anevasa kai to Magic find sto 81% kai diplasiasa ta HP mou.
                        Genika to game symferei na to paizeis me party, etsi peftoun kai ta lefta kai ta items kai ta XP.
                        Alla an thes na deis to story prepei opwsdhpote na to solareis.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Θα μπω σε κανα public party αν ειναι μηπως και σταθω πιο τυχερος, εχω 2,3 rare yellow τα οποια δεν ειναι κατι εξαιρετικο και μεχρι στιγμης εχω DPS 42 μονο.. Σκεφτομαι μηπως ο Wiz ηταν λαθος επιλογη τελικα..

                          Comment


                          • Ksereis thn apopsh mou, oi magoi einai gay se ola ta paixnidia
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Παραδέχομαι πως ξεποδάριασα το Deus Dope χθες το βράδυ, αλλά από την άλλη Barbarian + Witch Doctor = καταστροφή, δεν έμενε τίποτα όρθιο.

                              Από αισθητικής άποψης είμαι ικανοποιημένος, ειδικά βλέποντας τους αγαπημένους μου σάτυρους. Πρόκειται ουσιαστικά για το level design του 2 με το art direction του 1. Από πλευράς gameplay ο βαρβαράκος έχει ωραία και χρήσιμα skills, αλλά το gameplay είναι υπερβολικά φρενήρες. Έπιασα τον εαυτό μου να μη σκέφτεται καν συνδυασμούς skills και στρατηγικών, απλά όρμαγα και μάζευα loot. Αυτό ίσως οφείλεται και στη χαμηλή δυσκολία του act 1.

                              IHNE στείλε invites γενικότερα, τα game tags μας βρίσκονται πιο πίσω.
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Ean exete asxolithei me megaliteres dyskolies sta paliotera Diablo tote tha kserete oti to game ekei dixnei ta dontia tou.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X