Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αλλαγή δομής

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αλλαγή δομής

    Πήρα την πρωτοβουλία και άνοιξα το poll. Δεν ξέρω αν έκανα καλά, ελπίζω να είμαστε έτοιμοι για κάποιες αποφάσεις. Αν δεν είμαστε, ας διαγραφεί ή ας μείνει κενό εως ότου παρθούν οι απαραίτητες αποφάσεις.

    Οι επιλογές είναι αυτές που είχα προτείνει και νωρίτερα, νομίζω καλύπτουν τις τάσεις που συζητήθηκαν. Αν γενικά είναι άκυρο, διαγράψτε το . Εγώ θα ψηφίσω λίγο αργότερα, όταν ξεκαθαρίσω τι είναι αυτό που προτιμάω (εφαρμογή της νέας δομής για ένα διάστημα ή τήρηση της τρέχουσας δομής).


    Παλιά δομή:
    Gaming
    General Discussion
    Microsoft
    Sony
    Nintendo
    PC
    Retro
    Reviews & Articles
    High Scores
    Gaming Poll

    Gamers Odyssey
    • Ανακοινώσεις
    • Τεχνικα Θεματα
    • Κεντρικη Σελιδα

    Γενικά
    • Οff-Topic
    • Τέχνη
    • Μικρές Αγγελίες

    Τρέχουσα δομή:
    Gaming
    General Discussion
    Multiplatform Games
    Microsoft
    Sony
    Nintendo
    PC
    Retro
    Reviews & Articles
    High Scores
    Gaming Poll

    Gamers Odyssey
    • Ανακοινώσεις
    • Τεχνικα Θεματα
    • Κεντρικη Σελιδα

    Γενικά
    • Οff-Topic
    • Τέχνη
    • Μικρές Αγγελίες

    Νέα δομή:
    Gaming
    • Games
    • General Gaming Discussion
    • Retro Gaming
    • Gamers Odyssey Network

    Gamers Odyssey
    • Ανακοινώσεις
    • Ζητήματα Forum
    • Reviews & Articles
    • High scores

    Γενικά
    • Οff-Topic
    • Τέχνη
    • Μικρές Αγγελίες
    Μικροαλλαγές μετά την καθιέρωση μίας δομής μπορεί να γίνουν (τύπου μεταφορά των reviews από το Gaming section στο Gamers-Odyssey section, ή αλλαγή του ονόματος μίας κατηγορίας), αλλά σε γενικές γραμμές η μορφή του φόρουμ περιγράφεται από τα παραπάνω.
    0
    Νέα δομή (προτεινόμενη από Loggo, Deus_Dope)
    0%
    0
    Παλιά δομή (χωρίς multiplatform κατηγορία)
    0%
    0
    Υπάρχουσα δομή (με multiplatforms και την τετράδα Sony/Nintendo/Microsoft/PC)
    0%
    0
    Εφαρμογή της νέας δομής για ένα διάστημα και μετά βλέπουμε
    0%
    0

  • #2
    Να πω μονο κατι, οποιος θεωρει οτι δε τον καλυπτει καποια απο τις επιλογες ας μη διαλεξει τιποτα και ας το πει εδω ωστε να εμπλουτισουμε το poll.

    Μετα τη ψηφο σας ουδεν λαθος αναγνωριζεται.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      Α μπορούμε να προσθέσουμε επιλογές; Τότε ΟΚ, είμαστε σούπερ .

      Comment


      • #4
        Ναι μπορουμε, απλα γινεται μπαχαλο να αλλαζουν οι ψηφοι γι αυτο λεω να απαντησετε αφου ειστε σιγουροι.

        ΥΓ: Μ' αρεσει που εγω βιαστηκα να απαντησω.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #5
          Ψηφίζω...

          Comment


          • #6
            Ο λαος αποφασισε, το 50% θελει δοκιμη της νεας δομης.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #7
              Νομίζω πως θα ήταν καλύτερα να βάζαμε στο πρώτο post και link με τα posts που περιγράφουν τις δομές. Τέλος πάντων, ψήφισα να το πάμε δοκιμαστικά για αρχή. Αν τελικά δε μας βολεύει, δεν έχει νόημα να το κρατήσουμε.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #8
                Το σκέφτηκα κι εγώ, αλλά ξέχασα να τα παραθέσω. Θα το κάνω τώρα.

                εδιτ: Νομίζω είναι ΟΚ τώρα.

                Comment


                • #9
                  Νομιζω οτι η τρεχουσα δομη ειναι πολυ φιλικη στο χρηστη πιο ευχρηστη και ως εκ τουτου προτεινω τη διατηρηση της.
                  Deus Misereatur...
                  Gloria filiorum patres i.e.m.e
                  Viva los Vatos Locos

                  ---------------------
                  UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                  Comment


                  • #10
                    Το τοπικ "Gamers Odyssey Network" της νεας δομης τι ειναι ;

                    Comment


                    • #11
                      4 – Gamers Odyssey Network
                      H κατηγορία που ειδικεύεται στη συγκέντρωση όλων των Gamertags, PSN IDs και Friend Codes και στον κλείσιμο online meetings. Ταυτόχρονα, συγκεντρώνει όλα τα threads που έχουν να κάνουν με βοήθεια σε τεχνικά θέματα. Έτσι λοιπόν, όποιος θέλει να δει που μπορεί να βρει τα μέλη της κοινότητας online, το μόνο που έχει να κάνει είναι να μπει στο εν λόγο section οπού θα βρει τα πάντα συγκεντρωμένα ανεξαρτήτως format. Μπαίνει μέσα και βλέπει με ποιον μπορεί να παίξει online σε Xbox360, PS3 και Wii με τη μια.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • #12
                        OK. To καλυτερο ειναι να δικιμαστει και η νεα δομη και μετα αποφασιζουμε

                        Comment


                        • #13
                          Αν μπορείτε φτιάξτε το όριο tagging που επιτρέπεται στο κανονικό χρήστη.

                          Comment


                          • #14
                            Εβαλα και εγω νεα δομη για ενα διαστημα και βλεπουμε για να εφαρμστει λιγο αυτο που λενε τα παιδια και να δουμε αν ειναι καλυτερο. Αυτο το tag cloud που υπαρχει στο πανω μερος της σελιδας ειναι καλη ιδεα αλλα θα προτιμουσα να γινει καπως πιο ευπαρουσιαστο.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Raphael View Post
                              Αν μπορείτε φτιάξτε το όριο tagging που επιτρέπεται στο κανονικό χρήστη.
                              Βασικα ελεγα να αφαιρεσω αυτη τη δυναοτητα μεχρι να αποφασισουμε ποια θα ειναι τα tags μην εχουμε αλλες περιπτωσεις οπως ο Tannosuke που εβαλε σε ποσα θεματα tag nintendo χωρις να ρωτησει.
                              Do a barrel roll!

                              Comment

                              Working...
                              X