Announcement

Collapse
No announcement yet.

Diablo 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • προτεινω στο GO network να ανοιχτει Diablo III online thread. Στο πρώτο post να ειναι συγκεντρωμένα ολα τα tags των μελών που ασχολούνται με τον τίτλο.
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • Originally posted by BigBOSS View Post
      προτεινω στο GO network να ανοιχτει Diablo III online thread. Στο πρώτο post να ειναι συγκεντρωμένα ολα τα tags των μελών που ασχολούνται με τον τίτλο.
      done;)
      sigpic

      Comment


      • καλα στο 4απλο ανεβαινεις 4 φορες ποιο γρηγορα , δεν μου κανει εντυπωση που οργανωμενα hardcore παλικαρια σε 4αδες βρισκονται inferno μιαμιση μερα μετα , ψηλομετανιωσα που το πηγα solo το normal

        πεφτει πολυ ξυλο nightmare

        Comment



        • :xp:
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • Καλά ποιος κάθεται και παίζει με πουκάμισο;
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • σημαντικό error, δε μου παίζει το πειρατικο!

              Comment


              • Θα γίνω ρατσιστής αλλά αν αυτό το πράγμα λέγεται άνθρωπος υποθέτω ο ήλιος έχει να τον δει χρόνια.

                Comment


                • Είναι στημένο χιουμοριστικό βίντεο, ο τύπος έχει βγάλει κι άλλα. Πολύ καλό πάντως!
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • σημερα παιζω (bullet)Hell

                    Comment


                    • Καλα εχεις ξεφυγει εσυ.. Ειμαι level 30 και θεωρω οτι εχω λιωσει αρκετα..

                      Comment


                      • Δεν εχω δει το παραμικρο για το D3 (μακρια κι αγαπημενοι που λενε) και χθες καπου ειδα πως εχει limit τους 4 παικτες για multi. Σοβαρα; Το ειχα δεδομενο πως θα σηκωνει τουλαχιστον 8 οπως το 2.

                        Comment


                        • Nai 4 exei pros to parwn.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Λοιπόν μέχρι στιγμή έχω διαβάσει πολλά για το Diablo 3, ένα πράγμα με καίει, το Online αξίζει και θα μπορεί να σε κρατήσει αρκετό καιρό ? Οι περισσότεροι λένε ότι σε 1 μήνα το έχεις λιώσει το Game και το παρατάς. Ψηνόμουν να πάρω starcraft τον Ιούνιο αλλά με ψήνει και το Diablo.

                            Και μήπως έχεις κανείς ρε παιδιά Guest Pass διαθέσιμο για καμιά δοκιμή ?

                            Comment


                            • Το παιχνιδι 3 μερες παιζεται, απορω ποιοι λενε πως σε 1 μηνα το παρατας.
                              Στην τελικη το θεμα δεν ειναι απλα να το τερματισεις, αυτα τα παιχνιδια τα παιζεις για αλλο λογο.
                              Το d2 το τελειωνα σε λιγες ωρες, αυτο δε με εμποδισε να παιξω για καποια χρονια στο battle.net και σιγουρα δεν ημουν ο μονος.

                              Comment


                              • Δεν μιλάω για το Single Player Xeno μιλάω για το Online αν έχει ψωμί. Θα δεις και στο forum του battle.net αυτό που αναφέρω. Δεν ξέρω το παιχνίδι και πως παίζεται online αλλά από ότι κατάλαβα αυτό που λένε είναι ότι μετά από ένα διάστημα έχεις μάθει όλο το game και απλά επαναλαμβάνεις μια διαδικασία με αποτέλεσμα να βαρεθείς. Ποιος είναι ο λόγος που αναφέρεις όμως ?

                                Comment

                                Working...
                                X